Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Това ми излиза като включвам или рестартирам компютъра.

http://blog.lenycom.com/index.php/archives/300
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Няма нужда да ми обясняваш на мен тези неща,тъй като съм експериментирал стотици пъти и с различни машини ефектите от изтриването на тези папки,и абсолютно никога изтриването не е довело до забавяне н

Да,трий няма проблем! Предполагам мястото е заето от System Restore,но за да си напълно сигурен,изтегли си тази програмка и с нея ще видиш къде се губи всичко.

А погледна ли във Диспечера на устройствата дали нямаш жълт въпросителен? Подозирам че ти липсва драивера.

Публикувани изображения

Здравейте, имам малък проблем със своя Windows XP. Всъщност незнам дали е от windows-a или компютъра. Имам един компютър, който досега беше неизползваем, и преди няколко дни го пуснах сложих му кабела за интернет, но в интернет не влиза. Инсталирах му мозила, но проблема си остана. Бих искал да попитам на какво се дължи това, възможно ли и да и е от неинсталирани драивери или проблема е другаде. Благодаря предварително.

Виж дали има инсталирани драйвери за лан картата.Ако има,направи настройките на този комп, такива каквито са на компютъра който има Интернет. Какъв ти е нета? Ако е РРРОЕ може да копираш папката C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Network\Connections\Pbk и да я сложиш(замениш) в новия комп.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали има инсталирани драйвери за лан картата.Ако има,направи настройките на този комп, такива каквито са на компютъра който има Интернет. Какъв ти е нета? Ако е РРРОЕ може да копираш папката C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft\Network\Connections\Pbk и да я сложиш(замениш) в новия комп.

Освен това сигурно има защита на мак-адреса на картата.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нета ми е на БТК, като съм на БТК ктава ли да копирам или не е PPPOE.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми нета ми е на БТК, като съм на БТК ктава ли да копирам или не е PPPOE.

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове имам следният проблем : преди седмица си преинсталирах компа , и от два дена започна сам да се рестартира,в конзолата за грешки (незнам дали така се казва )ми дава грешка Event ID 55 и пише нещо от сорта recieved a PPPoae active discoveri packet indicating a Generic error!!!!windows xp sp3 ,avira antivir plus DefenseWall :baby::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с мнимо заето пространство.

В папката C:/Windows като селектирам всички обекти ми показва около 2 GB, но когато дам properties на самата папка Windows ми показва около 20 GB повече. Компютърът не е мой, премахнах над 30 кончета и други бацили, изтрих всякакви backup-и, минах със CCleaner и дефрагментирах с TuneUp Utilities 2008, без особен резултат. Има близо 20 GB мнимо заето пространство.

С Malwarebytes' Anti-Malware минавах и днес, чисто е, компютърът си върви добре, но и без друго си е мощен.

Windows XP, Avira.

Някой има ли идея как да освободя това място public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с мнимо заето пространство.

В папката C:/Windows като селектирам всички обекти ми показва около 2 GB, но когато дам properties на самата папка Windows ми показва около 20 GB повече. Компютърът не е мой, премахнах над 30 кончета и други бацили, изтрих всякакви backup-и, минах със CCleaner и дефрагментирах с TuneUp Utilities 2008, без особен резултат. Има близо 20 GB мнимо заето пространство.

С Malwarebytes' Anti-Malware минавах и днес, чисто е, компютърът си върви добре, но и без друго си е мощен.

Windows XP, Avira.

Някой има ли идея как да освободя това място public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

щом е имало наличие/и има съмнения за наличие на зловреден код,пусни няколко скана по темата: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132819 .може би някоя гад си развява байрака :) ...и пълни харда

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълно почистване - няма такова животно. Преинсталирай си компютъра и след като му качиш драйвъри и програми, си врътни един имидж на С-то и после за 10 мин. си възстановяваш всичко, при нов проблем.

Редактирано от pataran (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълно почистване - няма такова животно. Преинсталирай си компютъра и след като му качиш драйвъри и програми, си врътни един имидж на С-то и после за 10 мин. си възстановяваш всичко, при нов проблем.

Благодаря ви за предложенията. Всъщност точно това съм сторил с личният ми компютър. За съжаление става въпрос за чужд компютър който след като разчистих изникна тази неприятна история да липсват цели 20 GB, сякаш са нещо малко което може току така да се скрие.

Не знам доколко ще ми позволят да го пипам, защото всеки си къта лична информация към която е привързан и гледа с мнимост съчетана с незнание дори на опитите да се стори нещо полезно.

В друга тема ми предложиха да полазгледам едни програми, ще се възползвам. Ако стане - добре, ако не стане - не мога да огрея навсякъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за предложенията. Всъщност точно това съм сторил с личният ми компютър. За съжаление става въпрос за чужд компютър който след като разчистих изникна тази неприятна история да липсват цели 20 GB, сякаш са нещо малко което може току така да се скрие.

Не знам доколко ще ми позволят да го пипам, защото всеки си къта лична информация към която е привързан и гледа с мнимост съчетана с незнание дори на опитите да се стори нещо полезно.

В друга тема ми предложиха да полазгледам едни програми, ще се възползвам. Ако стане - добре, ако не стане - не мога да огрея навсякъде.

Триеш съдържанието на тези папки:

C:\WINDOWS\Prefetch

C:\Documents and Settings\твоят юзър\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5

C:\Documents and Settings\твоят юзър\Local Settings\Temp

C:\WINDOWS\Downloaded Installations\

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\

C:\WINDOWS\system32\dllcache

Повечето от тези папки са скрити и от Folder Options трябва да сложиш отметка на Show hidden files and folders и да махнеш отметката от Hide protected operating system files(Recomended)

Спираш System Restory и автоматичните ъпдейти

Виж и какъв е размера на виртуалната памет

Изключи функцията Hibernate от опциите на захранването.

Задай като папка по подразбиране за теглене на файлове и торенти да бъде такава в дял различен от С:/

Рестартирай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Триеш съдържанието на тези папки:

C:\WINDOWS\Prefetch

C:\Documents and Settings\твоят юзър\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5

C:\Documents and Settings\твоят юзър\Local Settings\Temp

C:\WINDOWS\Downloaded Installations\

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\

C:\WINDOWS\system32\dllcache

Повечето от тези папки са скрити и от Folder Options трябва да сложиш отметка на Show hidden files and folders и да махнеш отметката от Hide protected operating system files(Recomended)

Спираш System Restory и автоматичните ъпдейти

Виж и какъв е размера на виртуалната памет

Изключи функцията Hibernate от опциите на захранването.

Задай като папка по подразбиране за теглене на файлове и торенти да бъде такава в дял различен от С:/

Рестартирай.

Би трябвало функцията за освобождаване на свободно място на диска с TuneUp да го е свършило, но ще погледна. Сигурен ли си за C:\WINDOWS\Downloaded Installations\ Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало функцията за освобождаване на свободно място на диска с TuneUp да го е свършило, но ще погледна. Сигурен ли си за C:\WINDOWS\Downloaded Installations\ Публикувано изображение

Да,трий няма проблем!

Предполагам мястото е заето от System Restore,но за да си напълно сигурен,изтегли си тази програмка и с нея ще видиш къде се губи всичко.

Редактирано от jossbomon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е следните две папки да НЕ се почистват:

C:\WINDOWS\Prefetch => по-бързо стартиране на файловете

C:\WINDOWS\system32\dllcache => резервно копие на важни системни файлове...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е следните две папки да НЕ се почистват:

C:\WINDOWS\Prefetch => по-бързо стартиране на файловете

C:\WINDOWS\system32\dllcache => резервно копие на важни системни файлове...

Зависи какъв е размерът им.Няма никакъв проблем да се изтрие съдържанието им,както и това с нищо няма да навреди на системата.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи какъв е размерът им.Няма никакъв проблем да се изтрие съдържанието им,както и това с нищо няма да навреди на системата.

Няма да се освободи кой знае колко място на хардиска от освобождаване на тези папки. (не повече от 500-600 MB в повечето случаи).

Тяхното изпразване ще повлияе по-скоро негативно...

Prefecth съдържда информация, за стартираните файлове и следващия път при стартиране на същата програма тя зарежда по-бързо.

dllcache има бекъп на важни системни файлове...нейното освобождаване няма да навреди, НО ако даден вирус пачне важен системен файл след това трябва да се използва инсталационния диск на Windows за неговото възстановяване, което доста усложнява нещата, защото не всички имат такива дискове най-малкото.

Още dllcache се използва от Windows File Protection при пускане на sfc /scannow...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да се освободи кой знае колко място на хардиска от освобождаване на тези папки. (не повече от 500-600 MB в повечето случаи).

Тяхното изпразване ще повлияе по-скоро негативно...

Prefecth съдържда информация, за стартираните файлове и следващия път при стартиране на същата програма тя зарежда по-бързо.

dllcache има бекъп на важни системни файлове...нейното освобождаване няма да навреди, НО ако даден вирус пачне важен системен файл след това трябва да се използва инсталационния диск на Windows за неговото възстановяване, което доста усложнява нещата, защото не всички имат такива дискове най-малкото.

Още dllcache се използва от Windows File Protection при пускане на sfc /scannow...

Няма нужда да ми обясняваш на мен тези неща,тъй като съм експериментирал стотици пъти и с различни машини ефектите от изтриването на тези папки,и абсолютно никога изтриването не е довело до забавяне на системата или нужда от файловете на dllcache.А при поражения от вируси...видях как работите в "специалния раздел"...или може би пробваш докъде са ми нервите,и да ми лепнете нова забрана,та да не Ви "мътя водите"! :) Според теб триенето на тези папки не е препоръчително,а според мен с нищо няма да навреди и ще освободи между 300 и 500МВ,точка по глупавия спор!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да ми обясняваш на мен тези неща,тъй като съм експериментирал стотици пъти и с различни машини ефектите от изтриването на тези папки,и абсолютно никога изтриването не е довело до забавяне на системата или нужда от файловете на dllcache.А при поражения от вируси...видях как работите в "специалния раздел"...или може би пробваш докъде са ми нервите,и да ми лепнете нова забрана,та да не Ви "мътя водите"! :) Според теб триенето на тези папки не е препоръчително,а според мен с нищо няма да навреди и ще освободи между 300 и 500МВ,точка по глупавия спор!

Не е зле да прочетеш тази тема, че май не си съвсем наясно:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7N1IguFZzNAJ:forums.kaldata.com/index.php%3Fshowtopic%3D6110+%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+Windows+XP&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg

Във връзка с предния абзац: не чистете C:\WINDOWS\prefetch и не забранявайте pagefile-a

Помествам този абзац тук, защото точно преди малко писах за оптимизациите.

Спирам се на тези 2 оптимизации, защото са от по-известнтите и се срещат сравнително често, а са много погрешни.

Тук отново имаме ситуация, в която е редно да обясня как работи дадена функция, за да стане ясно защо "оптимизацията" й влошава положението. Няма да навлизам в големи подробност.

Започвам с Prefetch.

Накратко, Prefetcher функцията следи зареждането както на стартиращите се с Windows процеси, така и на всяка програма, и изготвя списъци/карти с файловете и папките, които въпросните процеси и програми ползват при стартирането си (т.е. кои са нужните файлове на тези програми). После тези списъци се ползват от операционната система при зареждането й. Тогава, паралелно със зареждането на операционната система, се зареждат и файловете от тези т.нар. карти. Така, когато дойде време даденият процес да се стартира, нужните му файлове вече ще са заредени и той самият ще зареди по-бързо. Така се ускорява цялостното зареждане на системата. Допълнителното зареждане на тези файлове не бави системата, защото се извършва асинхронно - казано с по-прости думи използват се пролуките от свободно време на твърдия диск, докато зарежда основните файлове, за да зареди и тези допълнителните. Мога да го опиша с готвене на няколко гозби за някое събиране например. Готвачът не готви ястията едно след друго, чакайки да приключи напълно с първото, преди да премине към второто, а ги готви едновременно. Така запълва времето си по-ефективно и може да свърши повече работа за единица време.

Въпросните карти с нужни за зареждане файлове се складират именно в папка X:\WINDOWS\prefetch (където X е буквата на дяла, на който е инсталиран Windows - най-често C:) и са с разширение .pf. Освен тях обаче има и файл layout.ini. В него се съдържа информация с поредността на зареждане на въпросните карти - коя карта съдържа файлове за по-ранно зареждане и коя карта се отнася за програма, която може да се зареди по-късно спрямо останалите карти. Така се постига оптимално и подредено зареждане на файловете, което ускорява процеса.

Сега да опитаме по-глобална илюстрация на целия Prefetcher. Вие сте леко разсеян готвач. Имате асистент, който не може да готви, но следи какво и кога се готви. В началото на работния ден ви нарежда в един списък точната поредност за извършване на всичко необходимо, за да сготвите бързо храната - коя съставка след коя е и къде се намира. Вие само следвате списъка, който ви е изготвен. Ако съставките не само са описани къде са, но и са подредени една до друга в точната последователност на рафтчето, работата ви съвсем се ускорява. Това подреждане на съставките на практика е дефрагментирането на въпросните файлове в Windows. Такова дефрагментиране можете да извършите с дефрагментатор, който има такава опция (общо взето всеки такъв). Макар, че Windows го извършва сам на определени интервали от време. Така всички файлове, нужни за успешното стартиране на системата ви, са на едно лесно достъпно място за твърдия диск, което намалява значително работата му (търсенето на различните файлове по плочите си) и ускорява зареждането. Тук ще вмъкна и че Windows сам си регулира броя на записите в папката Prefetch, така че няма опасност да ви заемат целия твърд диск. При наличието на повече от 128 записа, Windows ще си прочисти папката, за да поддържа състоянието й актуално.

Prefetcher има 4 настройки, които се регулират от регистратурата, от ключ HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management\PrefetchParameters -> стойност EnablePrefetcher, която може да има за стойност (знам, че е малко игра на думи, но какво да се прави) 0, 1, 2 или 3:

0 - Prefetcher функцията е изключена напълно;

1 - Prefetcher е активирана само за програмите ви;

2 - Prefetcher е активирана само за зареждането на Windows;

3 - Prefetcher е активирана за програмите и зареждането на Windows.

Стойност 0 е категорично НЕПРЕПОРЪЧИТЕЛНА. Стойност 3 е тази по подразбиране и оптималната.

Забележка: Prefetcher изисква и Task Scheduler услугата да е разрешена и да функционира, за да може и той самият да работи.

Ако по някаква причина Prefetcher не работи при вас - нямате файлове с .pf разширение в \WINDOWS\prefetch папката или нямате layout.ini (или и двете), то можете да си поправите функцията. За целта можете да използвате този .reg файл, който ще възстанови оптималната стойност в регистратурата както за Prefetcher така и за услугата Task Scheduler. За незнаещите: десен клик върху лилавия линк -> Save target as... -> запазвате някъде на удобно за вас място, след което стартирате файла, кликате Yes (Да, ако сте с преведен Windows) и после OK.

После кликате Start (Старт) -> Run (Изпълнение) -> в полето пишете rundll32.exe advapi32.dll,ProcessIdleTasks -> OK (няма да се появи прозорец или съобщение, не очаквайте такива). Рестартирайте компютъра си 3 пъти (на Prefetcher са му нужни 3 рестарта, за да си събере нужната информация).

Колкото до dllcache, не работим сами ние така...но да оставим настрана вирусите...DLLCACHE се използва от SFC /SCANNOW (забелязвам че и ти често предлагаш тази команда в различни постове). Как според теб ще работи, като dllcache е празна:

http://www.updatexp.com/scannow-sfc.html

И аз спирам с глупавия спор, защото аман от "пишман майстори". Прави каквото искаш на личните си машини, но поне не подвеждай хората...

Аз преди също съм писал глупости на места, но няма как да коригирам 6000 поста...поне вече знам, че не е добре да се чистят точно тези две папки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле да прочетеш тази тема, че май не си съвсем наясно:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:7N1IguFZzNAJ:forums.kaldata.com/index.php%3Fshowtopic%3D6110+%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B0+%D0%BD%D0%B0+Windows+XP&cd=1&hl=bg&ct=clnk&gl=bg

Колкото до dllcache, не работим сами ние така...но да оставим настрана вирусите...DLLCACHE се използва от SFC /SCANNOW (забелязвам че и ти често предлагаш тази команда в различни постове). Как според теб ще работи, като dllcache е празна:

http://www.updatexp.com/scannow-sfc.html

И аз спирам с глупавия спор, защото аман от "пишман майстори". Прави каквото искаш на личните си машини, но поне не подвеждай хората...

Аз преди също съм писал глупости на места, но няма как да коригирам 6000 поста...поне вече знам, че не е добре да се чистят точно тези две папки.

"Пишман майстори" са тея дето готвят "манджи",а си мислят че разбират от компютри!Task Scheduler е също една от "отворените вратички" за вируси,така че и него го изкоренявам още с инсталацията.Много глупаво е,когато някой се възгордее и си повярва,че е много велик...

И що за тъпня е това с тия зелени червени точици на постовете,като в детската градина-на тебе ракетка,на другия пчеличка...!

Редактирано от jossbomon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Пишман майстори" са тея дето готвят "манджи",а си мислят че разбират от компютри!Task Scheduler е също една от "отворените вратички" за вируси,така че и него го изкоренявам още с инсталацията.Много глупаво е,когато някой се възгордее и си повярва,че е много велик...

И що за тъпня е това с тия зелени червени точици на постовете,като в детската градина-на тебе ракетка,на другия пчеличка...!

Кога съм се правил на велик ? Водим нормална дискусия...Аз поне се опитвам и се аргументирам.

Май на велик се правиш само ти в случая и подскачаш като ощипана мома, когато някой те настъпи...

Какво правиш по време на инсталацията слабо ме интересува.

You use this service to schedule maintenance, Microsoft Backup sessions, or maybe even Auto Update. Some third party software may require this service to be active for automated functions, such as virus scanners, system maintenance tools, and automatic patch/driver lookups.

Take note: BootVis requires Task Scheduler and COM+ Event System to be running if you wish to take advantage of the "optimize system" function. Why may you need this service? It is due to the pre-fetching function built into Windows XP.

Another Note: Pre-fetching only occurs on boot up and application start, so if you do not care about a few extra seconds of boot time, do not even bother with it and disable Task Scheduler. On some applications, the pre-fetching feature really does help. Only you can decide whether to use its functionality and if it helps in the performance of your system. An example of a system that may not need pre-fetching would be a web server as the only time the application starts is at boot and continues uninterupted for extended periods of time.

http://www.blackviper.com/WinXP/Services/Task_Scheduler.htm

То много услуги се използват от зловреден софтуер...дай да ги спрем всичките. Целта не е да запушиш някоя пробойна и да не можеш да правиш нищо с О.С. а да е възможно най-балансирана системата (хем да имаш свобода на действие и да я използваш пълноценно, хем да си защитен). Затова си има "многопластова" зашита и HIPS програми.

С плюсовете и минусите не съм започнал аз...чак след като ти ме накичи с минуси реших да ти върна услата. Аз какво съм ти крив, че другите те шарят...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога съм се правил на велик ? Водим нормална дискусия...Аз поне се опитвам и се аргументирам.

Май на велик се правиш само ти в случая и подскачаш като ощипана мома, когато някой те настъпи...

Какво правиш по време на инсталацията слабо ме интересува.

http://www.blackviper.com/WinXP/Services/Task_Scheduler.htm

То много услуги се използват от зловреден софтуер...дай да ги спрем всичките. Целта не е да запушиш някоя пробойна и да не можеш да правиш нищо с О.С. а да е възможно най-балансирана системата (хем да имаш свобода на действие и да я използваш пълноценно, хем да си защитен). Затова си има "многопластова" зашита и HIPS програми.

С плюсовете и минусите не съм започнал аз...чак след като ти ме накичи с минуси реших да ти върна услата. Аз какво съм ти крив, че другите те шарят...

Изобщо не ми дреме колко черни или чевени точки са ми сложили,или колко бана!Напълни темата със статии от интернет,а за мен са по-важни резултатите от практиката и изводите до които съм стигнал сам с 10 годишен всекидневен опит.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал съм точно два линка...и двата бяха напълно точно по темата, като първия е писан от човек с доста по-голям опит от теб и МЕН с Windows XP.

Аз пък сериозно се занимавам от 1997/8, което прави близо 12 годинки experience.

Като цяло попитай и nologo, който е работил по редица проекти за Windows да видим, какво ще ти каже и кой е прав в случая.

Попитай и Ken и capnemo... :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
jossbomon , на B-boy[styLe] ... насреща му да бягаш , не можеш да го стигнеш ! На малкото му пръсче на крака не можеш да му стъпиш ... и по интелект , и по култура , и по ... всички което може да ти дойде в ограниченият ти мозък !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми дреме колко черни или чевени точки са ми сложили,или колко бана!Напълни темата със статии от интернет,а за мен са по-важни резултатите от практиката и изводите до които съм стигнал сам с 10 годишен всекидневен опит.

Десетгодишният ти опит показва колко не си наясно с много неща. Например: не може да се държиш прилично, не може да не се репчиш, след като си абсолютно бос на тема Windows. Не може да спреш да спориш, макар да ти става вече ясно, както и на всички, че си в грешна посока. Даже не може да предложиш никакви доказателства в подкрепа на мненията си, които сега направо заблуждават потребителите. А изтъкваш някакъв си дърводелски опит, които си мернал някъде, без да разбираш въобще за какво става дума...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

jossbomon , толкова си смешен ... че чак си жалък . Прибери се в дупката от която си изпълзял и не причи на хората да си вършат работата . Мен кучета ме яли ... ама да обиждаш способни момчета като B-boy[styLe] , nologo и другите е нелепо и тъпо ... не виждам да си помогнал с нещо ти ... повтаряш едни и същи глупости ... като развалена плоча !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване