Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Не мога да заспа от седмица и почти през тези месеци не съм спал.

Как да успея да заспа, някой знае ли?

Редактирано от kokomil
Неграмотно заглавие- и не само (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е никак добре!

Моят съвет (не съм Доктор) е ако можеш да поспортуваш. Бягане например. Ако имаш парк или градинка около теб го направи. Вероятно си в силен стрес или депресия и спорта помага изключително.

Крайна мярка - отиди при Доктор специалист, но там се почва с хапчетата, което аз не съветвам.

Това е засега. Дано всичко се оправи .Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз знам всеки ден какво ще е и не е много приятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това не е никак добре!

Моят съвет (не съм Доктор) е ако можеш да поспортуваш. Бягане например. Ако имаш парк или градинка около теб го направи. Вероятно си в силен стрес или депресия и спорта помага изключително.

Крайна мярка - отиди при Доктор специалист, но там се почва с хапчетата, което аз не съветвам.

Това е засега. Дано всичко се оправи .Успех!

Мерси за помоща ти , спортувам всеки ден , но тежък спорт, тичане все още не съм пробвал.

За лекар и аз знам какво ще каже, ще каже много си нервен и ще ми даде хапчета които без да ми помогнат ще ми наврвдят,

по принцип лесно се нервя, но съм много спокоен човек и лекар по никакъв начин не може да ми помогне.

Ken , знам само когато спа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един съвет - опитай с хомеопатия, но е много важно да попаднеш на добър лекар!

Намериш ли добър хомеопатик, ще останеш доволен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стани сутрин рано преди изгрев слънце и отиди край море, река или в гора. Събуй обувките си и стой бос през цялото време. Ако край теб има воден басейн, приседни на брега, гледай водата, докато се появи слънцето и не мисли за нищо, каквото те измъчва и което трябва само ще изскочи в съзнанието ти, както и отговорът за решението на проблема. Когато настъпва изгрева, постарай се да погледаш право в слънцето поне за три секунди, после се любувай дълго на красотата му. Ако ли няма вода наблизо, иди в горичка, ходи бос по тревата и по росата и търси дървото, което е най-близо до теб като енергия. Ще го познаеш сам, край него ще ти е най-добре. Приседни до дънера му с гръб опрян на ствола му, отпусни се и му се оплачи - кажи му всичко, което те измъчва, то ще те разбере и ще ти помогне мълком. Ако ли няма и гора наблизо, иди в полето и търси полски цветя, навеждай се над тях и им се радвай, без да ги късаш, милвай ги и вдишвай от аромата им с пълни гърди. Ако скоро вали, облечи си нещо съвсем леко и памучно, добре е да е в светли дрехи и излез на дъжда, да те навали хубаво, обърни лицето си нагоре и се усмихни, отвори душата си, остави водата да се стича по теб и да измие всичко чуждо и нечисто, което се е насъбрало в теб и ти тежи. После се прибери и си вземи топъл душ.

Вземи някакво билково очистително и след това погладувай три дни поне.

Ще спиш като бебе.

Редактирано от Lucia_free (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек заради линукс-а е biggrin.gif. Вярно е готино да джтикаш, ама не забравяй жената, децата. Зами 2 дена неплатен и отиди на село - тъкмо сега овошките се прекопават. Опечи си една наденичка, пии една ракия/бира... Така се прави :ass:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако съвета от Lucia_free не ти помогне, можеш да опиташ с Мелатонин. Аз лично го ползвам. Това е незаменима аминокиселина(ако не се лъжа), която помага да дремнеш. Професията ми е такава, че изискава огромни психически натоварвания, трезво мислене и вземане на адекватни и бързи решения.

Като неможех да спя бях на ръба да се откажа, но като започнах да го вземам, се оправих. Почнах да заспивам лесно и да се събуждам рано сутрин без главоболие и да псувам светлината че още ми се спи и съм изморен.

Можеш да го опиташ. Напълно безвреден продукт. Евтин е.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Lucia_free, Мерси. Ще го направя.

Ти луд ли си бе, ей !!???

Ще окьоравееш ако си насилваш очите да стоят отворени и да гледаш право в слънцето.

Ама че шантав свят се е навъдил тука.

Модераторите що не трият такиви подбуди към самонараняване?

Иначе, по темата.

Не знам дали има там където живееш болница оборудвана със специални ситеми за изследване на безсъние, но това е единственото сериозно нещо което би трябвало да се опиташ да направиш при специалисти които се занимават точно с тези проблеми. Ако имаш някакво заболяване ще го открият навреме и ще ти предложат метод за лечение. Ако не открият нищо (в сисъл нищо което те познават), тогава ще си чист пред съвестта че си направил необходимото за да си помогнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще окьоравееш ако си насилваш очите да стоят отворени и да гледаш право в слънцето.

Иначе, по темата.

Не знам дали има там където живееш болница оборудвана със специални ситеми за изследване на безсъние, но това е единственото сериозно нещо което би трябвало да се опиташ да направиш при специалисти които се занимават точно с тези проблеми. Ако имаш някакво заболяване ще го открият навреме и ще ти предложат метод за лечение. Ако не открият нищо (в сисъл нищо което те познават), тогава ще си чист пред съвестта че си направил необходимото за да си помогнеш.

Gizmen,чети по внимателно преди да пишеш ,бре човек!

Чукчата само не чете,щото той не е читател а писател.Ти нали не си чукча?За разлика от Лучия си дал абсолютно безполезен съвет.Между другото ,ако не знаеш тя е лекар и знае какво говори. laugh.gif

Стани сутрин рано преди изгрев слънце и отиди край море, река или в гора. Събуй обувките си и стой бос през цялото време. Ако край теб има воден басейн, приседни на брега, гледай водата, докато се появи слънцето и не мисли за нищо, каквото те измъчва и което трябва само ще изскочи в съзнанието ти, както и отговорът за решението на проблема. Когато настъпва изгрева, постарай се да погледаш право в слънцето поне за три секунди, после се любувай дълго на красотата му. Ако ли няма вода наблизо, иди в горичка, ходи бос по тревата и по росата и търси дървото, което е най-близо до теб като енергия. Ще го познаеш сам, край него ще ти е най-добре. Приседни до дънера му с гръб опрян на ствола му, отпусни се и му се оплачи - кажи му всичко, което те измъчва, то ще те разбере и ще ти помогне мълком. Ако ли няма и гора наблизо, иди в полето и търси полски цветя, навеждай се над тях и им се радвай, без да ги късаш, милвай ги и вдишвай от аромата им с пълни гърди. Ако скоро вали, облечи си нещо съвсем леко и памучно, добре е да е в светли дрехи и излез на дъжда, да те навали хубаво, обърни лицето си нагоре и се усмихни, отвори душата си, остави водата да се стича по теб и да измие всичко чуждо и нечисто, което се е насъбрало в теб и ти тежи. После се прибери и си вземи топъл душ.

Вземи някакво билково очистително и след това погладувай три дни поне.

Ще спиш като бебе.

Досега не знам за случай на ослепели защото са гледали изгрева на слънцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Lucia_free, Мерси. Ще го направя.

Да не вземеш наистина да го направиш - изключително вредно за зрението е да се гледа право в слънцето - това може да ти го каже всеки очен лекар!

И като видиш някое дърво, да не вземеш да го прегръщаш и да му се оплакваш, ще те приберат някъде,ей! biggrin.gif

За първи път чувам, че дървото е способно до изслушва и решава проблемите на човека, мисли малко бе, човек!

Понякога споделяме проблемите си на доста по-мъдри и опитни хора от нас и не могат да ни помогнат, та едно дърво и ходене бос по росата ли си мислиш, че ще те оправи! :speak:

Редактирано от IMG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1. За разлика от Лучия си дал абсолютно безполезен съвет.

2. Между другото ,ако не знаеш тя е лекар и знае какво говори.

3. Досега не знам за случай на ослепели защото са гледали изгрева на слънцето.

1. От къде си толкова сигурен? Гледал съм няколко предавания специално направени за проблемите на безсъние. Проблема ми е обаче че съм зле с българския с терминологията, значи например има хора които спират да дишат за кратко време през ноща. На тия им дават едни помпи да им нагнитат въздух под налягане през носа, с една маска с която спят. Та тия например ги слагат в специално обурудвани лаборатории и спят там. На главата им слагат множество електроди с лепенки и им записват мозъчната дейност до като спят. После анализират данните и виждат какъв е проблема. Това е само пример на приложение за лабораториите които уви не знам как са ги кръстили в бг. Ето един сайт да видите на колко много места има във фр например такиви болници.

http://www.sommeilsante.asso.fr/annuaire_c...s.php?region=13

като се клика по картата излизат по райони болниците имащи специализирана лаборатория за проблемите на съня. Ако нямаше много болести, а всичко идваше от ядове, дали са щяли да харчат луди пари за скъпи машини на толкова много места?

2. Няма нищо общо дали си лекар или заболекър, можеш да си си леко отвеян от вятъра и да си падаш по духовни търсения на нещо друго там за вярване. Набожни лекари колкото щеш. Има лекари които защитават евтаназията и лекари (главно вярващи) които са против евтаназията. За абортите е същото. А не си ли чувал от разни хора че психиатрите (също доктори) са по изперколясали от пациентите им? cool.gif

Дано да не ми се налага да ме лекува лекарка прегръщаща дървета със сходна с нейната извънземна енергия, че ще ми е спукана работата. Ще ми предпише един куп хомеопатични сиропчета и това ще е.

3. Това че ти нямаш желание да мислиш или да провериш дали нещо е опасно си е твое право. Само че не будалкай другите защото ще дойде да те гръмне баща му на някое тинейджърче развалило си очите от кеф на "види" божествената "любов" във форма на слънчеви лъчи. Тия набожни тъпотии за стремеж към "светлината" изразяваща божествена "любов" и единение с космос и т.н. са ми познати. Забележи че, твоята приятелка дето викаш че уж била докторица е дошла да си прави прозелетизъм тук в раздел "Психология и Психотерапия", който е различен от оня другия за религийте, мистиките и езотеризма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стани сутрин рано преди изгрев слънце и отиди край море, река или в гора. Събуй обувките си и стой бос през цялото време.

Не случайно- ходилата на човека са наречени 'второ сърце', тъй като там са всички енергийни точки проектирани. :huh: При стимулиране на тези точки дейността на сърцето се подбрява минимум двойно. Архетип 'Риби"(Суря-Нараяна) управляват ходилата, докато сърцето се управлява само от 'Лъв' или- Суря. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

biggrin.gif тук било пълно с кандидати за психодиспансера biggrin.gif

Разходките на чист въздух са полезно нещо, ако има къде да ги практикуваш. Спортът също помага доста при големи дози. Но най-доброто приспивателно си е сексът. В краен случай може да си представяш, че го правиш докато заспиваш. Само да не е по едно и също време с броенето на овцете biggrin.gif

п.п. недей гледа слънцето. Вредно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледане на слънцето само три секунди съм писала - за слепите да повторя.

Не лекувам с хомеопатия, а с лекарства. Работя в голяма Университетска болница и съм абсолютно с всичкия си, за разлика от много мои колеги, които се самозабравят и мислят, че като облекат бялата престилка, стават бели богове. За 18 години практика нямам нито една грешна диагноза и нито един неизлекуван пациент. Живея в реалния свят. Не съм набожна, а даже напротив - онова, което мнозинството нарича бог, за мен е всеобща заблуда и то голяма. Съветът ми е към човека, който го поиска, а не към блеещите. Блеещите да си блеят в обора.

Апноични паузи се нарича това, което Гъзмо не знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип лесно се нервя, но съм много спокоен човек и лекар по никакъв начин не може да ми помогне

Мен ме заинтригува ето това изречение.

Първата част: по принцип лесно се нервя, но съм много спокоен човек

Това как да го разбирам? Или си много спокоен човек или лесно се нервиш? Едното изключва другото.

Втората част: лекар по никакъв начин не може да ми помогне

Аз пък си мислех, че докторите са за това, да помагат на хората. Не съм ли прав. Пък да не може по НИКАКЪВ начин... Все ще намери какво да те посъветва като СПЕЦИАЛИСТ.

Не знам защо придавате такова голямо значение на това което ви се казва във форумите, а не на хората на които това им е работа и разбират МНОГО ПОВЕЧЕ от хората пишещи тук. Имам предвид здравословни теми в случая. За технически теми съм съгласен, че форумите са полезни.

И така.

Ако мислиш че имаш здравословен проблем отиваш при личния си лекар, а най-добре първо поговори с вашите.

Една идея от мен. Помисли си какво си правил когато са започнали проблемите със съня. Ако нещо си променил рязко във всекидневието си опитай да върнеш старото състояние на нещата и виж дали ще усетиш разлика. Нещо като "system restore" {:->)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм...

Човек не се пробужда току така, явно си се бъгнал.

Има някой хора които ходят на работа нощна сняма, а след като излязат във ваканция немогат спят. biggrin.gif

Между другото аз като излязах от военното поделение бях долу горе на твоето положение.

Моля, дай някакви аргументи, щото с този цитат отгоре малко ме съмнява да намерим решение.

Редактирано от pira (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гледане на слънцето само три секунди съм писала - за слепите да повторя.

Не лекувам с хомеопатия, а с лекарства. Работя в голяма Университетска болница и съм абсолютно с всичкия си, за разлика от много мои колеги, които се самозабравят и мислят, че като облекат бялата престилка, стават бели богове. За 18 години практика нямам нито една грешна диагноза и нито един неизлекуван пациент. Живея в реалния свят. Не съм набожна, а даже напротив - онова, което мнозинството нарича бог, за мен е всеобща заблуда и то голяма. Съветът ми е към човека, който го поиска, а не към блеещите. Блеещите да си блеят в обора.

Апноични паузи се нарича това, което Гъзмо не знае.

Забележка от модератор: мнението на Гизмото е изтрито, тъй като въпреки доброто си намерение открих единствено злонамереност, неразбиране и лично нападение, неподходящи за тема в раздел "психология".

Редактирано от Орлин Баев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чиче, оно не стае дума да се зяпа по Слънцето по пладне. Става въпрос за Слънцето при изгрев, тогава това е възможно и препоръчително. ПРИ ИЗГРЕВ, ама който си ляга късно и става по пладне, то е друг въпрос.

cool.gif

Иначе, по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:P "Най-мразим, га некоя обикновена кифла ми се пра`и на кроасан" (шеговита народна мъдрост).Имена няма да споменавам, защото ban-ани не ми се ядат вече (маймунската еволюция отмина). Не виждам как някакви необразовани профани (от гръцки, думата символизира ИЗВЪН, за ония, тотално изтървали влака, и нямат хал-хабер от тематиката) ще спорят с дипломиран лекар с 18г практика.Докато другите зубрят дебели учебници, духовните хора САМИ намират пътя към по-високите нива на енергийната медицина, за да лекуват такива неблагодарници, които плюят.Все едно някой от циганската махала на мен да ми спори, че нямало зодии, че същата работа е...Ти какво търсиш в тоя подфорум, като не вярваш, защо искаш да влачиш другите към дъното, заедно със себе си, като фарисеите? Сляп да беше, грях нямаше да имаш, тъп да беше, пак щеше да разбереш... Колко души си излекувал, и с какво си помогнал на нашия свят, кърлеж такъв :P Да ми паднат такива на мен в ръцете... Много е смешно някой да се излага като кифладжия с незнанието си, твърдейки как то е над Знанието (малко пак философски го избих...) За да не може човекът да спи, проблемът НЕ е на физическа основа, или на психическа, или на енергийна основа (не, че разликата е голяма), а вероятно включва и двете.Аз, като човек, минал през това, имам пълното право да говоря така.Личните лекари 90 % са жалки смукачи на таксичката на пациента (ПЪРВО ЩЕ ТРЯБВА ДА ПЛАТИТЕ ЕДНА МАЛКА ТАКСИЧКА, както в рекламата на Mtel) и няма да го гледат.Голям спец се извади, бре, дистанционни диагнози ще дава, без да е запознат с нито една от двете страни на човека, без никакво време да е прекарал в разговор с него...Опазил ни Господ от такива плевели... ;) В заключение ще кажа, че Lucia ти е дала съвет, който не би струвал евтино, и е на изключително достъпно, и същевременно сериозно ниво.Колкото до дърветата, те са били на Земята далеч преди нас, нека си спомним за Антей (които можем да разберем), и, хм...Хайде, за да не съм голословен, ще подскажа-дърветата, и целият растителен цвят са като една мрежа за Земна енергийност, комуникация из цялата Земя...Сети ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:angry: "Най-мразим, га некоя обикновена кифла ми се пра`и на кроасан" (шеговита народна мъдрост).Имена няма да споменавам, защото ban-ани не ми се ядат вече (маймунската еволюция отмина). Не виждам как някакви необразовани профани (от гръцки, думата символизира ИЗВЪН, за ония, тотално изтървали влака, и нямат хал-хабер от тематиката) ще спорят с дипломиран лекар с 18г практика.Докато другите зубрят дебели учебници, духовните хора САМИ намират пътя към по-високите нива на енергийната медицина, за да лекуват такива неблагодарници, които плюят.Все едно някой от циганската махала на мен да ми спори, че нямало зодии, че същата работа е...Ти какво търсиш в тоя подфорум, като не вярваш, защо искаш да влачиш другите към дъното, заедно със себе си, като фарисеите? Сляп да беше, грях нямаше да имаш, тъп да беше, пак щеше да разбереш... Колко души си излекувал, и с какво си помогнал на нашия свят, кърлеж такъв :angry: Да ми паднат такива на мен в ръцете... Много е смешно някой да се излага като кифладжия с незнанието си, твърдейки как то е над Знанието (малко пак философски го избих...) За да не може човекът да спи, проблемът НЕ е на физическа основа, или на психическа, или на енергийна основа (не, че разликата е голяма), а вероятно включва и двете.Аз, като човек, минал през това, имам пълното право да говоря така.Личните лекари 90 % са жалки смукачи на таксичката на пациента (ПЪРВО ЩЕ ТРЯБВА ДА ПЛАТИТЕ ЕДНА МАЛКА ТАКСИЧКА, както в рекламата на Mtel) и няма да го гледат.Голям спец се извади, бре, дистанционни диагнози ще дава, без да е запознат с нито една от двете страни на човека, без никакво време да е прекарал в разговор с него...Опазил ни Господ от такива плевели... :speak: В заключение ще кажа, че Lucia ти е дала съвет, който не би струвал евтино, и е на изключително достъпно, и същевременно сериозно ниво.Колкото до дърветата, те са били на Земята далеч преди нас, нека си спомним за Антей (които можем да разберем), и, хм...Хайде, за да не съм голословен, ще подскажа-дърветата, и целият растителен цвят са като една мрежа за Земна енергийност, комуникация из цялата Земя...Сети ли се?

Браво на вас.

От кога почнахте да бъркате психология и мистига бе духовници?

Гледайте си го слънцето, гледайте си повечко и то без черни очила, ще ви изпълни с духовна слепота.

Добре че няма да ми се налага да се лекувам в бг болница (или поне искрено се надявам това да не ми се случи), че освен че ще искат една торба пари и ще ме карат и в зодии да вярвам.

Край по тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
по принцип лесно се нервя, но съм много спокоен човек и лекар по никакъв начин не може да ми помогне

Мен ме заинтригува ето това изречение.

Първата част: по принцип лесно се нервя, но съм много спокоен човек

Това как да го разбирам? Или си много спокоен човек или лесно се нервиш? Едното изключва другото.

Втората част: лекар по никакъв начин не може да ми помогне

Аз пък си мислех, че докторите са за това, да помагат на хората. Не съм ли прав. Пък да не може по НИКАКЪВ начин... Все ще намери какво да те посъветва като СПЕЦИАЛИСТ.

Не знам защо придавате такова голямо значение на това което ви се казва във форумите, а не на хората на които това им е работа и разбират МНОГО ПОВЕЧЕ от хората пишещи тук. Имам предвид здравословни теми в случая. За технически теми съм съгласен, че форумите са полезни.

И така.

Ако мислиш че имаш здравословен проблем отиваш при личния си лекар, а най-добре първо поговори с вашите.

Една идея от мен. Помисли си какво си правил когато са започнали проблемите със съня. Ако нещо си променил рязко във всекидневието си опитай да върнеш старото състояние на нещата и виж дали ще усетиш разлика. Нещо като "system restore" {:->)

Отлично зададени въпроси и на място. Точно порди тях си мисля, че темата не е реална, пусната е ей така за рабунване на духовете :)) :angry:

Редактирано от hekata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво на вас.

От кога почнахте да бъркате психология и мистига бе духовници?

Гледайте си го слънцето, гледайте си повечко и то без черни очила, ще ви изпълни с духовна слепота.

Добре че няма да ми се налага да се лекувам в бг болница (или поне искрено се надявам това да не ми се случи), че освен че ще искат една торба пари и ще ме карат и в зодии да вярвам.

Край по тази тема.

Гизи, мнението ти е изтрито от модератор, но аз го прочетох. И макар че това наранява естетическото ми сетиво, мен не ме е страх да нагазя в калта, зная как да не я допущам в душата си, само малко ме е гнус, ала няма начин, това го има в света.

И понеже ти превръщаш всяка една тема, в която пишеш в кална и забелязвам, че и ходиш подире ми, признавам малко насила се фиксирах за кратко в твоята особа, верно, трябваше да се наведа доста, пък и да си запуша носа, но не съм от ония префърцунени докторици, падам си гамен малко и на твоите сипещи се ситни ударчета по краката ми, ще ти прасна само един токат в мутрата - дипломата си няма да скъсам, щото ти ме съветваш така, тя ми служи да помагам, доколкото мога, на хора извън обора. И понеже ти намекваш, че проблема с безсънието се свежда до само до някакви мераци (твоя интерпретация, доста елементарна, междувпрочем), ще ти отвърна и на това - на тоя свят, Гизи, има все още и хора, които не са простаци с незадоволени мераци. cool.gif

С теб дотук, а не с темата. По тази тема има много още, което да се каже. А на теб ей ти един безплатен съвет - ходи от време на време бос сред природата, полезно е за миризливи крака, няма да ти помогне напълно, щото това си е генетичен проблем, но пък поне ще намали вонята.

Отлично зададени въпроси и на място. Точно порди тях си мисля, че темата не е реална, пусната е ей така за рабунване на духовете :)) :angry:

Темата си е много реална, защото голям процент от хората страдат от безсъние или лош сън - инсомния или диссомния.

Ако съвета от Lucia_free не ти помогне, можеш да опиташ с Мелатонин. Аз лично го ползвам. Това е незаменима аминокиселина(ако не се лъжа), която помага да дремнеш. Професията ми е такава, че изискава огромни психически натоварвания, трезво мислене и вземане на адекватни и бързи решения.

Като неможех да спя бях на ръба да се откажа, но като започнах да го вземам, се оправих. Почнах да заспивам лесно и да се събуждам рано сутрин без главоболие и да псувам светлината че още ми се спи и съм изморен.

Можеш да го опиташ. Напълно безвреден продукт. Евтин е.

Успех

Мелатонинът не е аминокиселина, а хормон, отделян от епифизната жлеза, т.нар. пинеалис.

Мелатонинът под формата на медикамент, само временно ще помогне и ще направи жлезата "ленива". Аз давам съвети, които стимулират естественото производство на този хормон от епифизата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...