Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ketid

Всичко за CorelDraw - линкове, проблеми, обсъждане (обединена)

Препоръчан отговор

пробвай с параметри: Setup.exe REMOVE=ALL REMOVEUSEFILES=1 /qb ако не стане, пробвай така: http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/Windows-Installer-CleanUp-Utility.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай с параметри:

Setup.exe REMOVE=ALL REMOVEUSEFILES=1 /qb

ако не стане, пробвай така:

http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/Windows-Installer-CleanUp-Utility.shtml

Здравей engineer .

Благодаря ти за отговора!

С програмата windows instaler clean up, ми изписва същото- Setup.xml could not be loaded.This may indicate that the file is corru

Но не знам как да използвам параметрите които си ми пратил?

Били ми обяснил ?

благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Има ли клавишна комбинация в Корела, която прави екрана на приложението голям и центриран ? Знам, че същото се получава със скрола на мишката и донагласяне на страницата, но ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да искам открих решение: като се стартира файла първо трябва да натиснем клавища Shift и без да го пускаме да маркираме обекта с който ще работим. След гова пускаме клавиша и като въртим скрула на мишката маркираният обект винаги е в средата на екрана. Поне на мен това ми върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Наскоро си изтеглих програмата CorelDraw, но се затруднявам с използването й. Ето какъв е основният проблем-няма ми я лентата с инструменти и не мога да разбера откъде да си я изкарам. Ще се радвам да ми помогнете и ако някой от вас има съвети за използването на тази програма, ще му бъда благодарна, ако ги сподели с мен! Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото,което не мога да разбера за Корел е дали мога да записвам всичко в JPEG  формат? На мен принципно не мие кой знае какъв проблем,но ми омръзна да сейфвам в PDF после Prt Screen Пейнт и чак тогава да имам каквото съм изобретил в такъв формат.Ако някой знае за такава функция или плъгин ,ще бъда много благодарен ! Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото,което не мога да разбера за Корел е дали мога да записвам всичко в JPEG  формат? На мен принципно не мие кой знае какъв проблем,но ми омръзна да сейфвам в PDF после Prt Screen Пейнт и чак тогава да имам каквото съм изобретил в такъв формат.Ако някой знае за такава функция или плъгин ,ще бъда много благодарен ! Мерси предварително.

А един Export /Ctrl+E/ няма ли да свърши работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам въпрос и не знам кой може да ми помогне. Трябваше да изкривя един текст на дъга в Корела и явно съм натиснала нещо, защото сега като искам да създам обект, да кажем квадрат 100 Х 100 и реша после да го направя 100 Х 120, вместо да ми се смени размера като дам ентър, програмата ми създава нова фигура с втория размер. Имаш ли идея къде може да е проблемът и как да го фиксирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро

Някой да знае какъв й е проблема на буквата Я ?

Защо при мен я има, а при шефа я няма, че и на разпечатката също не е излязла.

Нямам никакво обяснение, как да я поправям тая кръстословица като не знам защо става невидима

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро

Някой да знае какъв й е проблема на буквата Я ?

Защо при мен я има, а при шефа я няма, че и на разпечатката също не е излязла.

Нямам никакво обяснение, как да я поправям тая кръстословица като не знам защо става невидима

:(

Проблем с шрифта. Накарай шефа да смени шрифта. Или ти го смени и я прати пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с шрифта. Накарай шефа да смени шрифта. Или ти го смени и я прати пак

Той го има шрифта - НеваrB, чете я но буквата Я липсва.

А в други къръсъта защо я има, тука невидима

Странна работа, сега ще я обърна на Неваr Cond

:)

Мерси за идеята Капитане, изобщо не се сетих.

Ще пробвам дали ще му се появи тъз загубена буква да й се не знаеше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той го има шрифта - НеваrB, чете я но буквата Я липсва.

А в други къръсъта защо я има, тука невидима

Странна работа, сега ще я обърна на Неваr Cond

:)

Мерси за идеята Капитане, изобщо не се сетих.

Ще пробвам дали ще му се появи тъз загубена буква да й се не знаеше

Няма защо. То това че има същия шрифт не означава че неговия (примерно) не е счупен или не е различна версия. Преди време съм има доста екшъни с шрифтове :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма защо. То това че има същия шрифт не означава че неговия (примерно) не е счупен или не е различна версия. Преди време съм има доста екшъни с шрифтове :)

още веднъж благодарности, Капитане

на Hebar Cond му излязла шантавата Я

казах му че шрифта му прави проблеми - аз съм била омазала

ще набера аз къръсъ на Корела без буквата Я разбираш ли

:D

абе кАжи му шеф и повече не го обиждай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Corel и кирилица - мн. често е скубане на коси заради шрифтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Corel и кирилица - мн. често е скубане на коси заради шрифтове.

то за това някои редакции ги искат в криви или епсвани

сега пък друг проблем - Рick Tool нещо се омазал, не ми задържа от няколко дена, скъса ми нервите

два пъти го преинсталирам Корела - е не и не, прескача и това е, прескача си на Техт Tool направо да пиша

някаква идея що така става

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това и това. Дано помогне Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това и това. Дано помогне Публикувано изображение

благодаря, но не помага - в първия линк иде реч за версия 12 - аз съм на 9-та версия

а във втория разбрах само че и други имали такъв проблем ама как се оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като го премахва чисти ли след него преди следващата инсталация. Може да са останали записи в рег или конфигурационни файлове.http://corel.force.com/support/articles/en_US/Master_Article/How-to-manually-remove-Corel-Draw-Graphics-Suite-X6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като го премахва чисти ли след него преди следващата инсталация. Може да са останали записи в рег или конфигурационни файлове.

http://corel.force.com/support/articles/en_US/Master_Article/How-to-manually-remove-Corel-Draw-Graphics-Suite-X6

чистих, с CCleaner регистрите

пак същата работа

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то за това някои редакции ги искат в криви или епсвани

сега пък друг проблем - Рick Tool нещо се омазал, не ми задържа от няколко дена, скъса ми нервите

два пъти го преинсталирам Корела - е не и не, прескача и това е, прескача си на Техт Tool направо да пиша

някаква идея що така става

Публикувано изображение

Опитайте това:

Resetting Application Defaults in CorelDRAW® and PHOTO-PAINT® Running on Windows®

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиша F8 нищо не прави, камо ли пък съобщение да се появи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиша F8 нищо не прави, камо ли пък съобщение да се появи

[*]

Hold down the F8 key on the keyboard.

[*]

With the F8 key depressed, launch either CorelDRAW or PHOTO-PAINT

[*]

The following message will appear:

Are you sure you want to overwrite the workspace with the factory defaults?

[*]

Click Yes and release the F8 key.

Note: Some newer keyboards have an "F Lock" key that must be pressed first to activate the Function keys on the keyboard.

"Resetting Application Defaults in CorelDRAW® and PHOTO-PAINT® Running on Windows®"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря, разбрах

Забележка: Някои по-нови клавиатури имат "F Lock" ключ, който трябва да се натисне първо да активирате функционалните клавиши на клавиатурата.

нямам такъв клавиш на моя Delux

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря, разбрах

Забележка: Някои по-нови клавиатури имат "F Lock" ключ, който трябва да се натисне първо да активирате функционалните клавиши на клавиатурата.

нямам такъв клавиш на моя Delux

000004646 - Manually Removing CorelDRAW® Graphics Suite from Systems Running Windows® XP, Windows® 7, or Windows® Vista

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с ХР съм, и по-горе ми дадоха някакъв подобен линк

тва висш пилотаж - аз не съм компютърен спец

да променям настройки на Корела това разбрах до тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...