Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми обясни разликата между китайския и оригиналния , освен минималната разлика в дизайна ?

Харесал съм си Nokia AONE , но я има само китайски до колкото знам а и цената е доста добра ....

Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети тази статия и сам реши ! Според мен оригинален, защото другите са реално опасни за здравето, защото излъчват повече радиация от нормалното, а пък и са с орязани възможности.

Редактирано от TiriT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според мен тая статия е нещо като поръчкова на някоя компания за мобилни телефони! Защото китайците сериозно им се намесват в пазара. То така и така всички телефони които се продават в България са си пак китайски, а тия ще ми викат, че били опасни - същите са и техните, ама никой не рита срещу тях! Я погледни тия какво предлагат: http://www.focalprice.com/goods_75.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса за "китайците" - винаги е по-добре да купуваш оригинала !! Иначе такъв модел не съществува в каталога на Нокия, така че прави си сметка...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствената прилика между оригиналноите и китайските копия е виншния вид и интерфейса!Но всичко друго липсва-операционна система,камера най-много 1,3 МП,макар че според надписа е поне 5 МП и т.н.! Трябва да се прави разлика между телефоните на известните компании,които се сглобяват в Китай и китайските телефони!Миналата година около 50% от GSM в света са били от Китай-вкл. голяма част от телефоните на Нокиа,SE,Самсунг,LG :) Посоченият по-горе сайт е точно потвърждение на думите ми-да неби iphone да е с 2 СИМ карти?

Редактирано от bob4o (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нека им на мръсните капиталистически експлоататори, които, за да си посъкратят разходите, изнесоха производствата си в Китай. ама не се усетиха, че като изнасят производство, изнасят и фирмени тайни, патентовани технологии и т.н. ето защо се радвам, че китайците вече имат потенциал да направят ВСИЧКО на тоя свят на 1/4 от цената.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
нека им на мръсните капиталистически експлоататори, които, за да си посъкратят разходите, изнесоха производствата си в Китай. ама не се усетиха, че като изнасят производство, изнасят и фирмени тайни, патентовани технологии и т.н. ето защо се радвам, че китайците вече имат потенциал да направят ВСИЧКО на тоя свят на 1/4 от цената.

Точно така ...нямаше как да не ги учат на технологии за да им произвеждат евтино ..но те са си търговци по душа усетиха се.Предлагат почти същото като естествено това отговаря на цената.

P.S. Не виждам как иначе щях да си взема тел. WM GPS/Wi-Fi със сен. дисплей преди 5м. още когато ги нямаше Омниа и разни други подбни cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички телефони се пройзвеждат в Китай, но има китайски и китайски телефони... един и същ телефон можеш да го вземеш за 1000 лв. и 10 лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Само дето няма нищо общо между Китайските и Оригиналните....дори и дизайна!!!

Предпочитам да си взема по-нисък клас оригинален телефон и никога няма да дам пари за китайски.

Утре като ви се развали ще хленчите по форумите с проблемите си нали? и Ще търсите части за смяна...ама НЯМА !

Само дето няма нищо общо между Китайските и Оригиналните....дори и дизайна!!!

Предпочитам да си взема по-нисък клас оригинален телефон и никога няма да дам пари за китайски.

Утре като ви се развали ще хленчите по форумите с проблемите си нали? и Ще търсите части за смяна...ама НЯМА !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване