Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да кажа първо, че това което ще напиша е доста дълго. cool.gif

Значи, попаднах на много интересен сайт в интернет който след успешна регистрация ви зарежда 5 австралийски долара в акаунта! Тази сума можете да използвате както за изпращане на смс-и ( взима по 0.10 на смс) така и за обаждания (VOIP) ! Регистрацията обаче става само чрез GSM телефони поддържащи JAVA и с инсталирани настроики за WAP или GPRS cool.gif Самата регистрация става за около 3-4 минутки WAP браузване и сваляне на малка JAVA програмка! Сайта е направен така, че ви дава опоменатата по-горе сума при успешна регистрация и потвърждаване с код който ще получите чрез смс! Но сайта има и още една много добра опция :) Ако ви поканя, аз също ше получа 5 австралийски долара в моята сметка cool.gif Затова и искам който е съгласен да се включи, да ми изпрати GSM номерът си на лични бележки! При първа възможност от моя страна ще получи покана да се регистрира! Държа да кажа, че не става въпрос за печелене на пари от интернет, а за съвсем реални суми които можете да ползвате веднага! Какво представлява самата покана: Ще получите смс от австралийски номер на който само ако сте съгласни можете да отговорите с YES. (Няма как - набутвате се наистина с един международен смс но има закакво) След това почти веднага ще получите wap push линк за сваляне на програмата чрез телефона си! Сваляте си програмката на телефона и се регистрирвате пак през телефона докато още сте ONLINE чрез WAP или GPRS!!! От тук нататака след успешна регистрация, ще получите веднага смс със код за потвърждение който после ще трябва да въведете след първото си логване в сайта или чрез телефона! И след всичко това както вече казах получавате 5 AUD. Разговорите си можете да провеждате или от сайта или от телефона си, като ако решите да ги ползвате през телефона си, ще заплатите само времето прекарано в интернет ( WAP или GPRS ) и разбира се от петте долара които вече получихте! В сайта има и тарифи за различните дестинации! Как става самото избиране? И тук нещата са доста интересни cool.gif Когато се логнете в сайта (от компютъра си) натискате на бутона "Make a call" и ви се отваря ново прозорче. Там има 2 полета за телефонни номера които са задължителни за попълване! В горното поле пишете номерът на който искате да звъните, а в долното номерът на който искате да ви се обадят! Да, точно така - няма грешка!!! :clap: След това натискте бутона "Call" и чакате около 5-6 секунди! Получавате обаждане на номера който сте посочили че желаете да ви се обадят и след като вдигнете чувате че трябва да изчакате малко докато ви свържат с номерът с който сте пожелали преди това да говорите! Това е!!! Дано да съм обяснил добре! Чакам желаещи да се пробват, като ми изпратят на лични бележки номерът на GSM-a си!!! Успех на всички! :bye:

P.S. - Забравих да допълня че е проверено с М-тел и Глобул!!! Работи! За Вивател все още нямам данни, но не пречи на някой да се пробва! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърлих един бърз поглед през пост-а и в главата ми се родиха няколко въпроса:

1. Не можеш ли да качиш програмата на някой бг сервер или където и да е за на трява да се извършва брваузване от гсм

2. Не може ли част от операциите да се извършат през wap browser install-iran po windows

3. Един емулатор за Сиеменс няма ли да свърши добра работа и без да се набутваш през wap

А защо не си дал линк-а на всички ни е ясно :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досещам се за линка,но повярваи ми това изгодно ще е до няколко дена.Като си исхабиш кредита ти трябва да си сложиш нов,които трябва да доиде от твоя джоб.Мисля че Skype-a вурши страхотна работа ако трябва да си говориш с някои,независимо от коя точка на планетата си :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хвърлих един бърз поглед през пост-а и в главата ми се родиха няколко въпроса:

1. Не можеш ли да качиш програмата на някой бг сервер или където и да е за на трява да се извършва брваузване от гсм

2. Не може ли част от операциите да се извършат през wap browser install-iran po windows

3. Един емулатор за Сиеменс няма ли да свърши добра работа и без да се набутваш през wap

А защо не си дал линк-а на всички ни е ясно :)

<{POST_SNAPBACK}>

1. Не, задължително е да се свали на ГСМ-а и да се регистрираш през WAP!

2. Пак не става, защото WAP browsers нямат възможност за download!

3. Не поради причините от точка 2. Колкото за набутването - ваша воля! Смятам че съм обяснил какво може да се спечели! И не ми е ясно едно: Защо винаги така с недоверие се отнасяте към неща които ви се доставят наготово и условно почти безплатно? Верно е че никой не бяга от 5 лева - но трябва да се помъчи за да ги спечели!

Колкото до последното за какво не съм дал сайта - щом ти е ясно няма да давам обяснения! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Досещам се за линка,но повярваи ми това изгодно ще е до няколко дена.Като си исхабиш кредита ти трябва да си сложиш нов,които трябва да доиде от твоя джоб.Мисля че Skype-a вурши страхотна работа ако трябва да си говориш с някои,независимо от коя точка на планетата си  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Не си права в разсъжденията си до момента в който споменаваш изречението за Skype! Достатъчно съм разяснил в обяснението си кой какво да направи ако иска да ОПИТА. Никого не задължавам - въпрос на желание е! Поне досега тези които опитаха смятам че не съжаляват! Но е вярно и това че при самата регистрация ще ви вземе около 0.40 лв. за времето прекарано в WAP за М-тел абонатите и 0.24 лв. за Глобул! Ваша воля cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аман от тарикати.... :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Айде само неподготвен да не се изказваш :down:

Къде видя тарикатлък? Организацията на сайта е такава! Но явно за теб (Вас) всичко е тарикатлък! Ето го сайта миг33 !

Убедете се сами че не съм излъгал и нека пак който иска да се регне чрез моя покана! cool.gif За абонати на М-тел няма никакви проблеми! Абонатите на Глобул ще изпитат затруднения, ,но мога да им помогна! Засега не става с покани за Вивател :yanim: Enjoy!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако изобщо се сещаш какво значи думата "тарикат" щеше сам да разбереш къде ти е тарикатлъка.

Колкото до последното за какво не съм дал сайта - щом ти е ясно няма да давам обяснения!

Това помниш ли кой го каза малко по нагоре?Не ?

Иначе едва ли би ме засегнал на тема неподгатвоност - то се вижда :clap:

Със здраве ! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако изобщо се сещаш какво значи думата "тарикат" щеше сам да разбереш къде ти е тарикатлъка.....

Справка съвременен тълковен речник cool.gif

ТАРИКАТ - Безцеремонен, хитър и нахален човек!

Кажи сега къде виждаш допирни точки в моето изказване освен може би в хитър ;) Но според мен значението на думата се изявява ако отговаряш и на трите неща едновременно!

П.С. - А ти защо не пробваш сайта и не дадеш мнение по въпроса дали ти е харесъл поне? Вече знаеш адреса и можеш да се регнеш и без моята покана!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само едно изречение от мен: Такова нещо като "Почти безплатно" не съществува. Има безплатно и платено.

<{POST_SNAPBACK}>

Съгласен съм и заради това правя необходимото уточнение sad.gif

Безплатно - ако използваме за говорене компютъра си (докато се изчерпи предоставеният демо кредит) !!!

Платено - ако използваме за говорене мобилният си телефон (докато се изчерпи предоставеният ни демо кредит) на цената само на WAP връзката ни според мобилният оператор който използваме!

Демо кредитът който получаваме е 5 Австралийски долара! Цените на минута разговор са посочени в сайта в секцията "Rates"! Когато поканите ваш приятел да се регистрира от Ваше име, и Вие , и той получавате по 5 Австралийски долара към акаунта си! Такава е организацията на сайта! ;) Дано сега да е станало ясно! Благодаря за обективната забележка cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване