Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Топ 10 - Любовни романи

Препоръчан отговор

Имам бая да наваксвам с тази авторка! Мерси за съвета Руми, аз имам ли възможност не прескачам книги от поредица :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 941
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Давай Пете, "Убий и кажи" не е много дълга, бързо ще я прочетеш. И после непременно пиши - сигурна съм, че ще ти хареса, и все пак ще ми е интересно да прочета мнението ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. "Втори шанс"

2. "Сенки от мрака"

3. "Онази нощ"

4. "Независима съпруга"

5. "Мисията Макензи"

6. "Почти завинаги"

7. "Мъжът от сънищата"

8. "От любов"

9. "Диамантеният залив"

10. "Скандална тайна"

Това е моята класация, тъй като това за мен са най-добрите от досега прочетените книги на Линдичка. Има още няколко, които трябва да изчета, но понеже нямам кой знае какво време и съм ги оставила за по-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не съм чела всичко нейно, ще класирам само следните: 1.Втори шанс 2.Убий и кажи 3.Ласката на огъня 4.Онази нощ 5.Мъжът от сънищата 6.Сенки от мрака 7. Почти завинаги

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Ето и моята класация :)

1."Втори шанс"

2."Дръзка съдба"

3."От любов"

4."Почти завинаги"

5."Закъсняла Коледа"

6."Белязаният Макензи"

7."Мисията на Макензи"

8."Независима съпруга"

9."Мъжът от сънишата"

10."Онази нощ"

П.С. Пете,поздравления за новия аватар.Страхотен е ;)

Редактирано от margc (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Сенки от мрака

2. Онази нощ

3. Mackenzie's pleasure

4. Белязаният Макензи

5. Мисията на Макензи

6. Невинни лъжи

7. От любов

8. Търси се съпруга

9. Втори шанс

10. Среднощна дъга

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за мен е най-трудната класация досега,но я скалъпих някак си...

10.Сенки от мрака

9.Среднощна дъга

8.Независима съпруга

7.От любов

6.Почти завинаги

5.На ръба

4.Белязаният Макензи

3.Онази нощ

2.Остани при мен

1.Търси се съпруга

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

има няколко романа който сте пропуснали , а изброените не са лоши но има и по добри

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има няколко романа който сте пропуснали , а изброените не са лоши но има и по добри

Можеш да споделиш твоята класация и да покажеш своите фаворити :P

Моята класация:

10) - Почти завинаги

9) - Остани при мен

8) - Да спиш с врага

7) - Дръзка съдба

6) - Търси се съпруга

5) - Мисията на Макензи

4) - Белязаният Макензи

3) - От любов

2) - На ръба

1) - Онази нощ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Най-добрите романи на Линда Хауърд според гласувалите са: 10) - Убий и кажи - 22 точки 9) - Мисията на Макензи - 27 точки 8) - Почти завинаги - 29 точки 7) - От любов - 34 точки 6) - Мъжът от сънищата - 35 точки 5) - Сенки от мрака - 36 точки 4) - Търси се съпруга - 38 точки 3) - Белязаният Макензи - 50 точки 2) - Втори шанс - 53 точки 1) - Онази нощ - 65 точки Новата класация - лесна и бърза - любимият ви "Паднал ангел" от поредицата на Мери Джо Пътни - 7 книги в оригинал, 5 на български - включете когото си искате. Моята класация е: 1) Майкъл 2) Никълъс 3) Рафи 4) Люсиен 5) Стивън 6) Робърт

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да посоча ,но е труднд да ги номерирам... :) Гордост и предрасъдаци: Бялта дева: Спомен:: Покорителят: Жена на страстта 1)2ч Игра на любов: Джудит: Дивата котка: Брак за една година: Венчило с дявола:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

liq_82, класациите са тематични. Предната беше за книги на Линда Хауърд, затова всички бяха посочили само нейни произведения. А колкото до сегашната класация... Пете, лоша си, как се нареждат такива мъже. Аз леко не съм ги чела всичките издадени на БГ от поредицата, но да речем: 1) Стивън 2) Майкъл 3) Люсиен 4) Никълъс 5) Рафи 6) Робърт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В новата класация няма как да участвам, защото още не съм чела нито една книжка от поредицата (знам, че е срамота), но супер много ме гложди да си споделя и моята подредба за предишната класация (без да има размествания)... 1. Втори шанс 2. Мъжът от сънищата 3. Онази нощ 4. Остани при мен 5. Убий и кажи 6. Да спиш с врага 7. Търси се съпруга 8. Независима съпруга 9. Свръхнатоварване... и имам още да наваксвам с книжките на Линда.. :cool:

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

1.Люсиен -образа му най-ми допада.Книгата само съм я започнала и може да греша,но въпреки всичко го мятам най-отпред.

2.Никълъс-страхотни герои,приятна история

3.Робърт-не помня вече,но мисля,че просто не ми направи кой знае какво впечатление.

4.Рафи-тази бе на-ужасна от всички.Никой от героите не ми хареса достатъчно,макар Рафи да имаше потенциал.Шпионските истории и миналото помежду им по-скоро ме дразнеха.

Книгата за Майкъл не съм я чела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Никълъс - след романа "Неприлично предложение" толкова заобичах Никчо, че ми стана слабост това име. И гадняра в романа да се казва Никълъс, направо му прощавам отма.

2. Майкъл - не е истина колко много го мразех, докато четях "Неприлично предложение" заради предателството към най-близък приятел. Толкова, че само като погледнех "Защото вярваш в любовта" и ме натрисаше бяс. Нооооо ... всичко му простих, след като ометох освирепяла романа за една от най-красивите и затрогващи любовни истории.

3.Стивън

4.Робърт

5.Люсиен - изглежда много загадъчен, потаен чаровник, но за съжаление така и не прочетох романа за него, щото отзивите за книгата не са от привличащите - тежка, мрачна и затегната история. (Пепи, видях, че си я почнала, моля те, сподели дали става, щото само си я свалих, ама нещо смелостта ми се изпари след негативните коментари, дет проучих).

6. Рафи.

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! А искате ли да продължим с подобна тема (така и така сте почнали любовните романи).Нека всеки сложи своите топ 5 най-любими двойки от любовни романи и да обясни с няколко думи избора си. Моите избори: 1) Скарлет О'Хара и Рет Бътлър - заради Рет и неговите качества,с които си доставя гнева на обществото - безскрупулност,алчност и т.н освен чара и ироничното му чувство за хумор и заради себеподобната нему Скарлет,която ако се замислим е с много отрицателни качества.Двама негодници влюбени един в друг,обаче слепи да го разберат. 2)Ралф де Брикасар и Мегън Клийри - има ли смисъл да кавзам защо ? Искрената ,но невъможна любов между силната и красива Меги и уникалния 18години по възрастен от нея свещеник!Само от това си личи трагедията! 3)Кати и Хийтклиф - също двама отрицателни сами по себе си герои,но лудо влюбени един в друг.Звучи уж баналната история - богатата господарка и бедния слуга...много далече от баналността обаче! Мъж и жена ,поели по различен път ,но винаги носещи в сърцата си другия! 4)Елизабет Бенет и Мр.Дарси - любов ,която за малко да се погуби заради упоитата гордост. Това се среща май много често в живота а ? Мр.Дарси причлича със своята външност и ..сериозност.. 5)Али и Ноа Кълхун - красивото,лъчезарно момиче и естествено богато.. и бедното,работливо момче,решило да спечели Али още щом я е видял..За една съвременна книга е много добра... Сега сте Вие! ;]]]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и "Падналите ангели" във възходящ ред: 6. Люсиен - 55 точки 5. Стивън - 56 точки 4. Робърт - 60 точки 3. Рафи - 63 точки 2. Никълъс - 70 точки 1. Майкъл - 81 точки Следващата класация е на тема - мъжките ви любимци, носещи името Антъни (аз поне засега се сещам само за 4-ма, дано се намери някой по-паметлив от мен :cheers:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е направо ме заби с тая класация. Мъчих се мъчих се, само няколко се сетих: 1. Антъни Малъри ("Нежен бунт" Джоана Линдзи) - Всеобщият любимец 2. Антъни Бриджъртън ("Виконтът, който ме обикна" Джулия Куин) - Новоизлюпеният всеобщ любимец 3. Антъни Сонтера ("Истинските неща" и "Горещи страсти" на Линда Милър) - Тук Тонито е много готин, ама още не мога да преживея, че няма издадена книга 3 от поредицата 4. Антъни Долтън ("Не дърпай лъва за опашката" Сабрина Джефрис) - И този голям сладур като предшествениците си. 5. Антъни Лангфорд ("Перлата на любовта" Кристина скай) - Поредния мачо, като видя заглавието на книгата и в главата ми изскача гоненицата по покривите И не знам дали се зачита, но на шесто място слагам 6. Антъни (Антония) Лам ("Прелъстен" Вирджиния Хенли) - Тука не се знае дали трябва да бъде в класацията, а и не обичам особено книгата, тъй, че ако не става ще ги резна.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Тони Малъри - Нежен Бунт ;) любимецът ми след Джеймс. Мъж мечта... 2. Тони Лангфорд - Перлата на любовта, голям сладур, който направи всичко възможно да защити Чеси... 3. Тони Синклер - второстепенен образ в Любов по неволя на Аманда Куик, но е голяяяяяяям сладур... и по-нататък става още по-готин... ;) За други не се сещам :shy11:

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъ,познавам само двама заслужаващи си-Бриджертън и Малъри. 1.Бриджертън и 2.Малъри Запазвам си правото да добавя 1-2 ако се сетя за някой друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване