Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Half-Life

Препоръчан отговор

Здраво запецнах на това ниво....

d1eli0100003fk.th.jpg

d1eli0100018ks.th.jpg

d1eli0100029wm.th.jpg

d1eli0100033kv.th.jpg

d1eli0100048fg.th.jpg

...качвам се в асансьора и нищо. Просто нищо нестава. По никакъв начин немога да подкарам пустия асансьор.

Явно има някакъв начин, който намен не ми е известен. Ако го знаете, моля споделете го.

Благодаря :)

Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 58
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Често споделян проблем е на пиратската версия на Emporio. Намери си другата - с 5-те диска на VENGEANCE, там няма проблеми. Опитай с рестарт на играта/ако вече не си опитал/, но май няма голяма надежда да продължиш.

П.П. Аз съм малко след началото и не знам как да продължа от някаква шахта. Трябва да се добера до кръгъл отвор в стената на 3-4 м височина, обаче не мога да го стигна. Около мен плуват 10-на варела, нареждам ги като стълба, но пак не стигат да се изкача. Подивявам вече 3 ден с това ниво. Помагайте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Често споделян проблем е на пиратската версия на Emporio. Намери си другата - с 5-те диска на VENGEANCE, там няма проблеми. Опитай с рестарт на играта/ако вече не си опитал/, но май няма голяма надежда да продължиш.

П.П. Аз съм малко след началото и не знам как да продължа от някаква шахта. Трябва да се добера до кръгъл отвор в  стената на 3-4 м височина, обаче не мога да го стигна. Около мен плуват 10-на варела, нареждам ги като стълба, но пак не стигат да се изкача. Подивявам вече 3 ден с това ниво. Помагайте!

<{POST_SNAPBACK}>

Можеби си прав, с въпросната версия на Emporio съм и съм направил някакви корекции за AI.

Защо не постнеш screenshot, за да видим къде точно си запецнал, поне на теб да помогнем?

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10rn.jpg

22uv.jpg

36cw1.jpg

41rb.jpg

Това е. Огледах внимателно навсякъде и мисля, че изхода е само през тръбата. Обаче не я стигам.

Редактирано от mitaka33 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами трябва да пуснеш водата за да се качи нивото и да достигнеш да тръбата.

Значи от стълбата се качваш най-отгоре. Отам по една тръба и трябва да се качиш на нещо като тереса с малко коридорче. Като мишеш през него ще стигнеш до едно помещение където има едни тръби, слизаш по тръбите и някъде по средата ще видиш един червен кран. Като го развиеш, нивото на водата ще се покачи. Връщаш се на същото място от където е направен шота (След като се върнеш в това помещение ще трябва да се справиш с една дузина от онези хвърчащите!), само че сега слизаш надолу по стълбата и с плуване влизаш в тръбата. След това изплуваш нагоре. Не се мотай много, че въздуха едвам стига.

Успех cool.gif

Бтв, ако някой има идея как да подкарам асансьора, да сподели?

Редактирано от morfei1 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се реши като смених рилийза на EMPORIO с този на VENGEANCE, който си е оригинално рипнат Half-Life2 с доста интелигентен крак, за разлика от този на EMPORIO, който е преправян и събиран по някакъв странен начин... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Ползвам Vengeance релийза и имам подобен проблем.Случи ми се за пръв път в 10-т а част от играта(Chapter 10) - играта замръзна - какичката,която ми помага също.Без нея не мога да продължа,защото няма кой да хаква вратите напред и да ми помага вообще.Пробах командата "ai_disable 0",но не стана нищо - тя все още си седеше там.Преди време бях играл същия релийз и също имаше проблеми и си спомням,че имаше някакъв фикс,който поправя това замръзване на времето - някой сеща ли за този фикс и може ли да ми даде линк към него ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

Аз пък съм я превъртявал 2 пъти с релийза на EMPORIO и нямах никакви проблеми дори тоя искуствен интелект не е спирал да бачка а незнам защо при вас става така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

При мен AI спираше и командата ai_disable 0 невинаги ме спасяваше. Само Vengeance!

Имаше един култов момент спря ми AI точно в началото на Water Hazards, където в началото от къщата може да се види G-Man от терасата на къщата, който веднага изчезва. Влизам там-гадовете са замръзнали и G-Man си стои там неподвижен като пън.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Ето малко паролки за играта дано помогнат ако искате играйте с тях но първо следвайте инструкциите как да пуснете паролите!!!ПРИЯТНА ИГРА!!!!!!!!!!

Направете си shortcut към играта някъде, натиснете с десен бутон върху него и изберете 'Properties'. В полето 'Target' добавете '-console' и запазете промените, така че да се получи нещо от този сорт - 'C:\Games\Half-Life 2\hl2.exe-console'. Сега влезте в играта и натиснете [~], за да отворите конзолата, и напишете някой от следните кодове, след което го потвърдете с [Enter]. Евентуално може да ви се наложи да използвате кода 'sv_cheats 1', преди да можете да пишете някой от останалите кодове.

god - безсмъртен сте

impulse 101 - дава ви повечето оръжия и предмети

notarget - враговете ви не ви атакуват

noclip - минавате през стени

maps - показва ви списък с картите

buddha - намаля здравето ви

impulse 82 - дава ви джип

impulse 102 - неизвестен ефект

ch_createjeep - дава ви бъги

ch_createairboat - дава ви летящото превозно средство

npc_kill - убива всички NPC-та на текущата карта

cl_showfps 0/1 - показва/скрива броя на кадрите в секунда

mat_yuv 0 - неизвестен ефект

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
никои ли не я играе тази  игра :)  :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Прочети цялата тема преди да пишеш бе човек

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
проблем при  мен е че  не ме атакуват ,някои знаели кои е  кода за деактивиране

<{POST_SNAPBACK}>

Ами пишеш в конзолата sv_cheats 1 и даваш Enter после пишеш notarget и като дадеш Enter и ти испише notarget off значи вече те вишдат а ако испише notarget on значи че не е от кода!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ползвам Vengeance релийза и имам подобен проблем.Случи ми се за пръв път в 10-т а част от играта(Chapter 10) - играта замръзна - какичката,която ми помага също.Без нея не мога да продължа,защото няма кой да хаква вратите напред и да ми помага вообще.Пробах командата "ai_disable 0",но не стана нищо - тя все още си седеше там.Преди време бях играл същия релийз и също имаше проблеми и си спомням,че имаше някакъв фикс,който поправя това замръзване на времето - някой сеща ли за този фикс и може ли да ми даде линк към него ?

Стефо, може би малко късно ти пиша, но аз също имах същия проблем. При мен се появяваше само когато съм бил излязъл от играта и дам load game. Предполагам, че ти пише като стартираш load-а си:"node graph out of date". Аз реших тоя проблем с много търпение - постоянно почваш да лоадваш записа си, докато спре да ти пише тва за нода и играта се съживи. Надявам се да съм ти бил полезен и нали знаеш, по-добре късно, отколкото никога :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здраво запецнах на това ниво....

d1eli0100003fk.th.jpg

d1eli0100018ks.th.jpg

d1eli0100029wm.th.jpg

d1eli0100033kv.th.jpg

d1eli0100048fg.th.jpg

...качвам се в асансьора и нищо. Просто нищо нестава. По никакъв начин немога да подкарам пустия асансьор.

Явно има някакъв начин, който намен не ми е известен. Ако го знаете, моля споделете го.

Благодаря :)

Здравейте, ре6и ли се ве4е този проблем и аз зацепих на съ6тото място,въпреки 4е ми е на Vengance. Ина4е проблема със замръзването на противниците съм нямал след като -

"В //HalfLife2/hl2/cfg има файл "autoexec.cfg", просто го отваряте с Notepad и добавяте следното:

ai_disable 0

ai_norebuildgraph 1

сейвате го пак със същото разширение и играете"

Направо много се бях изкефил 4е 6те играя нормално но уви. Помагайте sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, ре6и ли се ве4е този проблем и аз зацепих на съ6тото място,въпреки 4е ми е на Vengance. Ина4е проблема със замръзването на противниците съм нямал след като -

"В //HalfLife2/hl2/cfg има файл "autoexec.cfg", просто го отваряте с Notepad и добавяте следното:

ai_disable 0

ai_norebuildgraph 1

сейвате го пак със същото разширение и играете"

Направо много се бях изкефил 4е 6те играя нормално но уви. Помагайте sad.gif

Ех знаех го туй как става но я превъртях преди една седмица и забраих! sad.gif

Но ако искаш да се измъкнеш бързо от там пиши:

Направете си shortcut към играта някъде, натиснете с десен бутон върху него и изберете 'Properties'. В полето 'Target' добавете '-console' и запазете промените, така че да се получи нещо от този сорт - 'C:\Games\Half-Life 2\hl2.exe-console'. Сега влезте в играта и натиснете [~], за да отворите конзолата, и напишете някой от следните кодове, след което го потвърдете с [Enter]. Евентуално може да ви се наложи да използвате кода 'sv_cheats 1', преди да можете да пишете някой от останалите кодове.

god - безсмъртен сте

impulse 101 - дава ви повечето оръжия и предмети

notarget - враговете ви не ви атакуват

noclip - минавате през стени

maps - показва ви списък с картите

buddha - намаля здравето ви

impulse 82 - дава ви джип

impulse 102 - неизвестен ефект

ch_createjeep - дава ви бъги

ch_createairboat - дава ви летящото превозно средство

npc_kill - убива всички NPC-та на текущата карта

cl_showfps 0/1 - показва/скрива броя на кадрите в секунда

mat_yuv 0 - неизвестен ефект

Чакай сетих се нетрябва да се качваш в асансора!Трябва да следваш Alex и тя ще ти даде гравитационното оръжие!От там нататък продължаваш...

Редактирано от 23' (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвай бе човек ко стана минали го туй място или не и как го мина?(със пароли или как ти казах по нагоре?)

Редактирано от 23' (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване