Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сексуалните връзки м/у учители и ученици - полeзни

Препоръчан отговор

бЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ,НО ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕ ЗАСЯГА МЕН А БЛИЗЪК МОЙ ЧОВЕК:wors:Но какво като е скрита връзката?Любовта е най-голяма когато е скрита,а най-слаба когато се разсипва навсякъде,като кукуруз в продънен хамбар!Но уважавам и твоето мнение както и всички останали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 97
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В 9 клас гимназията един млад даскал беше влюбен в мен. Не поглеждаше другите ми съученички-хем по-ценни,дето му се сваляха,като се забил у мен-ужас И в неговите часове ме изтъпанчваше на първия

В нашето училище до сега е нямало такъв случай.Връзка м/у учител и ученик.Ама имахме един педофил, който обичаше да заглежда и опипва младите девойки...Една от тях бях аз, после крътеше и вратеше за п

Мда,Иван Вазов е издъхнал върху ученичка Не знам какво е мислил по въпроса

бЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ,НО ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕ ЗАСЯГА МЕН А БЛИЗЪК МОЙ ЧОВЕК:wors:Но какво като е скрита връзката?Любовта е най-голяма когато е скрита,а най-слаба когато се разсипва навсякъде,като кукуруз в продънен хамбар!Но уважавам и твоето мнение както и всички останали.

Намали филмите, ако обичаш :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти е близък човека му налей малко мозък в главата, а недей му прави мечешка услуга...

Тва с любовта е глупава мисъл...Тайна любов? Скрита любов? Имала съм такава и след това съжалявах.., но не можеш да върнеш времето, нито да поправиш грешките си... Всеки живее със спомените, които сам си е изградил...Свалете си розовите очила и престанете да летите в облаците...тва с вълшебствата го има само в приказките.

Добре е че си прочела мненията ни, но не е зле и да вникнеш в тях, някои хора казаха много мъдри думи...за малко надникни и отвъд това: "Че любовта е богатство, което трябва да се съхранява"...С годините ще разбереш, че няма по практично нещо от любовта, но това след време...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това че средатажв която вирее любовта е важна е напълно вярно.Но наи-важното в такъв вид взаимоотношения всеки да следва инстинкта си за самосъхранение и да прецени дали е готов за тази забранена любов или не е.

Това не е любов,а сексуална,нестабилна връзка еднодневка,която ще отиде по дяволите като всички такива мимолетни увлечения.

п.п.: Май много внимание обърнахме на един такъв ежедневен проблем,заминаващ си като пролетен дъжд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иво23,прав си.Обърнахме доста внимание на този проблем.Благодаря на всички,които писаха във форума.Уважавам мненията ви.Който иска нека продължи да пише тук.Ще има отговор,обещавам!:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо изобщо говорим за секс?Та сексът с малолетна е подсъдим.Аз отричам връзките м/у учител които просто иска поредната сладка ученичка да влезе в леглото му,или пак ученичката която спи с даскала си по химия примерно за да има успее да влезе в университет(има ги и такива вЕрваите ми:yanim:защото това просто не е връзка а използване или физическо привличане според случаите.Но въпреки че рядко има истинска искренна и наистина чиста любов(голям скептик сам ама е така)тя съществува-1 на 1000 или пак 1 на 1000000 но я ИМА!Рядкост е и то голяма,но може би точно тази любов м/у учителя и ученичката е истинска.Тогава защо да бъде осъждана?Да със сигурност семеиството и приятелите(не вс)ще бъдат против и няма да я разберат,но ако ти обичаш този човек и си сигурна в неговите чувства то и тази любов като вс други е прекрасна:wors:И аз я подкепям!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
бЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ,НО ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕ ЗАСЯГА МЕН А БЛИЗЪК МОЙ ЧОВЕК:clap:Но какво като е скрита връзката?Любовта е най-голяма когато е скрита,а най-слаба когато се разсипва навсякъде,като кукуруз в продънен хамбар!...

В случая е все едно дали засяга теб или приятелката ти (изключвам възможността да си от страната на учителя), а скритата и откритата любов са доста крайни като понятия, а и едва ли имат строго дефиниран смисъл.

п.п.: Май много внимание обърнахме на един такъв ежедневен проблем,заминаващ си като пролетен дъжд

По-скоро е трайно наводнение и е доста сериозна тема - утре друга подрастваща дама с все още неоформени чувства ще изреве по същия повод.

Защо изобщо говорим за секс?...

А за какво да говорим? Съмнявам се, че въпросният учител ще се стреми към дълбока и трайна, но чисто духовна връзка и двамата само ще се разхождат под звездното небе, ще я чака да стане пълнолетна (за да не го осъдят) и тогава с трепет ще я заведе в леглото... Вече споделям тезата, че породената от сапунките епидемия от илюзии нараства застрашително.

На колко години е момичето? А влияе ли се от разговорите на приятелките си, които вече са минали към "грешната" страна? Не се ли чувства изостанала с векове от тях?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре и какво от това,че примерно правят секс-има я и любовта тогава не виждам къде е проблема:щом обичаш някого му даваш всичко,разбира се ако си сигурен в чувствата на този човек(пакккк повтарям).А пак и както вие се изразявате не сте били и вие ,,подрастващи,,?!Не сте ми мислили как не ви разбират възрастните,не сте ли обичали с цялото си сърце и душа,не сте ли искали да ви приемат насериозно, не сте искали съвети от някои с надеждата че няма да го омаловажи защото сте ,,подрастващи,,?!Хммм...А и какви приятели са това:не те подкрепят,не те разбират надявам се приятелката на Поли да има някои които застава зад нея въпреки вс и всеки...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете любовта няма граници ,нито възрастови ,нито каквито и да било.

Сега сериозно.Мисля че такава връзка ще продължи не повече от 7-8 дни дори е много.Тя ще бъде една абсолютно нестабилна и просто няма да има бъдеще.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе то и аз сега имам учители до 30 години повечето.. ама някой да тръгне да се сваля с тях или те с децата, малко нереално ми се струва.

Те децата често пъти бъркат обикновената симпатия на някой учител с някакви силни чувства.

Дори да има такава любов и връзка - тя ще е мимолетна.. Едно, че учителя може да си загуби работата, заради това. Второ, че все пак ще съществува някаква възрастова граница - вярно, че тя не е от значение, ама едно е да бъдеш на 20 и да имаш приятел на 30, друго е да си на 15 години.

Тези връзки са нереални..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То просто няма какво да му мисля ..... :) За мене е адски гнусна тая работа .... angry.gif В такава ситуация мислене няма , има само нагон ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом се искат да се вземат. Пък и забраненият плод е най-сладък. Евентуалните последици си ги знаят. Такива надали ще има, стига да внимават поне малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво детето си е паднало по даскала, ама с какъв акъл даскала се е повел с ученик/чка? angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Ама то зависи каква им е разликата във възраста първо. Доста е относително, а и сестрами беше женена за мъж с 10-15г ли беше по голям от нея така, че това е относително.

ПП:

Виж друго е ако той си пада само по ученички :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То хубаво детето си е паднало по даскала, ама с какъв акъл даскала се е повел с ученик/чка? angry.gif

Такъв вид даскал се нарича ПЕДОФИЛ.

Каква е логиката ученичка на 18 години(примерно) ,вместо да си хване някой на нейната възраст тя ще излиза с човек 10-20 години по-стар от нея ,не схващам!?!

Редактирано от martinchako (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и по-малко...а и какво ако разликата е голяма:баба ми идядо ми разлика от 15 год ама се обичат и се разбират мн добре.Така че възраста поне според мен не е проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно сам съгласна с TakingOverMe!Възрастовата разлика не бива да бъде преграда за двама влюбени!А и на който тази тема не му допада,никой не го е задължил да пише в нея!Доколкото знам това не единствената тема в този форум!Когато двама души са влюбени,за тях няма значение дали връзката им е скрита или не.Мен ако питате по-добре да е скрита отколкото обществено достояние.Колко двойки са се разделяли заради сплетни на външни лица.А когато връзката е скрита това я прави по-красива,по-лична и дори по-дълготрайна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Напълно сам съгласна с TakingOverMe!Възрастовата разлика не бива да бъде преграда за двама влюбени!А и на който тази тема не му допада,никой не го е задължил да пише в нея!Доколкото знам това не единствената тема в този форум!Когато двама души са влюбени,за тях няма значение дали връзката им е скрита или не.Мен ако питате по-добре да е скрита отколкото обществено достояние.Колко двойки са се разделяли заради сплетни на външни лица.А когато връзката е скрита това я прави по-красива,по-лична и дори по-дълготрайна!

Добре казано. Съгласен съм с това. Аз имах един учител от средното, който се ожени за негова учиничка с възрастова разлика от 10 или 15 години. И двамата са влюбени и са щастливи. Не разликата в годините, а отношението между хората гради една връзка. Не виждам нищо лошо в това, когато се харесват двама души да са заедно. Дори и учител с ученичка. Това са си техни лични отношения и мисля, че никой не трябва да се бърка в тях.

Но когато обаче в една такава връзка единият иска само лични облаги (ученичката заради висока оценка или учителят заради секс), то съм против такива връзки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сам на същото мнение.Някои в този форум са седнали да пишат за това че тази връзка е гнусна само защото единият е по-голям от др.Но според мен това не е правилно.Съгласна съм със Tigertron!Не мисля че една връзка се определя дали е позволена или не,по възрастовата граница,общественото положение или пък хорското мнение.Дали тази връзка ще се осъществи или не ,могат да го решат само двамата влюбени.С една връзка било то между у-л и У-ка или между двама тинейджъри,не бива да се парадира.Любовта и отношенията между двама които са заедно,са лични и интимни неща(не става въпрос само за секса).Така,че отношенията на ъ-л и ъ-ка са като всички останали.Не виждам защо такава връзка да се забранява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям tigertron и Поли аз съм за връзката когато любовта сплутюва тези двама души,но съм против ако се търсят само облаги от едната или другата стана angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За твое сведение,педофил се нарича мъж който се гаври с деца по малки от 10 години!

Щом казваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване