Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за продуктите на Panda - въпроси, мнения и дискусия

Препоръчан отговор

Някой с грижи около "Панда" в последните дни?

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2478203,00.asp

Четох за това в друга публикация...това е сериозен фал...Препоръчали са да не се рестартират компютрите,за да могат със следващия ъпдейт да въстановят пораженията....Едва ли корпоративните ползватели обаче държат компютрите нон стоп включени...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 627
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Днес оправях два компютъра с инсталирана безплатната Panda. Ползвах инструкциите и всичко си дойде на място. Но иначе е голям фал на иначе не лошата антивирусна. Дано не се повтаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох за това в друга публикация...това е сериозен фал...Препоръчали са да не се рестартират компютрите,за да могат със следващия ъпдейт да въстановят пораженията....Едва ли корпоративните ползватели обаче държат компютрите нон стоп включени...

Имаше известни проблеми с Panda Cloud Office Protection. Хората пуснаха решение на проблема на другия ден, но все пак си имаше неприятни моменти и излишни нерви и работа за администраторите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е лоша програмата..Провайдъра ми предлага Есет,Panda Antivirus и Panda Internet Security и доста се двоумях дали да ползвам Есет или Panda Internet Security...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък Пандата беше "полудяла" - засичаше всичко наред, вкл. и winlogon.exe. Това стана към обяд, след някакъв ъпдейт на облака. Рестартирах и влязох през "сейфмод" и от там деинсталирах програмата. След това свалих нов инсталатор, инсталирах я наново и всичко заспа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Забравяме една добра програма, а тя напомня за себе си:

PANDA Global Protection 2016 Beta

Нов интерфейс.

Вътре всичко необходимо, включително и Data Shield, предпазващ от новите криптори, File encriptor и пр.:

297471ef4c92b734.jpg

b47e1aedc5737056.jpg

be02bd47f13d4d9f.jpg

Можете да участвате в Бета тестването и да получите 90 дневен бета лиценз.

Test the Panda Global Protection 2016 Beta

Test the Panda Global Protection 2016 Beta

Редактирано от viperdick (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравяме една добра програма, а тя напомня за себе си:

PANDA Global Protection 2016 Beta

Нов интерфейс.

Вътре всичко необходимо, включително и Data Shield, предпазващ от новите криптори, File encriptor и пр.:

Можете да участвате в Бета тестването и да получите 90 дневен бета лиценз.

Добра е програмата. И в Панда Интернет Секюрити, има защита от крипро бацилите. Само Панда Антивирус няма такава опция. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Продуктите на Panda 2016 са достъпни за сваляне

8298747T.png

http://www.pandasecurity.com/bulgaria/homeusers/downloads/

2015-08-14_1646.png

Panda Free Antivirus 2016:

http://www.pandasecurity.com/usa/homeusers/solutions/free-antivirus/

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Offline инсталатор и снимки от безплатната версия + деинсталатор (макар че последния е за 2015-та уж):

http://www.neowin.net/news/panda-free-antivirus-2016-released-offline-installer-available-for-download

Още няма DataShield в безплатната и ще иска комбиниране я с Comodo, я с CryptoPrevent...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да чуя вашето мнение за Pandra Free Antivirus 2016 16.0.1, защото търся стабилна и безплатна антивирусна програма и за сега съм се спрял на нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да чуя вашето мнение за Pandra Free Antivirus 2016 16.0.1, защото търся стабилна и безплатна антивирусна програма и за сега съм се спрял на нея.

Не видяхте ли тази тема?

Всичко за продуктите на Panda - въпроси, мнения и дискусия
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има тема за продуктите на Панда. Принципно, не е лоша програма. Но е лишена, от няколко важни функции, налични в платените версии на мечето. А именно, защита срещу криптиращи вируси. Ако се спреш на безплатната Панда, е желателно да си инсталираш criptoprevent. Или най-добре, се насочи към Комодо. Също безплатна програма, но с много възможности за защита. Но и доста по-сложа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах безплатната и платената версия на 2016-та и двете са ужасно тежки и неефективни.Може би единствената антивирусна която в всяка по нова версия става по-зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление е така...няма такава, която да не пропуска, но в тази тема положението беше доста зле. Да не говорим, както съм споменавал и преди, че web защитата и е базирана на адуер модул...според Eset. Нелоялна конкуренция или не, всеки да прецени за себе си...преди използваха Blekko, та по-скоро си мисля, че Eset са с правилна дефиниция, както обикновено...

C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Security Protection\Tools\PandaSecurityTb.exe    a variant of Win32/Toolbar.Visicom.A potentially unwanted application

Жалко, много жалко....има доста потенциал, но не се възползват от него или нямат сметка да предоставят толкова добра безплатна програма за сметка на платените им версии...поне там има DataShield, нещо което вкарват все повече производители в безплатните версии...да вземат пример от CIS или 360 Total Security например...но засега фактите говорят. Не че е прекалено лош избор особено в комбинация с друга програма, но определено летвата дори към безплатните версии е доста висока за да си позволят изцепки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 10 месеца по-късно...

Сложих бетата - абсолютно нищо по-различно от Panda Free Antivirus 2016, освен интерфейса...но не успявам да активирам този код: ADVANCEDBETA, за да вида допълнителните настройки и повишената защита (както пишат), как се активира, ако е през акаунта, пак не става - дава ми грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Доста време никой не е писал в тази тема.  Аз известно време карах пак без антивирус - отново само с   Privatefirewall 7  https://www.privacyware.com/personal_firewall.html  Преди 3-4 дни реших да инсталирам  Panda Free Antivirus 2018 и се впечатлих от сборния  резултат като отреагиране и обща защитеност.   Споделям мнението - защо това изглежда е поредна уникално добра комбинация на две напълно безплатни програми..Безплатната Панда е на БГ -език  и това също е радост за окото. Промоцията на    Panda Dome Essential за 6 месеца не я препоръчвам - защото там липсва хипсотреагиране на високо ниво.    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 12.04.2018 г. в 13:42, attj написа:

..Безплатната Панда е на БГ -език  и това също е радост за окото.

Щом се радваш на българския интерфейс, ясна е работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да много готино изглежда не може да се отрече. И е една от най-леките. И една Земана с нея и готово. Ама там от август минала година нема нова версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя стеничка? Нали и Outpost и Private Firewall ме побъркаха.Стената не е умна да познава всички windows процеси и да блокира само вредното.А стената на Пандата тръгвам да деинсталирам програма и се обажда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.04.2018 г. в 16:45, .Alex&Vanko. написа:

Тоя Клауд ако падне? По-добре да се свалят дефиниции.

Облака би паднал, ако загубиш връзка с нета...най-вече.

А тогава и ще е трудно да се заразиш с нов вирус, като най-честите зарази са от нета - зеро дей, експлойти, че и фишинг сайтове..., и пр... (е ако имаш стари архиви с вируси , и не отвориш точно тогава някой...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Аз съм на Касперски в работата, но сме с домашните им версии - Kaspersky Internet Security. Мисля да я махна, лицензите ми изтичат това лято. Погледнах, че Панда също имат Endpoint Security с централизирано управление. Имат даже и  Remote Desktop. По принцип тежка ли е, с електронните подписи има ли проблеми? Четох че Avira скапвала хард-диска.Нужно ли е да чистя често с hitman pro, демек премахва ли разни cookies и т.п. защото Kaspersky не успява да ги блокира и премахне всички? Благодаря ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване