Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Може ли някой да ми каже къде да проверя резултатите от изпитите по Българки език и литература и Математика след 7-ми клас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 233
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Определиха правилата за кандидатстване след 7-ми клас Единствената промяна през новата учебна година в средното образование е свързана с обединяването на външното оценяване след седми клас с приемн

Изпитите след 7-ми клас - отново с тестове Преди Коледа Министерството на образованието ще обяви новия формат за изпитите след 7-ми клас. Това каза във Варна министърът на образованието Серг

Резултати от изпитите по български език и математика

Резултатите от изпитите по български език и математика за кандидатстване в профилираните училища и паралелки след 7-ми клас ще бъдат публикувани на сайта на МОН в понеделник, 4 юли 2005 г. след 15.00 часа.

Проверката ще се извършва по региони /от падащото меню/ с входящия номер на кандидата.

http://minedu.government.bg/opencms/opencm...-01_ocenki.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте ! На сайта на Регионалния Инспекторат излезе списъка с имена и резултатите по оценки на всички ученици , които бяха на приемен изпит ! Списъка може да си изтеглите от тук :

http://www.rio-vratza.com/pic/Spisuk%20ocenki.doc

До скоро ! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябват ми оценките от Търново и района.Моля ви дайте линк плс че ми трябва СПЕШНО.Teя са от враца

Редактирано от Blader (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде баце и аз търся за Търново ! Но май ще останем последни..джийзъс дат съкс sad.gif Айде ако някой намери някъде, нека даде линк, че ще се побъркам и май май ще си прецакам тая вечер излизането и запиването

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябват ми оценките от Търново и района.Моля ви дайте линк плс че ми трябва СПЕШНО.Teя са от враца

Май още не са излезли, но ги търси тук: http://www.rio-vt.hit.bg/.

Малко останаха градовете, които чакат - София, Пловдив и Търново

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ще трябва да изчакаме до 4-ти юли! Само, дето 4-ти не е понеделник, а вторник! :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултати от изпитите след 7-ми и 8-ми клас тук:

http://www.no-invite.com/?id=220

Редактирано от Овидий (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете линк от къде мога да разбера как са се оценявали задачите по математика?мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли да ми дадете линк от къде мога да разбера как са се оценявали задачите по математика?мерси предварително!

Указание как да се оценяват писмените работи

Кратки решения на задачите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 11 месеца по-късно...

Моля Ви някой да ми помгне!!!Аз съм от Варна и тази година ще кандидатствам!!!!Търся общия бал за влизане на гимназиите,но в Гоогле не ми излиза нищо!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма и да намериш, всяко училище има различни балообразуващи! Попитай за това в училищта, където ще кандидатстваш или пък провери в интернет страниците им!

Редактирано от Дяволският ангел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля Ви някой да ми помгне!!!Аз съм от Варна и тази година ще кандидатствам!!!!Търся общия бал за влизане на гимназиите,но в Гоогле не ми излиза нищо!!!!!!

Не знам как си търсила, но в нет-а има всичко. Да си чувала за страница на МОН? Или за НАРЕДБА № 11 от 28.03.2005 г., за приемане на ученици в държавни и в общински училища? Та в тази наредба си е казано:

"..........

Чл. 18. (1) Балът за класиране се образува за:

1. (изм. - ДВ, бр. 74 от 2006 г.) профил "Хуманитарен" - като сбор от: утроената

оценка от теста по български език и литература; оценката от теста по математика;

оценката по български език и литература от удостоверението за завършен седми

клас и оценката по още един балообразуващ учебен предмет;

2. (изм. - ДВ, бр. 74 от 2006 г.) профили "Природоматематически" и

"Технологичен" - като сбор от: оценката от теста по български език и литература;

утроената оценка от теста по математика; оценката по математика от

удостоверението за завършен седми клас и оценката по още един балообразуващ

учебен предмет;

3. (изм. - ДВ, бр. 74 от 2006 г.) профил "Чуждоезиков" - като сбор от: удвоената

оценка от теста по български език и литература; удвоената оценка от теста по

математика; оценките по български език и литература и по математика от

удостоверението за завършен седми клас;

4. (изм. - ДВ, бр. 74 от 2006 г.) профили "Изкуства" и "Спорт" и за определени

специалности от професии, изискващи способности в областта на изобразителното

изкуство, музиката или хореографията - като сбор от: оценката от теста по

български език и литература; оценката от теста по математика; удвоената оценка от

теста за проверка на способностите и оценките по два балообразуващи учебни

предмета;

........."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато разберете в кой сайт първо ще бъдат публикувани резултатите от изпитите след 7-ми клас 2007, моля напишете го!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато разберете в кой сайт първо ще бъдат публикувани резултатите от изпитите след 7-ми клас 2007, моля напишете го!

Всяка година резултатите се обявяват в сайта на съответния регионален инспекторат по образованието.

Редактирано от Nadi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване