Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Малко въпроси за безжична клавиатура Samsung

Препоръчан отговор

така имам клавиатура и мишка безжични на Samsung Pleomax, не знам модел или нещотакова ма е 2.4G, клавиатурата 3V, мишката 1.5V...взех си зарядно устройство на Sanyo и вътре имаше 4 АА батерии, после допълнително си взех 4 ААА батерии... и ок, проблеми нема, заредих сложих и ок, всичко бачка.... обаче нещо често, или поне на мен така ми се струва клавиатурата отказва да бачка....а мишката няма проблем...та клавиатурата просто спира и аз да речем че съм заредил 4-те АА батетерии и в клавиатурата съм слижил 2хАА, спира да бачка клавиатурата, слагам другите 2 заредени АА батерии и неще да бачка.... чак след като заредя( мисля че малко повече от 12 часа им трябваха, има една лампичка дет кат огасне и са готови) почва да бачка пак клавиатурата.... та що така? тя иска 1.5V,а видях че тия са по 1.2V на Sanyo, проблем ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От един друг форум (да не правя реклама):

За тази мишка презареждаемите са противопоказни. Старите батерии бяха с волтаж 1.15 волта. За тях това е голямо изтощение. Мишката работи с 1.5V, макар и с 2 батерии.

Презареждаемите са 1.2V, и много бързо падат под 1.2 при малко употреба. Един приятел е със същата мишка, пробва акумулаторни и страшно бързо ги сменя, казах му за тая подробност, и той ще ги смени с нормални, да видим кога.

4-5 месеца смяна, не е нещо, което ще замърси кой знае с колко природата. Като се вземе предвид колко хора ползват и сменят батерии и по-често за всякакви апаратури, дистанционни и т.н.

Ако ми посочиш акумулаторни на 1.5V, веднага бих си ги купил, освен ако не са по 100 лв парчето.

За двете сега дадох към 2.20, акумулаторните струват средно по 7 лв парчето, значи към 15 лв двете, средно. (около 2700mAh). За живота на една мишка, според мен по-евтино излиза да сменям 2-3 пъти в годината, обикновени. Освен това акумулаторните бхи ги зареждал по-често ако бяха дори 1.5V, хаби се ток (колкото и да е малко, ама то за 15 часа не е много малко) и т.н.

Става дума за Logitech MX1100. Може и на теб за това бързо да ти свършват батериите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване