Премини към съдържанието
ostavime

Странен проблем при опит за download на SKYPE.

Препоръчан отговор

Значи имам следния проблем. При стартиране на SKYPE, програмата автоматично иска да се ъпдейтне до определена версия. До тук добре. След като кликна на бутона, за да започне ъпдейта ми се появява следния прозорец и съм до там. Някакви идеи?

Прилагам и screenshot, за да видите за какво говоря.

problem.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах да напиша адреса от бара ти, и си ми излиза направо запитване за download. Забелязах, че използваш InternetExplorer. Пробвай с някакъв друг браузър. На мен IE ми е правил доста проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си новата версия директно от официалния сайт, инсталирай я върху старата и решаваш проблема cool.gif

Редактирано от ozzy1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си провери компютъра за Spyware. Може пък да се окаже, че имаш и такъв проблем. Само не мога да ти препоръчам програма, ще се наложи да прегледаш форума за предложения!

Поздрави! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах доста работи, но нищо не се получава.

Иначе ми е ясно, че може линка просто да си го копирам във флашгет.

По принцип проблема съществува, когато се оптам да кликна на линк директно за сваляне, но само от някои сайтове. Не със всички е така. Мислех, че е от ActivX, но активирах всичките му функциии и пак си е същото.

Изтегли си новата версия директно от официалния сайт, инсталирай я върху старата  и решаваш проблема cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Това е адреса на официалният сайт.

Пробвах да напиша адреса от бара ти, и си ми излиза направо запитване за download. Забелязах, че използваш InternetExplorer. Пробвай с някакъв друг браузър. На мен IE ми е правил доста проблеми.

<{POST_SNAPBACK}>

Именно там е проблема, че като дам на бутона DOWNLOAD ме забива на белия прозорец от скрийшота.

Я си провери компютъра за Spyware. Може пък да се окаже, че имаш и такъв проблем.  Само не мога да ти препоръчам програма, ще се наложи да прегледаш форума за предложения!

Поздрави! :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Сканирах, 2-3 незначителни гадинки, но пак си е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при десен бутон и SaveAs какво ти дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А при десен бутон и SaveAs какво ти дава?

<{POST_SNAPBACK}>

Не става. Мъча се нещо пък да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. Мъча се нещо пък да видим.

<{POST_SNAPBACK}>

Проблемът ти е, че страницата, която отваряш я няма, но се намира на сървара на Skype и директно те препраща на активната в момента страница за Download. Прегледай настройките по IE, освен тези на ActiveX. Сиреч, не може да те препрати на нея поради някакъв проблем, който най-вероятно се крие именно в настройките на браузера ти.

Поздрави!

Добавено:

Когато ти се отвори тази страница искам да те помоля да я максимизираш, да видиме адреса, на който те препраща.

Мерси!

Редактирано от bennito (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Screeshot-а, който съм дал се вижда. Малкото прозорче немога да го максимизирам. Изобщо немога да го пипам него (освен да го местя, но е и да го уголемя). А на големия прозорец адреса се вижда и когато го копирам този адрес във Flashget си тръгва и си се сваля - Skype (в случая). Иначе не ми стартира автоматично download-а, когато вляза в сайта на Skype и кликна на линка за ъпдейт.

Експлорера го ръчках доста. Дори му дадох default. Пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На Screeshot-а, който съм дал се вижда. Малкото прозорче немога да го максимизирам. Изобщо немога да го пипам него (освен да го местя, но е и да го уголемя). А на големия прозорец адреса се вижда и когато го копирам този адрес във Flashget си тръгва и си се сваля -  Skype (в случая). Иначе не ми стартира автоматично download-а, когато вляза в сайта на Skype и кликна на линка за ъпдейт.

<{POST_SNAPBACK}>

При мен също горепосочения линк работи нормално.Явно повредата е в download managera на Explorer-a ти.Пробва ли на други страници,дали се стартира коректно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На Screeshot-а, който съм дал се вижда. Малкото прозорче немога да го максимизирам. Изобщо немога да го пипам него (освен да го местя, но е и да го уголемя). А на големия прозорец адреса се вижда и когато го копирам този адрес във Flashget си тръгва и си се сваля -  Skype (в случая). Иначе не ми стартира автоматично download-а, когато вляза в сайта на Skype и кликна на линка за ъпдейт.

<{POST_SNAPBACK}>

Даваш десен бутон на празното пространство на малкото прозорче и след това properties. Виж какво изписва на Address (URL).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.