Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте бихте ли ми казали на това дъно GIGABYTE GA-MA69G-S3H ще паснат ли тези неща.Процесор Athlon X2 7850 Black Edition видеокарта PCI Expres,1GB CAPTIVA,GF 9400GT,1GB DDR2,128Bit и рам памети RAM DDR PC3200/400 1 GB DDR 400 (KINGSTON) благодаря 10х

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GA-MA69G-S3H (rev. 1.0)

690G / Socket AM2

Поддръжка за AMD Phenom X3/ Athlon X2

Интегрирана графика ATI™ Radeon™ X1250

Поддържа двуканална памет DDR2 800

Графичен интерфейс Dual PCI-E за поддръжка на CrossFire

Вграден SATA 3Gb/s с функция RAID

С мрежови свързаности Gigabit LAN и IEEE 1394

Аудио контролер от ALC 889A, поддържащ и двата формата Blu-ray и HD DVD

Поддържа Microsoft® Windows Vista™ Premium

Вграден интерфейс HDMI с HDCP

Athlon X2 7850 става

PCI Expres,1GB CAPTIVA,GF 9400GT,1GB DDR2,128Bit една много слаба видео карта, дано не си се набутал да дадеш пари за нея.Ама става за посоченото дъно.

RAM DDR PC3200/400 1 GB DDR 400 (KINGSTON) нестава.Трябва ти DDR2 Ram.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
GA-MA69G-S3H (rev. 1.0)

690G / Socket AM2

Поддръжка за AMD Phenom X3/ Athlon X2

Интегрирана графика ATI™ Radeon™ X1250

Поддържа двуканална памет DDR2 800

Графичен интерфейс Dual PCI-E за поддръжка на CrossFire

Вграден SATA 3Gb/s с функция RAID

С мрежови свързаности Gigabit LAN и IEEE 1394

Аудио контролер от ALC 889A, поддържащ и двата формата Blu-ray и HD DVD

Поддържа Microsoft® Windows Vista™ Premium

Вграден интерфейс HDMI с HDCP

Athlon X2 7850 става

PCI Expres,1GB CAPTIVA,GF 9400GT,1GB DDR2,128Bit една много слаба видео карта, дано не си се набутал да дадеш пари за нея.Ама става за посоченото дъно.

RAM DDR PC3200/400 1 GB DDR 400 (KINGSTON) нестава.Трябва ти DDR2 Ram.

благодаря ти много

още не съм взел видео картата а тази памет ще бачка ли RAM DDR II PC2-5300 (667MHz) 1 GB DDR II 667 (GOODRAM)*

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте бихте ли ми казали на това дъно GIGABYTE GA-MA69G-S3H ще паснат ли тези неща.Процесор Athlon X2 7850 Black Edition видеокарта PCI Expres,1GB CAPTIVA,GF 9400GT,1GB DDR2,128Bit и рам памети RAM DDR PC3200/400 1 GB DDR 400 (KINGSTON) благодаря 10х

Рам-а не става...

послепис: Замисли се и за видеокартата! Tая 9400GT е много зле (недей гледа че е с 1 GB памет)... cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпгрейд ли ще правиш или купуваш нов компютър?Ако е ъпгрейд кажи с какъв хардуер разполагаш и каква сума си склонен да отделиш да ти дадем предложения.1GB рам в комбинация с посочения от теб процесор е ........

Ето ти няколко предложения за съвместими части с посоченото от теб дъно.

ATHLON64 X2 7850 Black Edition, AM2+, 3MB, Box

ASUS-EAH4550/DI/512MD3, DDR3, HDMI, HDCP

или ATi HD4550, 512MB PowerColor PCI-E, DDR3, 64bit, DVI, TV Out И двете карти са слабички и за нови игри не стават но са по-добри от посочената от теб.

Ram нещо такова примерно ADATA 2GB DDR II 667 или ако ти идва скъпо ADATA 1GB DDR II 800 Според мен 1GB e недостатъчно но ти си решаваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ще правя ъпгрейт искам да сложа нова видео карта процесор и рам памети но за да сложа Athlon X2 7850 Black Edition процесор трябва и смяна на дъното щото мойто е много старо като например Gigabyte GA-MA69G-S3H паметите да са тези които ти посочи 2гб не ми се дават много пари.Нещо по-евтино

Редактирано от the_best_iron_man (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ще правя ъпгрейт искам да сложа нова видео карта процесор и рам памети но за да сложа Athlon X2 7850 Black Edition процесор трябва и смяна на дъното щото мойто е много старо като например Gigabyte GA-MA69G-S3H паметите да са тези които ти посочи 2гб не ми се дават много пари.Нещо по-евтино

Значи и дъно ще се купува така ли?Че днес нещо не съм в час и мие малко трудно да ти следя мисълта.Посоченото от теб (Gigabyte GA-MA69G-S3H) дъно по мое мниние хич него бива.Мене ме хвана мързела нека някои друг предложи нещо по подходащо.А пък ти кажи колко пари ти се дават за дъно,процесор,видео и рам.Това ти трябва ако съм разбрал правилно.

:hush: Пък захранването не ти трябва даго сменяш ще си караш със старото и то като гръмне ще изгори всичко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GIGABYTE MA770-UD3, AMD 770, DDR II 1200/1066/800, SATA II, 1394, GLAN, AM2+

Процесор: AMD AMD ATHLON X2 7750 BLACK EDN/BOX

RAM ADATA 2 x 1GB DDR II 1066

Видео картa:PALIT 512M HD4670 SUPER DDR III PCI-E

430лв от sky.bg

Най-вероятно захранването е слабичко и не "породисто" затова ти оставям тия около 70лв за един Fortron 400W PNF. Отвори капака на кутията и виж какво е.

Редактирано от vidimiq (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

430лв от sky.bg

Най-вероятно захранването е слабичко и не "породисто" затова ти оставям тия около 70лв за един Fortron 400W PNF. Отвори капака на кутията и виж какво е.

Това е правилния избор. Само евентуално може да вземеше ADATA 2GB DDR2 800/1066 на една плочка и по натам може да сложиш още 2GB. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

430лв от sky.bg

направо сменям захранването няма какво да го гледам иначе благодаря за информацията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване