Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

еееееееее боже вече е 4 часа,а още резултати няма.Аз съм от Варна(уж голям град,пък последни ще имаме отговорите май)Напрао ми писна вече да чакам

:wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 233
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Определиха правилата за кандидатстване след 7-ми клас Единствената промяна през новата учебна година в средното образование е свързана с обединяването на външното оценяване след седми клас с приемн

Изпитите след 7-ми клас - отново с тестове Преди Коледа Министерството на образованието ще обяви новия формат за изпитите след 7-ми клас. Това каза във Варна министърът на образованието Серг

http://www.rio26.escom.bg/index.php?RIO_NUMBER=23 ука ми пише че ме няма што така :angry:още ли не са ги обявили бе лелелеле ако некой знае линк за софия град да казва :wub:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божееее,тея хора са мно0о0о0о0 ЗЛЕ! Стана 5 без 20 а резултати- _)_!Напрао ма изнервиха до крайна степен.Имам чувството че май никога няма да ги качат в нета тея шибани резултати ! Пълни некадърници ,те не бяха ли подготвени че толкова мноо хора ще се юрнат да проверяват! Егати държавата ! Ше зема и аз да стачкувам ,то и без тва куцо и сакато стачкува....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wub: съгласна съм.....проверих 2-3 сайта и се пише резултатите тук или нещо от сорта,ама кат натиснеш ти дава че страницата не може да баде отворена........нз за вас,но аз тотално откачих покрай т`ва чакане......ако на някой му се отворят резултатите да пише и на nice.ice.baby(моят скайп) sad.gif Редактирано от crazZybabBy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не то вече тая наща българска работа не нищо не прилича! 5 и половина а резултатите ни са на разстояния точно един крив макарон!Не се издържа вече тва ...Тея ми паднаха тотално в очите (не че някога съм имала високо мнение за МОН ама..) Тва е тотален резил!Тея хора няма ли най-накрая да престанат да вършат лайнотии?!Една толкова лесна работа се превърна в проблем на цялата страна Ше има тегля една майна на тея загубеняци ай ши ги .........................................................!!!!!!!!!То ми мина мерака да гледам някви резултати изобщо...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой номер трябва да се въведет в сайта на МОН и нетрябваше ли ЕГН а не рожденна дата ????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен тъпия сайт на МОН не ми се отваря, цял ден го чакам :angry:

Едит: Сайта ми се отвори едваааааааааааааааааааа едва ....... ама то не сме само ние, които се мъчат да влязат там, тъй че трябваше да се сетим :angry:

Редактирано от FooL`FoR`You (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всичко вече е готово и аз вече проверих като зареждаше нормално.... biggrin.gifcool.gif Ааа случайно някой да знае как се изчислява БАЛ-а и повече инфо за него :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ейй помогнете какво значи "номер за интернет" това входящия ли е ??? моля ви ... :):wors:sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ейй помогнете какво значи "номер за интернет" това входящия ли е ??? моля ви ... :):wors:sad.gif

Ааа бъркаш moon_jewel cool.gif "номер за интеренет" е на служебната бележка под предметите,с които ще кандидатстваш ! Състои се от 5 цифрен номер - разгледай добре "Служебната бележка" !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ааа бъркаш moon_jewel cool.gif "номер за интеренет" е на служебната бележка под предметите,с които ще кандидатстваш ! Състои се от 5 цифрен номер - разгледай добре "Служебната бележка" !!!

мерси много... аз кат бях 7ми клас използвах входящия.... :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оф никой ли незнае за резултатите от пловдивска област без да се пише ЕГН

Влез в сайта на МОН и няма да пишеш ЕГН-то, а само рождената дата, без последните 4 цифри на ЕГН-то .. какво ти пречи това ЕГН? ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искате да си спестите поне малко време следващия път може да си проверите резултатите(примерно от първо класиране)->ТУК<-!

П.п.Това е сайт който направих аз,но там не е целия архив с резултатите,а само главната страница,но пак се надявам,че ще е малк по-бързо отколкото вчера.(влизаш в мон.бг,оттам те прехвирла в мон.бг/опенцмс...,оттам в мон7.мон.бг и т.н.,освен това все пак ще сте заредили първоначалната станица което пак е нещо.)Надявам се да съм помогнал Enjoy ;)!

П.П.п.Номера за интернет е 6-цифрен (а не 5),а срока за подаване на документите (с желанията) е от днес до петък.

Редактирано от loloto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви кажете някой сайт за да проверя резултата обаче без ЕГН и входящ номер sad.gif пробвах със един invite-bg или нещо такова като беще написано но на мен не ми работе,всъщност ми влиза в сайта ама аз не разбирам къде да цъкна плс помогнете ми!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде може да се видят минималните и максималните балове??? Доколкото си спомням миналата година ги имаше в интернет ;):):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване