Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да !

Днес закупих новият Прима пакет на М-Тел,онзи с култовите 3 /три/ български филма !

До тук чудесно !

Но , каква бе изненадата ми,след като отворих,така старателно запечатаният пакет/запечатан с целофан,и отделно с лепенка"Security Control" /?

1 ДВД-"Куче в чекмедже"

2 ДВД-"Маневри на 5-ят етаж"

3 ДВД-"Маневри на 5-ят етаж".....!!!???

Не, не е грешка !

Третият филм,не е трети,а отново вторият !

В първият момент,ме хвана яд , за тази ГРУБА грешка,но след това,пък,ми стана смешно-какво толкова-нали и без това ме броят,вече четвърти път за техен абонат,за да стигнат заветните 3 300 000 абоната !

Съветът ми е - ако купувате такъв Прима пакет-отворете го на момента пред продавача в М-Тел центъра,и си търсете третият филм !

А аз ще се поинтересувам и на тяхният сайт,за този проблем ! ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако купувам карта то ще е заради самата нея.ДВД дискове има в повечето вестници,при това на приемливи цени.Аз 3-та година съм със една и съща карта и не бих я сменил защото е изгодна.Не познавам човек който е на предплатена карта който да не мрънка че няма кредит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако купувам карта то ще е заради самата нея.ДВД дискове има в повечето вестници,при това на приемливи цени.Аз 3-та година съм със една и съща карта и не бих я сменил защото е изгодна.Не познавам човек който е на предплатена карта който да не мрънка че няма кредит.

<{POST_SNAPBACK}>

Принципа,dragozow,принципа !

Не мрънкам,а се опитвам да взема това,за което съм си платил !

Филмите съм ги гледал още от самите им премиери/преди N-години/,има ги и в кварталният сървър,но една цена се плаща за една стока,а не за 3/4 от нея !

;)

P.S.Абонат съм на друг оператор,а Примата ми трябва за връзка с човек,който там , където живее,няма обхват за същият !

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз спрях да ползвам услугите на МТел преди много години и съм сигурен, че благодарение на това съм запазил една голяма част от нервите си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, много интересно те мтел си имат фабрика да си опаковат примите и ОТК дет ги проверява дали всичко е както трябва преди да я пуснат на пазара. Твоят коментар е особенно темата която си сложил мислех че ще е нещо наистина интересно, а то кво фирмата на която мтел е платиил да им направи пакетажа на новата прима не си е свършила работата, или по точно човечето дето трееб да сложи по едно от двд1, двд2, и двд3 е сложило 2 пъти двд2. И не разбрах къде му е смешното???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишман хейтъри. Какъв е големия проблем за който пишеш? Че погрешка са сложили 2 еднакви двд-та в пакета? Ами и Интел имат процесори с фабрични дефекти, ама какво? Случва се - колкото по-голямо производство, толкова по-голям брак. В случая както сподели дииид не е и в самите М-тел а във фирмата която пакетира примите. А като говорим за гафове на бг оператори - какво да кажем за б-конект картите на ГлоБул - уж бяха безплатни разговори вечер а то какво - 300 минути. Айде моля ви се - както е казал бай Ганьо "Всички са маскари!" . Абонат съм на Мтел от самото им начало, не съм си сменял никога номера, не съм намирал и смисъл да се местя на друг оператор (за да му бера и неговите ядове). Крайно време е вместо да се занимавате с глупости, да използвате личния си капацитет за градивни и креативни неща. От мен толкова, със здраве на всички! :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, ако на някой му се е паднал 2 пъти Бон шанс инспекторе! Да си ги размените. :eek: Поне качеството на филмите добро ли е?

Редактирано от johnnie (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да !

Ето и развръзката !

Получих имейл от М-Тел,в който ми се извиниха за грешката,поканиха ме в офиса от който съм закупил пакета,записаха си номера на кутията/не телефонният,а Бар кода отвънка на опаковката/,и ми дадоха липсващият диск !

Естественно,съм Благодарен на М-Тел,че поправиха така бързо грешката си !

Учудвам се на Sisq0,защото по всяка вероятност е млад човек,и не знае доста неща от преди 20-ина години,когато за да се сдобие човек с хубава книга,трябваше да купи в "пакет" и трудовете на Л.Брежнев,или друго "величие" .

И ако тогава нямаше/цитирам/"Пишман хейтъри",не ми се мисли.....!?

Извинете ме,че размивам темата !

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пишман хейтъри. Какъв е големия проблем за който пишеш? Че погрешка са сложили 2 еднакви двд-та в пакета? Ами и Интел имат процесори с фабрични дефекти, ама какво? Случва се - колкото по-голямо производство, толкова по-голям брак. В случая както сподели дииид не е и в самите М-тел а във фирмата която пакетира примите. А като говорим за гафове на бг оператори - какво да кажем за б-конект картите на ГлоБул - уж бяха безплатни разговори вечер а то какво - 300 минути. Айде моля ви се - както е казал бай Ганьо "Всички са маскари!" . Абонат съм на Мтел от самото им начало, не съм си сменял никога номера, не съм намирал и смисъл да се местя на друг оператор (за да му бера и неговите ядове). Крайно време е вместо да се занимавате с глупости, да използвате личния си капацитет за градивни и креативни неща. От мен толкова, със здраве на всички!  :eek:

<{POST_SNAPBACK}>

Понякога така става,съгласна съм с теб.И двата ГСМ оператора си имат свои недостатъци,дали ще оставиш единия за да отидеш при другия все тая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Учудвам се на Sisq0,защото по всяка вероятност е млад човек,и не знае доста неща от преди 20-ина години,когато за да се сдобие човек с хубава книга,трябваше да купи в "пакет" и трудовете на Л.Брежнев,или друго "величие" .

И ако тогава нямаше/цитирам/"Пишман хейтъри",не ми се мисли.....!?

Извинете ме,че размивам темата !

Поздрави !

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря за комплимента biggrin.gif на уви, не съм чак толкова млад. Помня и доста по-абсурдни неща като записванията за жигулки и телещайги В.Търново, но не мога да разбера паралела който правиш. Идеята ми беше (както и се оказа в последствие), че не тези които си писал са виновни. Извинили са се, обезщетили са те по възможно най-професионалния начин... нещо, което не би могло да се случи по време оно което визираш горе :)

Както и да е, радвам се че всичко се е развило в полза на клиента. Спирам с дебата от моя страна, успех на всички ;)

@dimd no hard feelings :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой да сподели как е качеството на филмите. Истински DVD-та ли са или са сваляни от VHS касети?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиле глей са тва е супер дето са ти дали DVD-то моьеха нищо да не ти дадат

това е похвално за M-tel ЗА САЖАЛЕНИЕ смисъл когато някоя фирма направи нещо в полза на клиента при нас у БГ-то :)) е похвално а по принцип така е на всякаде в Света :)) Излагацията е друга а именно че допреди няма и година нашите разговори струваха колкото видео вразката в Англия ;)

малко тапичко а?????????????? и другото нещо това с 3 300 000 абонати

напрао замайва тва вие как си го представяте Мтел 3 300 000 Глобул над

2 000 000 след 6 месеца познайте колко ще имат Вива тел малко над милион

а до тогова Мтел 4 000 000 Глобул 3 000 000 Вива тел над 1 000 000 :))))))

Опааааааа кво стана не бяхме ли българите само 8 милиона . Но нищо има обяснение хората са забогатели и са имат по 3-4 карти и на всички фирми

НЕМА ПРОБЛЕМИ ХОРАААААААААА :):clap::wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.