Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравеите при моята комфигурация

DualCore Intel Pentium D 950, 3400 MHz (17 x 200)

Intel Sandusky D945PSN

рам 2гб

Видео-Nvidia9400Gt,512,gddr3,128-bit

HDD незнам точно какъв 320гб

Та въпроса ми е.Мога ли да използвам Switching Power Supply,Model:ATX-300W P4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип нищо не те спира да го използваш... Дефакто обаче съм на мнение, че няма смисъл да се пестят пари от захранване... По мое скромно мнение: перфектния за теб избор... Позволява дори известен ъпгрейд до двуядрен процесор и по-мощно видео...

Само да кажа защо предлагам: това switching power supply марка захранване или модел е? Щото буквално означава превключващо захранване... Леко съм озадачен... Имайки предви че не съм ги чувал ако са производители заначи че или са зверски добри и скъпи или безбожно смотани... Ако са смотани поста ми важи с пълна сила. Ако са добри до края на деня ще ме оплюят, което ще значи, че съм сгрешил...

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами така пише на кутията,във момента съм с едно 500W но то държи адската висока температура и поради него се покачва температурата на ЦПУ и дъното.Когато играя и пипна кутията над захранването тя в буквалния смисъл на думата пари

http://www.made-in-china.com/china-product...TX300W-P4-.html

ето такова мисля че е

Редактирано от darkman_66 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре не. А какво е 500ватовото? Aко си решил да го сменяш твърдо погледни това http://navigator.idg.bg/index.php?type=0&a...&id=6195147 Нормално си е под натоварване и захранването да се нагорещи малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
По-добре не. А какво е 500ватовото? Aко си решил да го сменяш твърдо погледни това http://navigator.idg.bg/index.php?type=0&a...&id=6195147 Нормално си е под натоварване и захранването да се нагорещи малко.

Там е въпроса че не се нагорещява малко а много и немога да си обясня защо

Редактирано от darkman_66 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някакви идеи

Само идеи да искаш. Предложението на психо е отличен избор и би трябвало да нямаш проблемации. Относно греенето има два момента, които ти трябва д аизтестваш сам. Първия е дали имаш допълнителна перка на кутията и колко градуса е в стаята. Т.е. да се елиминира греенето от другите чаркалъци. Втория момент е, че понякога поради частично дефектиране на някои елементи в самото захранване се получава подобно греене. Което пък води до здраво изпушване/изгаряне в един момент на самото захранване. Затова в сервиз биха сложили едно друго и биха изтествали за половин час проблема дали е от захранването или охлаждането на кутията или и от двете. Опитай сам да го направиш и да намериш решение. Но без смяна на компоненти и трезв поглед на ситуяцията няма да стане. Иска се опит и рутина в хардуера. Колкото тъпо и елементарно да ти звучи това. Не очаквай и от нас да отгатнем какъв точно е проблема. Така от разстояние не става работата ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Intel Sandusky D945PSN

рам 2гб

Колега, за можене можеш, въпроса е колко време ще изкара, преди да изпуши и да отнесе половината компютър.

Послушай psycho_666 и си вземи Фортрона, а тая китайска шитня кажи да я метат през балкона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Sandusky D945PSN

рам 2гб

Абсолютно забранено!!! Трябва ти поне 400-450 W истинско, т.е. фортрон, корсар, чифтек и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване