Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Хубава тема,аз имам подобен проблем,спя,няма проблем с това,но въпросът е ,че твърде често сънувам кошмари и като се събудя не се чувствам отпочинала,а дори напротив-трябва ми известно време ,за да се съвзема от неприятното чувство.Това продължва вече повече от 3 години и все си мислех,че ще отмине,я от напрежението,я от работата,но увиии.Ако има нощ ,през която да не сънувам какви ли не глупости,направо съм щастливка.Трябва да спомена,че всичко започна след един много тежък и неприятен период за мен,не знам на баячка ли да ходя,на лекар ли... или просто да оставя нещата да продължават така ,докато не се свърши най-после с тежките нощи.

Редактирано от cvety_20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди да се дават каквито и да било съвети трябва да се знае на каква възраст е

човека който задава въпроса. после с какво се храни .

в по напреднала възраст безсънието е нещо естествено.

ако човек е по млад - то обикновенно е резултат на хипер акттивни телесни функции.

причините обикновено са в храната .

значи - по малко пикнатна и по еднообразна храна 2-3 дни оправят работата.

освен това е възможно недоловима за съзнанието емоционална възбуда да е

причина за безсъние.

добър съвет за заспиване е четене на нещо интересно в легнало положение .

иначе ако предпочитате агресивните решения-аптеките са пълни с кво ли не.

а ако е болестно състояние - тогава си трябва лекар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Темата си е много реална, защото голям процент от хората страдат от безсъние или лош сън - инсомния или диссомния." да, така е, но начина по който е поставена не е реален (пък и спортист е човека от всичкото нагоре :P )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Темата си е много реална, защото голям процент от хората страдат от безсъние или лош сън - инсомния или диссомния." да, така е, но начина по който е поставена не е реален (пък и спортист е човека от всичкото нагоре :P )

човекът си е влюбен, ама така е тя!... ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Гизи, мнението ти е изтрито от модератор, но аз го прочетох. И макар че това наранява естетическото ми сетиво, мен не ме е страх да нагазя в калта, зная как да не я допущам в душата си, само малко ме е гнус, ала няма начин, това го има в света.

И понеже ти превръщаш всяка една тема, в която пишеш в кална и забелязвам, че и ходиш подире ми, признавам малко насила се фиксирах за кратко в твоята особа, верно, трябваше да се наведа доста, пък и да си запуша носа, но не съм от ония префърцунени докторици, падам си гамен малко и на твоите сипещи се ситни ударчета по краката ми, ще ти прасна само един токат в мутрата - дипломата си няма да скъсам, щото ти ме съветваш така, тя ми служи да помагам, доколкото мога, на хора извън обора.

Много се радвам че си го прочела.

Редактирано от Gizmoto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
човекът си е влюбен, ама така е тя!... ohmy.gif

Май е така biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
A синтетични наркотици приемаш ли? :rolleyes:

не обиждайте момчето, не е безсънието от любов или наркотици, а от дистрес или от това , че има акъл в главичката му, и той е сложна личност. Съвсем сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не обиждайте момчето, не е безсънието от любов или наркотици, а от дистрес или от това , че има акъл в главичката му, и той е сложна личност. Съвсем сериозно.

Нямам стрес, нямам и чак толко много акъл, ама нямам и смисъл да живея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги има смисъл !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей...какви са тези думи бе!Я помисли пак,каква глупост каза! ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,доктори,фелдшери и шарлатани и обикновенни драскачи,гледайте докъде докарахте човека след две страници "лекуване" във форума...сега остава да се появи Lucia да му каже: "спокойно,има втори живот,по красив от този".....малеее,накъде отива този свят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не мога да заспа от седмица и почти през тези месеци не съм спал.

Как да успея да заспа, някой знае ли?

изпуши едно масé преди лягане, помага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...