Премини към съдържанието
RedMen

Въпрос относно прожектирането с проектор

Препоръчан отговор

Имам един въпрос относно прожектирането с проектор.

Интересува ми, дали всеки проектор може да реализира задно прожектиране (зад екрана). Обръщането на картината на софтуерно ниво ли става или проекторът трябва да го има като опция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно прожектирането с проектор.

Интересува ми, дали всеки проектор може да реализира задно прожектиране (зад екрана). Обръщането на картината на софтуерно ниво ли става или проекторът трябва да го има като опция?

<{POST_SNAPBACK}>

не бях влизал скоро и затова чак сега видях въпроса ти

може вече де не ти е нужна информация но все пак ще ти отговоря

моят проектор е панасоник но доколкото успях да събера инфо когато го купувах всички марки са горе-долу еднакви

всички проектори могат да се използват за задна проекция трябва само специален екран

можеш да го слагш на маса или под тавана т.е. обърнат

само в менюто трябва да има настройка за това при мен е "desk" or "celing"

обръщането също става от проектора това трябва сам да го провериш като купуваш но някой плеяри могат да обръщат картината

друго което трябва да имаш предвид е живота на лампата

предполагам знаеш че тя работи определени часове изтекат ли трябва да купуваш нова

цените варираха от 500 до 1500 лв.

всъщност аз затова и купих панасоник живота беше 5000 часа на икономичин режим а резервната лампа беше 500 лв.

и да не забравя че ако купуваш проектор то задължително трябва да се набуташ да купиш и по мощен ЮПС защото както се казва: "човек и добре да живее накрая му спира тока" а това е проблем защото спре ли ти тока повреме на работа лампата може и да умре иначе ЮПС а може и да е офлайн

ми това е общо взето дано да съм ти помогнал

п.п. нямаш си представа къв е кеф да гледаш нещо яко на 2.5 метра диагонал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.