Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Можете ли да ми кажете дали има много завои от Сливен до Белоградчик и колко километра са ? :rolleyes:

Редактирано от d1dcho (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И затова цяла тема ohmy.gif

Има хапчета с цел предотвратяване на евентуално повръщане при път от тип със завойчета :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на тия хапчета вяра нямам ... според мен едвали ще помогнат ако завоите от Сливен до Белоградчик са повече от 50 километра ... :ph34r:

П.П. Несъм сигурен колко километра са завоите де :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завоите са два: лев и десен cool.gif

Редактирано от panchovilja (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Завоите са два: лев и десен cool.gif

Ако се заяждаш не пиши повече в тема. Аз несъм питал какви завои има ,а питам колко километра са завоите ОК ? :rolleyes:

Има естествено ... минаваш Стара Планина все пак.

А колко километра са горе долу ?

И затова цяла тема ohmy.gif

Има хапчета с цел предотвратяване на евентуално повръщане при път от тип със завойчета :)

Какви хапчета казваш да си взема :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какви хапчета казваш да си взема :)

Моят кошмар е Шипка, ама няма такива завои втори :rolleyes::angry::)

1. Кокулин - Хомеопатичен лекарствен продукт, традиционно използван за профилактика и лечение на прилошаване при пътуване: морска болест, въздушна болест, прилошаване в кола.

2. Degan - Предпазва или премахва следните стомашно-чревни смущения: гадене, повръщане, чувство на тежест в стомаха. Не причинява съливост.

3. Dimenhydrinat - Симптоматично лечение на повръщане и световъртеж при болест на пътуването; алергичен ринит и конюнктивит, уртикария, ужилване от насекоми. Причинява съливост :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Можете ли да ми кажете дали има много завои от Сливен до Белоградчик и колко километра са ? :rolleyes:

313.586 км

http://bg.guide-bulgaria.com/NW/Vidin/Belo..._Distances.aspx

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митак, той пита колко км са само завоите :rolleyes: Не ми се вярвя някой да ги е мерил.......

Дегана върши работа и не е скъп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Митак, той пита колко км са само завоите :rolleyes: Не ми се вярвя някой да ги е мерил.......

Е няма как да му кажеш Еми колко км. са завойте ... едва ли има токова информация някаде :angry: !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е няма как да му кажеш Еми колко км. са завойте ... едва ли има токова информация някаде :rolleyes: !

ми много ясно biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като съм пила всички, не ми е ясно кое е най-доброто biggrin.gif

Факт е обаче, че като пих Деган, не минахме през Шипка :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моят кошмар е Шипка, ама няма такива завои втори :go ahead::lol6:;)

1. Кокулин - Хомеопатичен лекарствен продукт, традиционно използван за профилактика и лечение на прилошаване при пътуване: морска болест, въздушна болест, прилошаване в кола.

2. Degan - Предпазва или премахва следните стомашно-чревни смущения: гадене, повръщане, чувство на тежест в стомаха. Не причинява съливост.

3. Dimenhydrinat - Симптоматично лечение на повръщане и световъртеж при болест на пътуването; алергичен ринит и конюнктивит, уртикария, ужилване от насекоми. Причинява съливост :hush:

Има много по-криви планински пътища. Проблемите с повръщане, гадене, висене на свят и подобни са на психологична основа. Излекувал съм вече няколко дами от подобни комплекси и проблеми но не казвам без пари и без бой как laugh.gif

По-възможност все пак да не се вземат подобни хапчета и илачи, само тровят тялото допълнително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
По-възможност все пак да не се вземат подобни хапчета и илачи, само тровят тялото допълнително.

Тогава да приема, че ще се спира на всеки завой и те така biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тогава да приема, че ще се спира на всеки завой и те така biggrin.gif

А не, няма спиране, газ до дупка, аз не се шегувам. Проблема е наистина психологически от една страна и от друга на късмет да попаднеш на/до добър шофьор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А не, няма спиране, газ до дупка, аз не се шегувам. Проблема е наистина психологически от една страна и от друга на късмет да попаднеш на/до добър шофьор.

Или да взема да стана шофьор, че да ми мине :go ahead:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@kmvasilev хайде издай тайната ,а не всички да гадаеме :P

@Hanibal_Lektar Аз просто питам някой ако е ходил и е минавал от София към Белоградчик като се минава през стара планина и дали да знае горе долу доста ли са завоите ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От София за Белоградчик през Петрохан е пълно със завои. Не препоръчвам пътуването дори за нормален човек. Аз повръщам 2 пъти, горе на най високото и накрая на слизане.

Другият път е през Ботевград. Там е съвсем поносимо. Има малко завои между с.Ружинци и Белоградчик /не повече от 2 км./. Тези завой си ги има и при другият вариянт.

Преди време имаше хапченаца "Аерон" и мен ме оправяха. За съжаление са спряни от доста време. Купувал съм и някаъв по-нов аналог, но вече не помня как се казваше. Във всяка аптека ще те ориентират без проблем.

От 4 - 5 години шофирам и такива проблеми с прилошаване не съм имал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От София за Белоградчик през Петрохан е пълно със завои. Не препоръчвам пътуването дори за нормален човек. Аз повръщам 2 пъти, горе на най високото и накрая на слизане.

Другият път е през Ботевград. Там е съвсем поносимо. Има малко завои между с.Ружинци и Белоградчик /не повече от 2 км./. Тези завой си ги има и при другият вариянт.

Преди време имаше хапченаца "Аерон" и мен ме оправяха. За съжаление са спряни от доста време. Купувал съм и някаъв по-нов аналог, но вече не помня как се казваше. Във всяка аптека ще те ориентират без проблем.

От 4 - 5 години шофирам и такива проблеми с прилошаване не съм имал

Благодаря за помоща ;)

Точно това исках да разбера :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване