Премини към съдържанието
krassy_11

RQ:Търся Windows XP на немски език!

Препоръчан отговор

Някой ако знае от къде мога да си дръпна немска версия на ХР, ще съм много благодарен.

Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помагайте, хора. И аз търся Windows на Немски. Единственото, което видях да е свързано с немски в горният пост е някаква кръпка към 64 битов уиндоус, който МОЖЕ БИ трябва да е инсталиран на английски предварително. Може и да греша фатално, ама не съм съвсем наясно. Инче с инсталирането няма да имам проблем-- това е пояснение за тези, които смятат, че щом не мога да се справя с горния пост, значи няма смисъл да питам, щото няма да мога да инсталирам уиндоуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Помагайте, хора. И аз търся Windows на Немски. Единственото, което видях да е свързано с немски в горният пост е някаква кръпка към 64 битов уиндоус, който МОЖЕ БИ трябва да е инсталиран на английски предварително. Може и да греша фатално, ама не съм съвсем наясно. Инче с инсталирането няма да имам проблем-- това е пояснение за тези, които смятат, че щом не мога да се справя с горния пост, значи няма смисъл да питам, щото няма да мога да инсталирам уиндоуса.

Ако вече имаш английски ХП инсталиран си дръпни оттук немския пакет и го инсталирай. Отделно има пакети за офиса и т.н. Другия вариант е по/от приятелските сайтове едно готово ИСО с вграден немски пакет ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еееййй, благодаря. Полезен линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знам..,че е стара тема ..,но гледам че има полезен линк.. аз сега търся същото има инсталиран уйндолс на английски.. трябв да го направя на немски :yanim: някъкви идей ? нов линк?, че този не работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗАПОВЯДАЙ

Само за Microsoft Windows XP Professional (32-bit) SP2

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.