Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

ramw.th.jpg

Тука май моята рам е на 400 mhz не на 800 нали?

Май леко са ме излъгали. Извинете за малоумният въпрос но икам да бъда сигурен.

Редактирано от need4speed (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В смисал на 800 ли е или на 400 мгх

Защото исках на 800.

На 400 реални мегахерца, ако беше ДДР2 щеше да е на 800 но не знам какво е дъното ти и дали я поддържа ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
На 400 реални мегахерца, ако беше ДДР2 щеше да е на 800 но не знам какво е дъното ти и дали я поддържа ?

gigabyte ga-g33m-ds2r ми е дъното

core 2 duo e7200 2533 mhz ми е процесора

Поддържа ги. 400 реални означава,че работи на 400 а паметта може да работи и на 800 ли?

И по някаква причина сега е на 400.Или по точно не работи като ддр2 (в двуканален режим)

Така ли да разбирам?

Не знам може да казах някоя глупост, но познанията ми са повърхностни.

Редактирано от need4speed (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем го опетлахте човека..........

Паметта е DDR2 800 mhz. Поради что пише 400 съм го обяснявал поне два пъти надолу из темите. И още не знам колко пъти са го писали колегите.

Та можеш да спиш спокойно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съвсем го опетлахте човека..........

Паметта е DDR2 800 mhz. Поради что пише 400 съм го обяснявал поне два пъти надолу из темите. И още не знам колко пъти са го писали колегите.

Та можеш да спиш спокойно.

Благодаря за помоща ще спа като пич :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Поддържа ги. 400 реални означава,че работи на 400 а паметта може да работи и на 800 ли?

И по някаква причина сега е на 400.Или по точно не работи като ддр2 (в двуканален режим)

Погледни сам - цък - Отклонението нагоре от заводските честоти се нарича клок на паметта, общо взето до около 20-30% максимум според късмета и според зависи от много други нещица :P

Едит: забравих знака на процента...

Редактирано от kmvasilev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване