Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Евроизборите 2009-прогнози, резултати, очаквания

Препоръчан отговор

Така им е по-лесно.

Всъщност открай време на повечето българи им е по-лесно да се напият и да се демотивират, отколкото да намерят за какво да се мотивират.

Но нищо. И тази картинка ще се промени.

След около 40 години...

Иначе за хората, които ме знаят е ясно, че съм гласувал, гласувам и ще гласувам и утре.

Това важи за някои само Цензуред, за някои.... на мен такива трябва да ми благодарят дори, че не съм гласувал .... защото не считам че тези избори са важни за България като цяло...

Но за парламентарните няма да пропусна... нека го запомнят...

П.С И Адхокчо, един съвет малкия, недей бъди толкова нагъл...

Редактирано от Diin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 176
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не, не съм гласувала и съм доволна, че така постъпих...

Не!Не съм гласувала...и аз се чудя..дали си имах причина да не го направя..или просто не пожелах.....!

Това важи за някои само Цензуред, за някои.... на мен такива трябва да ми благодарят дори, че не съм гласувал .... защото не считам че тези избори са важни за България като цяло...

Но за парламентарните няма да пропусна... нека го запомнят...

П.С И Адхокчо, един съвет малкия, недей бъди толкова нагъл...

И като как това,че ще гласуваш ще е важно за България?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ,макар да съм наясно кой ще спечели от моето "негласуване"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И като как това,че ще гласуваш ще е важно за България?

:sobbing: Ами по същата логика, по която ти смяташ че като гласуваш е важно за България :)

Съгласна ли си , или ще играем на дръж ми шапката....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига глупости бе хора... Стига с тия заклеймявания, натяквания и псевдопатриотизъм. Гласувал съм на всякакви избори - парламентарни, президентски, местни, и винаги след това съм бил разочарован от хората, за които съм дал гласа си. И пак бих отишъл да гласувам - но стига да забележа някой,за който да си струва. В момента не виждам такава партия. Ясно ли е? Трябва ли да ходя и да давам гласа си само заради едното гласуване за някой, който не ми харесва? Защо? Точно това е безпринципност и глупост. Смятам,че няма за кого да гласувам => не гласувам. Това е най-нормалното нещо на света.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стига глупости бе хора... Стига с тия заклеймявания, натяквания и псевдопатриотизъм. Гласувал съм на всякакви избори - парламентарни, президентски, местни, и винаги след това съм бил разочарован от хората, за които съм дал гласа си. И пак бих отишъл да гласувам - но стига да забележа някой,за който да си струва. В момента не виждам такава партия. Ясно ли е? Трябва ли да ходя и да давам гласа си само заради едното гласуване за някой, който не ми харесва? Защо? Точно това е безпринципност и глупост. Смятам,че няма за кого да гласувам => не гласувам. Това е най-нормалното нещо на света.

Прав си.

Ама да те питам две неща.

Първо: нямаш ли грам надежда поне, че нещо може да се промени? Не генерално и за всички, а нещо мънинко поне.

Второ: За мен би ли гласувал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
кофти, аз явно съм предател..............

Ех, и аз съм предател. Само не виждам кого съм предал с отказа ми да гласувам :rolleyes: България като държава е пълна пародия от където и да го погледне човек, както и да го извърта. Лично не ме интересува кой ще управлява и кой ще робува, кой ще ни "представлява" пред Европа. Аз тази държава съм я отписал и не искам да давам нищо за нея, след като тя нищо не ми е дала и явно не смята да ми дава и за в бъдеще. Живял съм навън, сега живея отново в БГ, но планирам да се махна отново и този път завинаги, с идеята да не се връщам повече. Нищо че имам хубава работа, готов съм да зарежа всичко (приятели, познати, семейство...). Тук възможностите за развитие на хората с амбиции са нищожни, а и липсва какъвто и да е стимул. Всеки обвинява друг, а не поглежда в огледалото и не се замисля, дали всъщност той не е дебила. И така се образува един затворен кръг и не виждам кога някой ще го прекъсне. Младото поколение деградира яко... представям си какво ще излезе от него.

На парламентарните избори също няма да гласувам поради същите причини. Дали на власт ще дойдат турци, евреи, цигани, мутри - всички са един дол дренки :whist: Всички обещават, но после никой не спазва обещанията ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прав си.

Ама да те питам две неща.

Първо: нямаш ли грам надежда поне, че нещо може да се промени? Не генерално и за всички, а нещо мънинко поне.

Второ: За мен би ли гласувал?

1. Не.

2. Да.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На разочарованите да кажа - не само в България се омазаха тези избори! Не си мислете, че сме единствени...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кво да смятам?!

Отвори официалната статистика от сайта обществения на ЦРУ (CIA). Там си има данни.

Ethnic groups:

Definition Field info displayed for all countries in alpha order

Bulgarian 83.9%, Turk 9.4%, Roma 4.7%, other 2% (including Macedonian, Armenian, Tatar, Circassian) (2001 census)

Пиратите с йохохо и 15 бутилки ром са 4.7%.

Население общо: 7 204 687 (July 2009 est.)

7,4% от 7 204 687 = 7,4:100 х 7 204 687 = 7,204,687 х 0,074 = 533 147 (без тези които се считат за турци, но СА роми)

ТОва прави уж официално по 1 мангал на 13 българи и турчеещи се. АКо махнем турчеещи те се офицално на всеки 11 българи 1 ще е мангал. Неофициалните данни сочат още по трагични резултати за българите.

За сравнение: турция e с население: 76,805,524 (July 2009 est.)]

От тях: 15% кюрди и 5% роми останалото турци

Сега сметни 5 от 76 милиона колко е. Ето: близо 3,85 млн.

И това са някакви статистичекси данни. Или на 18 турци се пада 1 мангал! По принцип дълбокия прованс на турция са си баш цигани тка че там има адски много цигани.

Истната е че голяма част от ромите тук казват, че са турци, което е нормално. Също както и в турция голяма част от тях казват че са турци.

Затова галсувах против Турция в ЕС.

Германия е с 80 million 5 млн от които пбаче са познайте - турци и цигани.

Което прави... 75 германци, а в турция + 5% и става там 81 млн.

Нямна страна в ЕС с население 76 млн. и то мюсюлмани. Турция ако както са общеали ДПС, ГЕРБ и БСП в програмите си гласуват За Турция, тя ще стане най-голямата по население страна в ЕС.

Това е. Честито и си носете вазелина.

Редактирано от adXok (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Истната е че голяма част от ромите тук казват, че са турци, което е нормално. Също както и в турция голяма част от тях казват че са турци.

Затова галсувах против Турция в ЕС.

Темата е "Гласувахте ли", а не "гласувахте ли Турция да е в ЕС".

Имаш една способност и тя е да изместваш темите натам, накъдето теб ти изнася и искаш.

И успяваш, просто защото има хора, които ти се връзват.

Спри се малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Темата е "Гласувахте ли", а не "гласувахте ли Турция да е в ЕС".

Имаш една способност и тя е да изместваш темите натам, накъдето теб ти изнася и искаш.

И успяваш, просто защото има хора, които ти се връзват.

Спри се малко.

Цензуред... разбери момчето, мозъка му е така промит просто, че всичко за него е той или Турция, няма 5-6 :)

Особено след като АТАКА намали броя на депутатите си в европарламента на двама засега ;)

П.С Че и умело лъже за данните от ЦРУ ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ех, и аз съм предател. Само не виждам кого съм предал с отказа ми да гласувам :) България като държава е пълна пародия от където и да го погледне човек, както и да го извърта. Лично не ме интересува кой ще управлява и кой ще робува, кой ще ни "представлява" пред Европа. Аз тази държава съм я отписал и не искам да давам нищо за нея, след като тя нищо не ми е дала и явно не смята да ми дава и за в бъдеще. Живял съм навън, сега живея отново в БГ, но планирам да се махна отново и този път завинаги, с идеята да не се връщам повече. Нищо че имам хубава работа, готов съм да зарежа всичко (приятели, познати, семейство...). Тук възможностите за развитие на хората с амбиции са нищожни, а и липсва какъвто и да е стимул. Всеки обвинява друг, а не поглежда в огледалото и не се замисля, дали всъщност той не е дебила. И така се образува един затворен кръг и не виждам кога някой ще го прекъсне. Младото поколение деградира яко... представям си какво ще излезе от него.

На парламентарните избори също няма да гласувам поради същите причини. Дали на власт ще дойдат турци, евреи, цигани, мутри - всички са един дол дренки ;) Всички обещават, но после никой не спазва обещанията ;)

Ето това е тъжното. И най-лошото е, че си прав. Аз самия също ще поизляза за една магистратура време, че ми омръзна нашата пародия на образование. Но все пак за да се промени нещо, трябва работа. Работа върху манталитета като цяло, защото единствено той ни пречи за всичко. А промени трябва да има, точно защото твоите приятели, познати и семейство все още са в тази забравена от теб държава и ако поне малко те е грижа за самите тях, трябва да те е грижа и за начина им на живот. Проблемът е, че сме едва прохождащи в тази област спрямо "белите" държави и има да вървим дълъг път. Дано доживеем да видим краят му...

Всеки народ си заслужава управниците. Стига сте се правили на обидени и направете нещо. И не само едно нещо, защото едните избори няма да ни оправят, както и ЕС не ни оправи с вълшебна пръчка. Развитите държави не са такива само заради единият им президент примерно. Такива са, защото гражданите им са такива. Затова имайте позиция, покажете я, отстоявайте я. Със самосъжаляване нищо не става. Една птичка пролет не прави и заради това сме на това положение. В белите държави за проблемите има луди протести, оставки, поемане на последствия. Ще се оправим, когато и ние си изработим такъв манталитет, а не само да се гледат далаверите.

Редактирано от Vegetto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ промит съм и изчистен от анадолската покупко-продажба и алъш вериш.

Оня ден на труските домати и моркови сложих бележка: внимание, гяур, купуваш турска стока!

Махнаха я разбира се.

А робите купуваха... смешни душици.

Нямам нищо против турците. ВСе пак немалка част от тях са наследници на еничарите от българия.

Имам против неуредените междусъседски взаимоотношения след разпадането на Османската империя.

До признаването на геноцида на арменци и българи и компенсация за заграбените имоти, нито поглед към Турция.

Иначе за какво са ни Левски и Ботев, някакви си смешни промити мозъци и терористи в Османската провинция - Булгаристан!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оня ден на труските домати и моркови сложих бележка: внимание, гяур, купуваш турска стока!

Махнаха я разбира се.

;) ;) Аз за какво говоря.. дори доматите от Турция са му врагове хахахахахах....

Обаче интересното е че навярно ушите му плющят докато ги яде :)

П.С.. Мдам.. стига толкова смях.. жалкото е жалко... И същите хора ще говорят за политика, за управление, за интереси на държавата.... И ще определят кой е предател и кой не.... Много им здраве от мен....

П.П.С И малкия казах ти недей наглярства.. ами вземи прочети наистина Левски.... а не само да споменаваш и петниш името му с наглата си и мръсна уста.... не познаваш собствената си история, а си тръгнал да говориш за отношения м/у държави....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диин, смешен си.

Всичко опира до стоки и пари в наши дни. До нищо друго.

Почти 60-70% от дрехите по магазините са турски.

Доста заленчуци.

Нима съм виновен, че си спомням времето когато 80% от тези неща си бяха български?!

ТОва няма нищо общо с отношението ми към турците. Турците са хора като мен и теб. Гледат си живота, семейството.

Икономическите и политически лостове не искам да са турски у дома ми в България.

Турция ще позволи ли новини на български, за потомците на еничарите там?

А да ги учим в читалища на бащиния им език...

Не. Нали?!

ТОгава и аз не искам съответното да се случва в моята родина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Диин, смешен си.

Всичко опира до стоки и пари в наши дни. До нищо друго.

Почти 60-70% от дрехите по магазините са турски.

Доста заленчуци.

Нима съм виновен, че си спомням времето когато 80% от тези неща си бяха български?!

ТОва няма нищо общо с отношението ми към турците. Турците са хора като мен и теб. Гледат си живота, семейството.

Икономическите и политически лостове не искам да са турски у дома ми в България.

Турция ще позволи ли новини на български, за потомците на еничарите там?

А да ги учим в читалища на бащиния им език...

Не. Нали?!

ТОгава и аз не искам съответното да се случва в моята родина.

Просто без коментар.........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

^ и аз даже няма какво да кажа... истината не се коментира. Просто се вижда.

http://paper.standartnews.com/archive/2002...nce/s3290_3.htm

http://dnes.dir.bg/2008/07/22/news3220092.html

Заплатите на турските работнци са над 1000 Е на месец. В града на бате Бойко?! В Столицата на България?!

Генералчето е бръкнало толкова дълбоко в кацата, че задникът му е останал открит!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнаха я разбира се.

Нямам нищо против турците. ВСе пак немалка част от тях са наследници на еничарите от българия.

Имам против неуредените междусъседски взаимоотношения след разпадането на Османската империя.

До признаването на геноцида на арменци и българи и компенсация за заграбените имоти, нито поглед към Турция.

Иначе за какво са ни Левски и Ботев, някакви си смешни промити мозъци и терористи в Османската провинция - Булгаристан!

Teмата е дали сме гласували на изборите за евр. депутати, какъв геноцид, домати и Ботев те гонят?!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме гонят. А темата е пълна глупост. По-добре да си остане пол. И да се затвори. Защо е открита?! За отговри като:

ДА, май гласувах там за някой си...

Не, ама де да знам що...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой е гласувал за тия че са трети бе? :baby:;) ;) :no-no: :no-no: И за ГЕРБ? Тия ако спечелят и другите избори, не ми се мисли. Втасахме я! :no-no: :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

видях предварителните резултати, защото изборният ден в БГ беше приключил, а тук оставаше още час, видях и че СДС/ДСБ могат да успеят да вкарат депутат, та отидох до посолството и гласувах за първите след тях (Лидер), който също не ме кефят, но поне да им изядат депутатчето дано, предпочитам депутат от Лидер в ЕП

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване