Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Подарявам/продавам домашен любимец...

Препоръчан отговор

Здравейте!Ей тези сладури,когато станат достатъчно големи,че да се отделят от майка си,ги подарявам!Нека ако някой се интересува или познава такъв,да пише на ЛС http://img32.imageshack.us/i/1014635m.jpg/

Редактирано от buxti4ka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся стопанин на едно черно коте,мисля че е на около 30-40 дни.Ако има желаещи да пишат ЛС. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, ако можех всичките щях да ги взема. За жалост, нямам възможност. Но dindi твойто пухче, дето си го пуснала, прилича мнооого на моя Тоби, като беше бебе. Все едно са напълно еднакви. И ако не се лъжа, значи кученцето е Каракачанка. (Българско овчарско куче). Стават големи и силни, но са много любвеобилни и грижовни. Невероятно умин кучета, моя до 3-тия месец вече знаеше какво бива и какво не бива да се прави в апартамента. Отгоре на всичкото са много добри пазачи. Дано да му намериш стопанин, както и на останалите котета и кученца в тази тема.

dindi:Да не оспамвам темата пиша под теб, кучето си остана за нас, но не е каракачанка, порасна малко повече от болонка, но е страшно сладко, диво и умно. Общо взето само магарии прави.Радвам се, че не остана на улицата.

Редактирано от dindi
отг. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам морско свинче на около годинка. Причините са обективни. От Бургас съм. Голяма симпатяга е.Казва се Мариянка.

Публикувано изображение

Подарявам я с клетката и всичките и екстри срещу гаранции че ще бъде гледана добре. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам я с клетката и всичките и екстри срещу гаранции че ще бъде гледана добре. :)

Ако имаш път към Варна ( и още не си е намерила собственици), пиши ЛС !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Варна ( и още не си е намерила собственици), пиши ЛС !

Съжалявам, но нямам път към Варна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам бяло ангорско котараче

Продавам на цена 50 лв бяло ангорско мъжко коте порода Турска Ван, родено на 5 май 2009 година. Обезпаратизено, с хигиенни навици. Снимките на Олег Огев са като бебе и актуални

0899501162 - Казанлък - Аделина.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от linaadelina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :baby: търся си куче което да не е много голямо, да не пуска много косми защото има бебе вкъъщи и по възможмост да не е улично превъзходно :D :D :D:) ако някой има да ми подари ще съм му много благодарна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам бяло ангорско котараче

Продавам на цена 50 лв бяло ангорско мъжко коте порода Турска Ван, родено на 5 май 2009 година. Обезпаратизено, с хигиенни навици. Снимките на Олег Огев са като бебе и актуални

0899501162 - Казанлък - Аделина.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Това си е чист бял ангорец, няма нищо общо с Турска Ван. Не лъжи хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

linaadelina можеш ли да покажеш родословието на котката ;) Това са си чисти кръстоски нямат нищо общо с турска ван.Може да приличат но щом нямат родословие значи не са! ---------------------------------------------------------------------------- Подаряват се най-сладките котенца :baby: Родени на улицата и изгледани от една прекрасна майка.Макар,че родителите ми я смятат за най-грозната от всички тя на мен ми е любимка и даже мисля,че е прекрасна.Всеки ден ме посреща с едно тихо мяуу и следва мъррр :baby: . Съвсем скоро разбрах,че тя си има малки,а даже и корем голям нямаше. Тези бебета са страшно сладки и игриви :clap: . Черничкото е маникенче.Ти го снимаш,а то стои и даже не мига :baby: . Шаренкото е като принцеса.Само се гушка в мама и иска да бъде олизано. Жълтичкото е най-дивото.Прави се на по-голямо.Само се закача с другите :) . Очичките им са много хубави.Сигурно ще си променят цвета,но сега са им много интересни. Предполагам,че само жълтичкото е момченце. Ако някой се влюби в някое от тях да се обади на телефон: 0894775115 Котенцата са обезпаразитени :baby: . post-252452-046257000 1278852927_thumb.j post-252452-069936400 1278852936_thumb.j post-252452-082051300 1278852942_thumb.j post-252452-023477000 1278852952_thumb.j post-252452-024992800 1278853171_thumb.j майката- post-252452-066266500 1278852982_thumb.j

Редактирано от xrisi95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

linaadelina можеш ли да покажеш родословието на котката :temperature:

Това са си чисти кръстоски нямат нищо общо с турска ван.Може да приличат но щом нямат родословие значи не са!

----------------------------------------------------------------------------

- ОТ Аделина - Да мога, тук копирам снимките на родителите, а на какъв адрес да Ви изпратя документите?

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

------------------

котка Ангорска Турска -продава развъдник, бебета внос от Словакия,

Цена: 160

E-mail: (скрит)

- това е част от обява в сайт от развъдник: като се сравнят цените, за какви дкументи става дума!

-послепис - с тях просто не Ви изнася да се заядете, нали!

Редактирано от linaadelina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам Събчо и Събка!!!

Подарявам две 11-месечни обикновени кучета - женско и мъжко.

Кучетата са кастрирани, обезпаратизени и ваксинирани.

0899501162 - Казанлък - Аделина

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С моя съседка от блока до къщата ни имам спор за издръжка - тоест, тя разреши драстично спора.

Моят ангорец Сашо има бебета от котката на съседката - котката й е тигрова,много пухкава.

Котката преди 15 дни роди три бебета и съседката беше бясна на котарака ми естествено,на мен,че тази година имам само едно бяло бебе от моята Бялка. Завчера просто котетата се озоваха в двора ми през общата ни ограда. Сега съм ги дала на Бялка да ги кърми с нейното, но не ми се мисли като пораснат,заедно с другите общо-съседски котки и котараци и моите как ще живеем!

Котетата ги подарявам с удоволствие,вече опитват от котешката консерва Дарлинг,слагам и снимки,но имам една-единствена молба-условие - който ги вземе,да видя адресната му регистрация, за да зная как са котетата! живеем в Казанлък.

Ади - нямам телефон, имам скайп и електронна поща - - [email protected] - adelina_stoyanova

ето беберончетата - и трите са момчета,

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Продавам тримесечно женско ангорско коте в костенуркова окраска.

Обезпаратизено, с хигиенни навици, храня го с котешка консерва.

Казанлък - Аделина - 0892715677

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! ;) Подарявам ~4 годишна мъжка червенобуза костенурка. Заедно с аквариум, помпа за водата и нагревател. Костенурката е около 10ина см. Не е трудна за гледане, в интернет има доста информация по темата. Проблемът при мен се появява, когато пътувам извън София и няма на кого да я оставя. Ако проявите интерес, моля, пишете ми на [email protected] Снежи, София

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам чифт корели, имат поколение... За снимки и инфо в скайп: void_mraz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам 6 страхотни бебета хъски, родени на 04. 05. 2011, кученцата са чисти и обезпаразитени! Елитни и много красиви родители!

post-302055-0-67971800-1307125024_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам котки, 2 броя :D Мъжки, който бе намерен на улицата и го взех с надеждата да му намеря стопаните. За съжаление усилията ми не се увенчаха с успех и сега го подарявам. Котето е кастрирано, на около 3 години, обича да яде, спи и да се лигави. Много е красив, около 5 килограма. Ето и снимки - цък, цък, цък, цък, цък.

Мацката я намерих пред офиса в полуумряло състояние, беше на по-малко от месец. Сега вече порастна и е стандартно дива за малко коте. Също обича да си похапва и да мърка много силно. Ето и снимки - цък, цък, цък, цък, цък, цък.

И двете гадини си използват котешките тоалетни. Гальовни са и обичат да спят при хората. Мъркат силно. Ако искате още инфо, пишете лично съобщение :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам две малки мъжки котета на два месеца ,страшно игриви и красивички са хранят си се самостоятелно чистички и са гледани в добри домашни условия .

За повиче информация на телефон :0899190639 и skype:voltron553 Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от vektor7502 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайдук Пикасо си отиде :sobbing: Още не мога да повярвам че го няма до мен,че не се гали и гушка Ще се пръсна от болка и мъка :sobbing: Хари Мата Хари,дъщеря му,го целува ли целува,но той не става да си играят :sobbing: Знам че си при Господ,миличък,но исках да живеем още много време заедно,да ме обичаш,да те обичам

Много съжалявам мила ;(, аз също имам котка и знам какво е да изгубиш нещо което вече си се привързала, например миналата ми котка почина от някаква болест а беше само на 2 години и тогава не се съвзех, но с помоща на приятяли успях да се съвзема и да си взема нова котка, само ти недей да правиш глупости (от сорта да се самоубиваш и такива) че живота продължава със или без него :) Успех за наппред :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко женско коте на около 2 месеца търси своя дом. Спасено е от улицата. Много е игриво и гушливо. Има изградени хигиенни навици. Гр София - 0883573334

post-26699-0-36355300-1374612710_thumb.jpost-26699-0-47947900-1374612722_thumb.j

Редактирано от estario (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

подаряваме кастрирана котана, заради раждане на бебе няма как да остане за съжаление.

За повече данни и снимки:

http://www.podariavam.com/?action=view&post=24161#pPhoto

Редактирано от Мишо1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...