Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди повече от 3,4 години имах една програма която ми я бяха дали,но не инсталационно ,а просто на папка и папката се казваше Europe. Съответно си мисля че би трябвало и тя да се казва така,само че не мога да намеря такава програма. sad.gif Тази програма поклазва патищата от точка до точка и показва всички възможни варианти за маршрута. По принцип мисля че три варианта показваше ;)

Ако може някои да ми даде линк за нея или поне да ми каже нещо с което би ми помогнал да я намеря ,защото даже и за името не сам сигурен sad.gif

Спомням си,че беше 80МБ или около толкоз но сигурно инсталационна може и да е по малко ;)

Надявам се да може да ми помогнете, защото програмата много ми хареса ,само че нещо се скапа още на вторият месец след като ми я дадоха и не сам я тарсил от тогава,защото не ми е трябвала.

Благодаря на всички предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи дали това ще ти свърши работа - http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=4443

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дам ,намерих я

точно Сони мап е!

мерси на всички :)

Редактирано от Todor_Vergov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.