Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаптоп за работа

Препоръчан отговор

Здравейте :) Дойде време да сменя стария лаптоп на баща ми с нещо по-ново. Засега съм се спрял на Dell Studio, понеже е с 3 години гаранция и свеж вид. Няма ограничение за бюджет, но изискванията ми са за процесор Intel, поне 2 гб РАМ, видеокарта с поне 256мб собствена памет, wireless и екран между 15" и 17" инча. Лаптопът ще се използва предимно за браузване в Интернет, гледане на филми и работа с Microsoft Word и PowerPoint. Засега съм се спрял на Dell Studio 1735, но с удоволствие бих приел и други предложения ;)

Редактирано от adrenal1n (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи за какви пари става въпрос иначе ето този асус ми допада повече най-вече като процесор(лично мнение)

Редактирано от andibgpz (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лаптопът ще се използва предимно за браузване в Интернет, гледане на филми и работа с Microsoft Word и PowerPoint.

Ок, насочи се към т.н. серии за развлечения (entertainment series), или поне аз така разбирам поставените изисквания. Един разумен максимум на който можеш да се спреш в избора е например този - цък Като допълнителните параметри при избора ти трябва да са Full HD поддръжка и 1920 точици резолюция на дисплея, "външно" видео последна генерация, не чак геймърско заради убийствената цена но някакъв минимум като посочения за да осигури комфорта с новия (вече поостарял де) формат филми и с претоварени с мултимедия страници в уебата, по-качествен звук и озвучителни телца в лаптопа. Това е, успех в избора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Дойде време да сменя стария лаптоп на баща ми с нещо по-ново. Засега съм се спрял на Dell Studio, понеже е с 3 години гаранция и свеж вид. Няма ограничение за бюджет, но изискванията ми са за процесор Intel, поне 2 гб РАМ, видеокарта с поне 256мб собствена памет, wireless и екран между 15" и 17" инча. Лаптопът ще се използва предимно за браузване в Интернет, гледане на филми и работа с Microsoft Word и PowerPoint. Засега съм се спрял на Dell Studio 1735, но с удоволствие бих приел и други предложения :)

Този не изглежда лош по параметри. Видео-картата му е 1ГБ собствена памет - http://www.bglaptop.net/-ACER/Aspire/Acer-...ith-1GB-memory/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега към това съм се насочил, предимно заради 3-те години гаранция, видеото и цената biggrin.gif Имам 2 пътувания сега и след около 2 седмици би трябвало да ви се похваля с новата придобивка (може и 2 да са :speak: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване