Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Explorer не отваря интернет страници

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам следния проблем, имам интернет, но не ми се отварят интернет страниците- дава ми грешка. Намерих решение на проблема като си връщам настройките на компютъра (System Restore), но след 2 дена проблема отново е на лице. Бихте ли ми казали някакво решение на проблема.

Компютърът ми е DELL INSPIRON 1525, Windows Vista.

Благодаря Ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай подробности

-каъв интернет( доставчик)

-LAN карта вградена или не

-каква грешка ти изписва

За твоя информация, имах проблем с интернета- ADSL трябваше ръчно да въвеждам IP адрес и постоянно се "губеше" връзката, преансталирах драйвери на дъното за LAN-а и се оправи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами проблема започна, когато си бях в нас, а там интернета е на БТК АДСЛ Wi Fi. В момента използвам друг доставчик, тоест някаква Wi Fi мрежа ( незнам на кой доставчик са) и проблема е отново същия. Лан картата предполагам е вградена. Грешката си е нормалната която излиза когато все едно няма интернет- Could not find web page.

Сега инсталирах Mozilla Firefox,но и чрез нея не се отварят страниците. При инсталация не съм давал да импортне настройките другите неща от Explorer, но отново не зарежда.

Редактирано от SquasH (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване