Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 233
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Определиха правилата за кандидатстване след 7-ми клас Единствената промяна през новата учебна година в средното образование е свързана с обединяването на външното оценяване след седми клас с приемн

Изпитите след 7-ми клас - отново с тестове Преди Коледа Министерството на образованието ще обяви новия формат за изпитите след 7-ми клас. Това каза във Варна министърът на образованието Серг

Не става!!!

Ето къде могат да се проверят резултатите за хасково:РИО Хасково

Edit:

Аз като гледам май са спряли сайта на МОН и ще го пуснат когато оправят бъркотията!!

Редактирано от ReflecT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zdraveite xorca..stana 11 i polovina a oniq ne gi puskat na men li4no mi pisna da gi 4akam!!sqka6 nqmaxa vreme tiq dni da proverqvat!!!ot 6 visq na toq komp i mi pisna mnoo!! angry.gif te tiq ni precakaxa e!!xaide uspex na vsi4ki koito kandidatsvaxa i ako iskate da p6em tuk sam ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много тадно праят!!!!Някои да има резултатите за Варна!!! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От пресцентъра на МОН съобщиха, че в момента сайтът на министерството е недостъпен.

Това е заради претоварване на системата от голямата посещаемост във връзка с информацията, че днес на сайта ще бъдат публикувани резултатите от изпитите по български език и математика за кандидатстване след 7 клас.

В момента има срив в системата, който се опитваме да отстраним, добавиха от МОН. Влизането в сайта все пак е възможно, но става изключително бавно.

Резултати от изпитите ще бъдат качени в края на работния ден, тъй като в момента се обработват, уточниха от министерството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой знае ли от къде мога да видя резултатите за град Варна Мнооо почнаха да ме нервят тея от МОН :clap:;):):):angry:

Аз търся тук: http://www.rio-varna.hit.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взе да ми писва вече,никъде няма отговори,а някои си знаят оценките.Ако някой знае нещо за Варна да казва щото напраооо sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете тук

Шумен

Сливен

Русе

Добрич

Това засега от мен

Редактирано от savev_jr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оценките за София област ТУК А знаели някои къде мога да проверя оценките без входящият номер!

Редактирано от dzmeia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно да знаете някой друг сайт ,в който мога да проверя резултатите за Варна, щото в рио варна няма нищо ?Тея от МОН са големи некадърници!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре къде мога да намеря резултатите от изпитите за софия-град,защото в мон.бг не може да се влезе????? ;) ;)

Редактирано от katafalkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А случайно да знаете някой друг сайт ,в който мога да проверя резултатите за Варна, щото в рио варна няма нищо ?Тея от МОН са големи некадърници!
В сайта на Рио-то са написали, че сайта на МОН се е скапал и, че резултатите ще излязат след работния ден
Оценките за София област ТУК А знаели някои къде мога да проверя оценките без входящият номер!
Навсякъде е с входящ номер
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
някой знае ли за Стара Загора от къде да ги видим тия резултати

можеш да ги видиш на този адрес ето тук оба4е още не са ги изкарали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ще се наложи да чакаме до късния следобед в най-добрия случай.Предполагам,че утре вече ще ги има резултатите,ама след дъжд-качулка.То така или иначе трябва да се ходи до училищата-майки за да видим горе-долу къде сме в списъка,щото само някакви точки и оценки нищо не говорят.А тези от РИО-Пловдив (май и-Варна) не се надявайте да се размърдат.Министерството за втора поредна година се проваля в една и съща и то толкова проста задача!Не че не ми беше ясно на мен,че нещо ще се прецака-все пак сме в нашата "мила" България и министъра е много загризен (както и всички в министерството и държавата) да си разберем резултатите по възможно най-бавния и труден начин.На тях ще кажа : Браво!Успяхте! ;) .Абе кво да ви кажа-България! angry.gif:down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване