Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Малки Богове, Българското MMORPG

Препоръчан отговор

В момента подготвям tutorial. Ще го пуснем до ден-два макс, че наистина за наачинаещите е по-трудна за навлизане...

Да и на мен ми се видя зор докато я разучих

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз съм разработчика на Small Gods (Малки Богове)!

Това е online RPG в процес на разработка. Small Gods, e уеб-базирана сървърна игра. В която всеки изгражда свое божество, армия, свят и т.н.

Ако искате може да влезнете, да се регистрирате и да помагате за изграждането на един по-добър свят с идеи, предложения и т.н.

ИГРАТА Е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНА!

Повече информация ще намерите вътре, както и във форума на играта!

SMALL GODS

ПП:

Надявам се администраторите, да не изтрият това мнение. То не е реклама а молба за помощ, както и едно уникално предложение за забавление.

Поздравления за начинанието! Интересно ми е, но липсва инфо (както и други хора тук посочиха). Може да добавиш мейла ми (kamenl at gmail) към листа си, като добавяш новости и функции, и в един момент сигурно ще се включа. Няма да го считам за спам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 9 месеца по-късно...
публикувано (редактирано)

Пусната е поредната нова версия на играта.

Играта е сериозно оптимизирана, добавени са множество нови и опции и лека полека се качва финалната версия

Скоро ще има и Tutorial и Help Секция и малкото останали бъгове под IE и Опера ще бъдат премахнати.

Поздрави на всички

/Адреса отново: Малки Богове/

Редактирано от god666 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е измислена ама пише че випа има куестове а като се регна и имам 3 дена Вип Сатус бонус и немога да намеря куеста каде е защо така а и пише че има Храма обаче го няма пише че не е доступен за тази версия нещо такова

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това е бъг с куестовете. Идния уикенд ще бъдат оправени!!! До няколко дни ще бъде оправен и Храма - него го има, просто е достъпен над 25-то ниво. Извинявам се тук-там са останали 3-4 текста от минали версии от недоглеждане, ще гледам да ги оправя и тях до ден-два. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусната е поредната нова версия на играта.

Играта е сериозно оптимизирана, добавени са множество нови и опции и лека полека се качва финалната версия

Скоро ще има и Tutorial и Help Секция и малкото останали бъгове под IE и Опера ще бъдат премахнати.

Поздрави на всички

/Адреса отново: Малки Богове/

Включете към бъговете под Опера и следното:

Публикувано изображение

Между другото това го има и по другите линкове - вход и относно. При вход и регистрация е нон-стоп този бъг, само при относно един път го има, един път - не.

А, забравих да спомена и друг бъг - като си на линка за вход и си напишеш името и паролата, при клик на бутона за вход вместо да те логне, те праща за забравена парола. Защото ако цъкнеш на "забравена парола" и много бързо натиснеш стоп ще видиш един правоъгълник, ограждащ въпросния линк и простиращ се доста над разрешеното му място - обхваща и повечето от бутона за вход.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря!!! Това не съм го забелязал, ще си метна Операта и ще огледам внимателно и до края да идния уикенд ще го оправя. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е 9.50, а дали това го има и при другите версии - не знам. Казвам версията, защото неведнъж съм чувал, че при различните версии някои сайтове излизат по различен начин. Игричката изглежда добре, но не би било лошо да има някъде нещо като FAQ или обяснение с няколко думи каква е целта на играта, с кое и как е добре да започнеш за всяка от нагласите, които си избрал. Игри като булфлийт и хановете имат такива неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Дамм, временно е спряна, качваме финалната версия в момента

А колко време ще я качвате ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Затрупани сме в момента с други неща и за това. Когато тогава както се казва :]. Не ми се иска да се ангажирам конкретно с дата. Ще пиша в темата, когато сме готови. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...
публикувано (редактирано)

Пуснахме вече версия за безплатно тестване

във форума ни има теми за отстраняване на всички налични бъгове /Форуми/

както и се работи активно по Уикипедия

Поздрави

Small Gods MMO

Редактирано от god666 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване