Премини към съдържанието
d_n_g

въпрос как да си направим звука на компа най добър

Препоръчан отговор

имам креатив състема 2,1 доволен съм от звука ама си мисля че все тярябва да има някакъв начин да направя звука от компа по добър

саундкартата ми е на дъното нещо sis мисля че беше

има ли някви програми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно чрез плъгини и Directshow филтри за плеъра.

DFX е добро начало но товари много процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от най-добрите plug-in-и за WinAmp е iZotope Ozone 1.0 for Winamp. Дръпни си го от free.data.bg и си го настрой според вкуса - има най-различни възможности според стила на музиката и т.н. Определено ще ти хареса. Друг plug-in, който преди използвах е Enhancer 0.17.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кажи какво разбираш под "добър звук"?

Първо вградените карти нямат добър звук. Има си качествени, ама не са евтини.

Второ: Трябва да имаш качествен усилвател и съответни озвучителни тела. Всякакви китайски пластмаси и подобни, купени от компютърен магазин или супермаркет не са качествени. Има магазини за озвучителна техника.

Трето: MP3 по дефиниция е компресия със загуба на данни и не осигурява качество. Още повече разпространаваните из мрежата, много често прекомпресирани по няколко пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Качественна звукова карта

2.Добър плъгин за winamp-а(напр. iZotop Ozone-върши чудесна работа за mp3 формата)

3. Добър усилвател(напр. Sony)

4.Качественни колони(напр. Jamo,JBL,Bose).

С тази техника ще имаш качествен саунд. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Един от най-добрите plug-in-и за WinAmp е iZotope Ozone 1.0 for Winamp. Дръпни си го от free.data.bg и си го настрой според вкуса - има най-различни възможности според стила на музиката и т.н. Определено ще ти хареса. Друг plug-in, който преди използвах е Enhancer 0.17.

<{POST_SNAPBACK}>

дърожад да благодаря на астроманиака за добрата насока към плъгина изотоп озон

наистина върши чудесна работа

а иначе ползувам системка за компютър креатив

подарък ми е но на купувачката са и казали че всички тела са дървени и вади доста приличен звук пък и е доста по скъпа от др пластмасови нейни подобия

не че е нещо свръх но мисля че е на доста прилично ниво а усилвател не ползувам то всичко е в касата на креатива търсих плъгин щото тя си звучеше добре ама когато слушам мнмн ниски честоти малко даваше един паразитен шум сега заспа с озон плъгина благодаря още веднъж на астроманиак за съвета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Филипов е прав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.