Премини към съдържанието
vankata_6

Изпити след 7 клас

Препоръчан отговор

cool.gif ами не съм сигорна,но виж това>>

за профил „Хуманитарен": утроената оценка от теста по БЕЛ + оценката от теста по математика + оценката по БЕЛ + оценката по още един предмет /ще го видите в план-приема/ от удостоверението за завършен 7. клас;

- за профил „Природоматематически" и „Технологичен": утроената оценка от теста по МАТ + оценката от теста по БЕЛ + оценката по математика + оценката по още един предмет /ще го видите в план-приема/ от удостоверението за завършен 7. клас;

- за профил „Чуждоезиков": удвоената оценка от теста по БЕЛ + удвоената оценка от теста по математика + оценката по БЕЛ + оценката по математика от удостоверението за завършен 7. клас;

- за профилите „Изкуства" и „Спорт" и за определени специалности, изискващи изпит по изобразително изкуство, музика или хореография: оценката от теста по БЕЛ + оценката от теста по математика + удвоената оценка от теста за проверка на способностите + оценките по още два предмета /ще ги видите в план-приема/ от удостоверението за завършен 7. клас;

- за специалностите от професионалните гимназии: утроената оценка от теста по математика + оценката от теста по БЕЛ + оценките по два предмета /ще ги видите в план-приема/ от удостоверението за завършен 7. клас.

:blink: Дано съм била полезна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

има ли някъв шанс резултатите за 1-во класиране да изленат преди 10-ти щот в графика пише 4е ще изленат до 10

Влез в сайта на МОН и няма да пишеш ЕГН-то, а само рождената дата, без последните 4 цифри на ЕГН-то .. какво ти пречи това ЕГН? ohmy.gif
Аз мойте си ги знам искам да вида и на др хора Редактирано от FisHboNe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gif В мон ли?!?!?!А бре аз толкоз ли съм киораво че не ги видях,а уж прегледах целия сайт......ако толкоз знаеш провери и мойте де ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
biggrin.gif къде са резултатите от 1 класиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
biggrin.gif къде са резултатите от 1 класиране

Влизаш в сайта на МОН и чрез номера за интернет влизаш да си видиш резултата а под резултата пише и класирането ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Влизаш в сайта на МОН и чрез номера за интернет влизаш да си видиш резултата а под резултата пише и класирането ;)

Да ама там ги няма още резултатите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да ама там ги няма още резултатите :)

При мен ги има ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) добреде......аз защо нямам номер за интернет?!?!?....от де да зема такова чудо....щот ми трее за плд ;) Редактирано от crazZybabBy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;) добреде......аз защо нямам номер за интернет?!?!?....от де да зема такова чудо....щот ми трее за плд :bedtime2:
Мноо ясно,че имаш номер за интернет.Той е на бележката дето беше по кои училища сме разпределени.Пише номер за интернет.А и между другото който е от Варна и е приет в Търговска да казва cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми аз се и записах в търговската,ама не във Варна,а в пловдив.....да има някой в пловдив :mark: ако има да се обади.... :huh:

Редактирано от crazZybabBy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз пак да кажа който е от Варна и е в ВТГ"Г.С.Раковски да казва.Ще стават големи купони :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ми аз се и записах в търговската,ама не във Варна,а в пловдив.....да има някой в пловдив :P ако има да се обади.... ;)

браво на теб ;) с ква специалност си? аз влезнах мин година и мога да ти кажа че е супер яку cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми кажете къде да проверя баловете за училищата от Русе ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще ми каже ли къде да намеря резултатите от изпитите за 7 клас, за град Сливен, че вече ми писна да търся :lol6:

marisa: Използвай кирилица!

Редактирано от marisa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
nqkoi 6te mi kaje li kade da namerq rezoltatite ot izpitite za 7 klas za grad Sliven 4e ve4e mi pisna da tursq :speak:

След 3 дни ще излезнат резултатите и от двата изпита. Няма смисъл да се нервиш и да търсиш още ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По новините казаха, че резултатите излизат след 2-3 дена. :speak:

Редактирано от marisa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А иначе даже по новините казаха, че резултатите излизат след 2-3 дена. :rolleyes:

Тестовете и преразказите по БЕЛ вече са проверени. Сега качаме да проверят и тестовете по математика..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултатите ще излязат на 3 юли вечерта. С номерчето от служебната бележка ще могат да се видят в сайта на МОН. Ще могат да се разберат и от училищата гнезда, предполагам на следващия ден. Ако някой знае друго, да казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Резултатите ще излязат на 3 юли вечерта. С номерчето от служебната бележка ще могат да се видят в сайта на МОН. Ще могат да се разберат и от училищата гнезда, предполагам на следващия ден. Ако някой знае друго, да казва.

Незнам как ще е тази година, но когато аз кандидатствах (преди 2 години), резултатите първо излязаха в училището-гнездо в моя случей МГ Варна, някъде към 12.30 а едва към 2.30 в саита на РИО. А доста по-късно в саита на МОН.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво стана с резултатите на мен вече МОН ми се отваря но няма нищо :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае за Смолян де да видя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой да знае за Смолян де да видя

А ти да знаеш че резултатите все още не са обявени :?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:speak: 76 потребители преглеждат тази тема в момента (74 гости, 0 анонимни потребители)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:speak: 76 потребители преглеждат тази тема в момента (74 гости, 0 анонимни потребители)

Мда laugh.gif ама то самият достъп до сървъра им в момента е спрян, кой знае колко маймунки помпят с Ф5 в момента и пукат апачито им като шкембе в дувар biggrin.gif

А това е първата им страница...

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

<meta http-equiv="REFRESH" content="0; URL=/opencms/opencms/">

<title>HTML REDIRECT</title>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.