Премини към съдържанието
ixi

Търся: Програма за възвръщане на настройки на компютър

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Трябва ми програма която да запамети сегашните настройки на компютъра и каквото и да правя на него, след като го рестартирам тези запаметени настройки да се възвръщат.

Например - като изтрия някой филм и като рестартирам той да си е пак на мястото..

като унинстална нещо и рестартирам компютъра то пак да си е инсталирано.

Да направи нещо като backup и да го връща всеки пат като се рестартира компа.. :)

Редактирано от ixi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва ми програма която да запамети сегашните настройки на компютъра и каквото и да правя на него, след като го рестартирам тези запаметени настройки да се възвръщат.

Например - като изтрия някой филм и като рестартирам той да си е пак на мястото..

като унинстална нещо и рестартирам компютъра то пак да си е инсталирано.

Да направи нещо като backup и да го връща всеки пат като се рестартира компа.. :)

http://www.returnilvirtualsystem.com/retur...system-personal

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ken ама сериозно ли има такава ... та аз ще изтрия 20 GB и след 1 седмица ще ми ги върне , така ли biggrin.gif ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Ken ама сериозно ли има такава ... та аз ще изтрия 20 GB и след 1 седмица ще ми ги върне , така ли biggrin.gif ?

мисля че памета и е до 1 гб или те питаше колко да задели от твърдия диск

това не важи за филми а за настроики по ОС

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от някаде мога ли да намеря нещо като опатване или описание на български :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

програма за настроиките на windows ли ти трябва или за въстановяване на изтрити фаилове

немие ясно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да въстановява компа както е бил в момента след като сам инсталирал програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си я в о.с , :

5c9c09fdbea8dffce38ecec964cf515f_120x90.jpg

ако искаш да възстанови всичко , файла , който прави става доста голям.

Успех cool.gif

p.s Както писа колегата по-горе , Norton Ghost и според мен е по-добрия вариант :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма такава. има хардуерен контролер дето го прави...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждал съм такава програма, от продукцията на Acronis. Не съм я слагал на мой компютър и не помня името й, но останах с впечатление, че забавя изключително работата на машината, както и стартирането на ОС. Може и да греша.

По-добра идея ми се струва периодичното правене на бекъп с Acronis True Image на съответния дял/ове и ресторване само при нужда, а не при всяко стартиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

йейейе какви неща иамло само........добре ще ми дойде малко да се позапозная с подобна програмка :):beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acronis имат такава програма която след всеки рестарт възтаноявава състоянието на системата , но напълно. Тоест при инсталиране на какъвто и софтуер да е, на каквато и програма, сваляне на каквото и да е, ще изчезне след рестарта. Същото важи за скайп хронологията, обновяванията на уиндоус и т.н. На практика системата ще замръзне.

Най-добрия начин го казаха - N ghost , инставате си уина, слагате драйверите, нет настройки, скайпове, цоунтер стикове ала-бала и удряте копчето. Или на друг дял или на диск или USB каквото ви душа иска. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...