Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На мен лично не ми харесва, но 100 пъти повече не харесвам тъпата антиреклама на още по-тъпата "Нова Зора"! А 1000 пъти повече не харесвам това че я има ТУК както и на много други места!!!

П.П: всичко е пари, знам!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детски е, но идеята не е лоша. Аз лично не бих определил "антирекламата" на мизерната партийка, като "анти". Силно се надявам след изборите, ГЕРБ и ОДС да получат достатъчно депутати за мнозинство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно се надявам, АТАКА да изземат мястото на балансьор от ДПС. Защото целта на АТАКА е именно това.

Тогава вече може да се говори за управление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен лично не ми харесва, но 100 пъти повече не харесвам тъпата антиреклама на още по-тъпата "Нова Зора"! А 1000 пъти повече не харесвам това че я има ТУК както и на много други места!!!

П.П: всичко е пари, знам!!!

Тъпата Нова зора всъщност с антиреклама прави реклама на себе си. Не съм видял досега техни представители или клип, що за идиоти са - просто идея си нямам, но едно е ясно мнооооооого пари са им дали за да хвърлят кал и мръсотия !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ абе тва не е кал и мръсотия бе. Няма лоша реклама. Иначе къде да се покаже чичо Костов. Ако не зад любимеца на ахМедиите доганови. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Силно се надявам, АТАКА да изземат мястото на балансьор от ДПС. Защото целта на АТАКА е именно това.

Тогава вече може да се говори за управление.

Дано, и аз на това се надявам , дано наистина балансьора да е друг, а не незаконната етническа партия ДПС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето с тия "анти-" така реклама всъщност направиха на Костов и Борисов, че те трябва да черпят изтърсачето "Нова зора" biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че е безобразна манипулация е ясно, че е некоректна и невярна също, но не е и тъпа - ясно е към кого е насочена!!!!

Тя не е насочена към разумните и политически грамотните - на тях е ясно че това са различни политици, от различни партии, които в момента са конкуренти. общото им е само, че са срещу сегашното управление!!

Насочена е към хората които по-рано са гласували за Станишев, но са разочаровани от корумпираната тройна коалиция, и сега се ориентират към ББ, например бивши служители с пагони, бивши членове на БКП, но сега търсещи "силната ръка", за какъвто смятат ББ и т.н. !!!! Некоректния клип се опитва да ги стресне, да ги преориентира та да не гласуват за ББ! На тази категория отдавна им е създаден образа на врага - Костов е плашилото и го мразят. Доколко е ефективна ще се види на изборите, но след като имат пари Бол (откъде е друг въпрос) са решили да опитат!!!

Но за мен парите за интернет са си дали навятъра - тук все пак хората са по- интелигентни и едва ли манипулацийката ще им повлияе. А ако има и политически по- неопитни те още нямат право да гласуват! Какво пък - www.kaldata.com е хубав сайт нека да си заработи пък ако ефекта е минимален само ще се радваме!

Редактирано от martab (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм политически неутрален, необременен човек.

Но искам да се присъединя към мнението на netvampire.По-скоро искам да обърна внимание на банерите.

Не знам каква политическа идеология изповядва сайтът на kaldata.Има точно два варианта - или сте привърженици на "Нова Зора", или сте последователи на школата на меркантилизма.

Как аз (обикновеният потребител) да разбирам натрапването на тези политически банери?И то политически банери в сайт, насочен към IT сферата.Това е голям парадокс.

Сега ще се задълбоча в понятието банер, за да поразсъждавам.Банерите служат за привличане на клиенти или за формиране на имидж.

Е, какъв имидж си изгражда, калдата?!Утре ако "Герб" ви предложат по-висока цена за банер, ще обърнете монетата.Лафът за клатещия се фес от скромно духащия интерес е мъдра изцепка.

За привличането на клиенти - в потребителите на форума се е вселил образа на потенциални клиенти ли!?

Тези, които натрапват такива банери са онези, които си продавт и гласовете.Но не става дума за продажба на гласове, а за нещо по-драматично.За продаване на устои...

Дотук, в случай, че защитавате тезата, че не сте от "Нова Зора", а сте просто добри капиталисти.

В случай, че сайтът френетично подкрепя "Нова Зора":

Добре, но защо трябва да се заангажира вниманието на хора, които са влезли във форум, а не във agitacia.bg.

Знам, че на някой остроумник ще му хрумне да ме посъветва да не влизам, ако не ми харесва.Да, обаче аз влизам.И не ми пречат тези шаренийки а'ла мини куизче.Просто ми е чудна идеята, подтика, въззрението...

P.S. Пиша по темата "Анти "Нова Зора".Превантивно моля, темата да не бъде преместена в раздел "Предложения, Въпроси и Проблеми, свързани със сайта"

Regards,

wertyusa

Редактирано от wertyusa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
че е безобразна манипулация е ясно, че е некоректна и невярна също, но не е и тъпа - ясно е към кого е насочена!!!!

Тя не е насочена към разумните и политически грамотните - на тях е ясно че това са различни политици, от различни партии, които в момента са конкуренти. общото им е само, че са срещу сегашното управление!!

Насочена е към хората които по-рано са гласували за Станишев, но са разочаровани от корумпираната тройна коалиция, и сега се ориентират към ББ, например бивши служители с пагони, бивши членове на БКП, но сега търсещи "силната ръка", за какъвто смятат ББ и т.н. !!!! Некоректния клип се опитва да ги стресне, да ги преориентира та да не гласуват за ББ! На тази категория отдавна им е създаден образа на врага - Костов е плашилото и го мразят. Доколко е ефективна ще се види на изборите, но след като имат пари Бол (откъде е друг въпрос) са решили да опитат!!!

Но за мен парите за интернет са си дали навятъра - тук все пак хората са по- интелигентни и едва ли манипулацийката ще им повлияе. А ако има и политически по- неопитни те още нямат право да гласуват! Какво пък - www.kaldata.com е хубав сайт нека да си заработи пък ако ефекта е минимален само ще се радваме!

Чудесно казано човече, поздравявам те , казал си го толкова ясно и правдиво, че за другите почти не остава нищо за коментар и добавка. Така е това е самата иситина, такава каквато я разбирам и аз!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Но за мен парите за интернет са си дали навятъра - тук все пак хората са по- интелигентни и едва ли манипулацийката ще им повлияе.

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Тук може доста да се поспори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

P.S. Пиша по темата "Анти "Нова Зора".Превантивно моля, темата да не бъде преместена в раздел "Предложения, Въпроси и Проблеми, свързани със сайта"

Regards,

wertyusa

Някой да си е направил труда да прочете дискусията относно банерите. Или е по-удобно точно както нашите политици да преливаме от пусто в празно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво ще кажете за следния постер?

7cb478927eec0c1894d398efb17e4bb4_120x90.jpg

Говори сам за себе си...

Какво има да го обсъждаме? Боклуците от БКП създават някаква измислена партия и харчат нашите пари за тази глупава кампания, която дори не е смислена. Толкова са жалки и безгръбначни, че дори не пускат рекламата от свое име, а от името на "Зова зора" и са подкрепяни от подобни "приятелски" сайтове, пускащи хиляди импресии, като този... Чудя се дали въобще има човек с IQ по-голямо от това на амеба, който да се е повлиал от тази реклама на БСП?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но Славчо Христов (околешен съдружник на Костов от кръга "Олимп") след напускането на Съвет на СИБанк банката управляваща парите на Митниците и Националния Осигурителен Институт (става въпрос за самия край на 2005-та, началото на 2006-та година), слага за своя приемничка не кой да е а имено Цветелина Бориславова...

Точно така... сегашната "жена" на ББ уж разделени, за замазване на евентуални връзки. И собственичка на "Пампорово" инфраструктурни проекти.

Какво да го умуваме толкова. И братята Маргини затва са в панделата. Танто за танто.

Не гледайте лицата... гледайте парите!

Не сте малки. Все пак на възраст, позволяваща ви да гласувате сте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
че е безобразна манипулация е ясно, че е некоректна и невярна също, но не е и тъпа - ясно е към кого е насочена!!!!....

Само да допълня, че според мен, цели и да откаже хората от гласуване изобщо. Един вид ГЕРБ щели да бъдат същите като ОДС, в частност ДСБ, та затова да не се надяваме на нещо прогресивно от тяхна и страна и да не гласуваме за тях. Съответно БКП си знаят, че хората няма да гласуват и за тях, както и за никой от тройната коалиция и в крайна сметка резултатът ще е ниска избирателна активност. Естествено, от това печелят само БКП и ДПС, които са с твърд електорат. Хубаво е, че комунистите ще измрат с течение на времето, но лошото е, че турците и циганите се увеличават...

п.п. @Monolith, никой не си мисли, че има някое малко ангелче измежду родните ни политици. Просто ги делим на такива, които само грабят за себе си и такива, които вършат поне малко работа за народа. В случая трябва да изберем по-малкото зло, а то не е нито БКП, нито ДПС.

Редактирано от ivanvazovv (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста правилно и обективно изказване !

Лично попадам точно в тази категория хора-гласувал за Станишев/дано ми простят младите/ и неговата партия,но разочарован от него и партията от самото начало-пазарлъка,довел до системата 8-5-3.

Истина е,че служители с пагони,признават,че времето на г-н Костов е било така да се каже Зенит за тях,но просто времето и пропагандата не им е позволила да му се доверят,поради някаква тяхна вътрешна привързаност към т.н. "лява идея".

Самият факт,че тези хора,открито си скъсаха пагоните и ги захвърлиха в ковчег,достатъчно красноречиво показва,че тази власт не се справи с проблемите им,а оттам и с проблемите на обикновените данъкоплатци,и естествената им реакция,е една мръсна и долна кампания...

Дано нашите родители,не им повярват и този път !

Най-голямото разочарование би било един изродски съюз/коалиция/ между ГЕРБ и БСП !

Стане ли това,просто се спасявайте,млади приятели !

Редактирано от dimd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване