Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Топ 10 - Любовни романи

Препоръчан отговор

Ах, леле, Пете, направо разби сърцето ми с тази класация. Браво за страхотния избор! Но аз по-късно ще наредя класацията си, защото в момента не се сещам за много книги. ;д
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 941
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Моята класация е топ 2 също... 1.Антъни от "Нежен Бунт" и 2.Тони от "Перлата на любовта". Чела съм и някои други романчета с това име,но просто няма място за сравнение. Към Антъни имам 1 единствена забележка-книгата ми е много кратка.Бях много разочарована,че е толкова кратичка. А към Тони...рус е ;)иначе е страхотен и той. Аз се зачудих сега кое е най-разпространеното мъжко име...има и Доминик много,разни с Р като Ройс,Рурк,Рейн...и Ник,Джордан,Брет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Моята класация: 1. Антъни Малори 2. Тони Морлънд ("Перлата на любовта") 3. Антъни Бриджертън 4. Антъни от "Нещо прекрасно" - великолепен второстепен герой 5. Антъни от "Любов по неволя"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такам... ето я и моята класация най-сетне.

1. Антъни Малори - "Нежен бунт"

2. Антъни Бриджъртън

3. Антъни - "Перлата на любовта"

И за съжаление други за класацията нямам.:/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

хаха и аз не се сещам хич само за двама :ph34r: 1. Антъни Малори 2.Антъни Бриджъртън 3.Антъни Синклер (Любов по неволя) И за други не се сещам.Не че не съм чела ама немога да ги запомня всички :D Антъни Малори е на първо място сред другите двама ама ако трябва да избирам между братята му ...Джеймс е най готиния просто няма какво да му мисля той винаги ще е на първо място :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 седмици по-късно...

Искам само да добавя на 4 и 5 място в класацията си Антъни от Ти не си за мен на Джейн Фийдър и Антъни - братовчеда на Джордан в Нещо прекрасно, на Макнот...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

чудя се защо не срещнах сред любимите ви книги

"Вечната Амбър" - Катлийн Уиндзор, направо това си ми е любимия роман. също и

"Пустош" на Джой Чембърс, а един от най-добрите романи, които съм чела е на Клер Лоримър -

Сага за Рошфор - 2 тома - "Господарката" и "Дивито цвете"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Ето ги и "Падналите ангели" във възходящ ред: 6. Люсиен - 55 точки 5. Стивън - 56 точки 4. Робърт - 60 точки 3. Рафи - 63 точки 2. Никълъс - 70 точки 1. Майкъл - 81 точки Следващата класация е на тема - мъжките ви любимци, носещи името Антъни (аз поне засега се сещам само за 4-ма, дано се намери някой по-паметлив от мен :cheers:)

Така и не разбрахме кой е най-големия любимец с името Антъни...

Колко много класации минаха едно време, а сега реално ако се правят отново резултатите ще са съвсем различни... Колко много книги са прочетени оттогава........... И колко много класации могат да се направят....

П.С Благодарение на тези класации съм изчела едни от най-хубавите книги за мен 

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко много класации минаха едно време, а сега реално ако се правят отново резултатите ще са съвсем различни... Колко много книги са прочетени оттогава........... И колко много класации могат да се направят....

Божичкооо, толкова отдавна не съм писала тук, че чак се зачудих как да те цитирам, мила!1432f9fc207489270d5da4d78818ebff.gif

Постът ти ме накра да се замисля, кои в момента са ми любимите топ 10 любовни романа и след кратък размисъл, установих, че единствено със сигурност мога да определя само първенеца! 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif Оттам нататък, в опита ми да спретна някаква стройна редичка от 2 до 10, в кратуната ми настана пълен безпорядък! 509644de2e60712c2d66077359a62725.gif

Обаче ако се организираме да направим някаква нова класация, със сигурност ша са понапъна да отредя достойно място на достойните романи в личните ми топ класации! dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.С Благодарение на тези класации съм изчела едни от най-хубавите книги за мен 

Присъединявам се, след толкова години и среща с нови книги, нови автори, дори нови жанрове сред романсите една класация за любима книга или любими герои няма да има нищо общо с първоначалния й вид от преди 5-6 години. Но времето, разбира се, не промени вкуса ми към предпочитаните книги. Любовните романи си останаха любимия ми жанр.

Обаче ако се организираме да направим някаква нова класация, със сигурност ша са понапъна да отредя достойно място на достойните романи в личните ми топ класации! dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif

И аз така, ако се появят още ентусиасти, може да си спретнем едно запитване.

Редактирано от Петето (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Божичкооо, толкова отдавна не съм писала тук, че чак се зачудих как да те цитирам, мила!1432f9fc207489270d5da4d78818ebff.gif

Постът ти ме накра да се замисля, кои в момента са ми любимите топ 10 любовни романа и след кратък размисъл, установих, че единствено със сигурност мога да определя само първенеца! 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif Оттам нататък, в опита ми да спретна някаква стройна редичка от 2 до 10, в кратуната ми настана пълен безпорядък! 509644de2e60712c2d66077359a62725.gif

Аз и номер едно май вече не знам кой е :) Но определено съм за класации и коментиране, така ще допълвам списъка си за четене. Знам, че мога да разчитам на вас.

Присъединявам се, след толкова години и среща с нови книги, нови автори, дори нови жанрове сред романсите една класация за любима книга или любими герои няма да има нищо общо с първоначалния й вид от преди 5-6 години. Но времето, разбира се, не промени вкуса ми към предпочитаните книги. Любовните романи си останаха любимия ми жанр.

И аз така, ако се появят още ентусиасти, може да си спретнем едно запитване.

И на мен любовните романи са ми любимите и не мисля, че това ще се промени. Виждам се като баба на някой круиз (дай боже) захапала стръвно някое романче.

Стискам палци да се съберат ентусиасти, но едва ли, за мое съжаление ...

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, направо са въодушевих! ca9fe1ed17097348f576d49995be2288.gif  Дано още мили дами да се разходят из темата и да се отбият тук, пък и да прегърнат идеята за нови топ.  Много ша ми е любопитно да изтипосаме една до друга нова класация и такава от преди шест години? Каква ли ще е разликата  b06bf1343c96d26166a27df8780174f7.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте и от мен!Едва миналата година ви открих и много се зарадвах,че има хора който да обсъждат тази така любима за мен тема!Със съжаление разбрах,че вече няма голяма активност! :( С радост ще се включа във всяка класация,коментар,всичко....Много научих тук и много интересни книги прочетох благодарение на вас!

хубава вечер на всички!Ще следя нещата!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 10 месеца по-късно...

От страшно много време не бях чела любовен роман. Първо бях на вълна Агата Кристи, после на вълна филмчета и сериалчета...и въпреки огромното си желание за четене на книжка (и то любовна). Не знаех какво ми се чете и въпреки, че захванах не един или два любовни романа...не дочетох нито един. Оставях ги, с ясната мисъл, че ще си опропастя удоволствието и няма да оценя нещо, което си заслужава. До вчера... препрочетох си Онази нощ на Линда. И както и предишният път...не можах да я оставя.

За това въпреки, че това (според мен) си е работа на Петето искам да попитам Кои са любимите ви любовни романи сега? 

П.С А ако Петето се появи и ако изобщо някой чете този форум и има интерес...ще се радвам тя да продължи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...

Трябва да запазя всеки тук актуализиран, защото съм просто учуден от резултатите от това любовно заклинание, което д-р Акуду направи за мен. Всичко върви толкова добре и точно как той каза, че ще бъде. Необходими са точно 24 часа, за да се постигне пълно развитие и най-сетне моята бивша жена ми се обади за обединение за пръв път от години, така си струва, защото нещата са почти съвършени, откакто се е върнала при мен! Как д-р Акуду взимаше моята ситуация и напълно го обърна, за да ми даде точно това, което исках, е отвъд мен, но нещо, което никога няма да задавам и просто ще бъда напълно благодарен, че се натъква на него. Да ви благослови, че помагате на много хора да получат това, което сърцето им желае доктор Акуду. Ти наистина си надарен! , можете също да се свържете с него за помощ ([email protected]) или да се обадите на него (+2348103710768).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.08.2018 г. в 4:16, Adams Rodney написа:

Трябва да запазя всеки тук актуализиран, защото съм просто учуден от резултатите от това любовно заклинание, което д-р Акуду направи за мен. Всичко върви толкова добре и точно как той каза, че ще бъде. Необходими са точно 24 часа, за да се постигне пълно развитие и най-сетне моята бивша жена ми се обади за обединение за пръв път от години, така си струва, защото нещата са почти съвършени, откакто се е върнала при мен! Как д-р Акуду взимаше моята ситуация и напълно го обърна, за да ми даде точно това, което исках, е отвъд мен, но нещо, което никога няма да задавам и просто ще бъда напълно благодарен, че се натъква на него. Да ви благослови, че помагате на много хора да получат това, което сърцето им желае доктор Акуду. Ти наистина си надарен! , можете също да се свържете с него за помощ ([email protected]) или да се обадите на него (+2348103710768).

Че му звънна, естествено. Но първо ще се обърна към Кобилкина, която е по-голяма експертка. А доктор Акуду гледа ли и на боб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване