Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Nyuu.

Проблеми с Windows XP (обединена)

Препоръчан отговор

Не виждам как може да се направи рипеър от виртуален диск!...

Може, но на виртуалната машина :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах вируси и инсталирах програмата Spyware scan...След това натиснах там Fix на нещата, които бяха развалени и изведнъж ми излези рестарт..Не можа да се рестартира и след това го рестартирах от копчето...После се появи полето където Windowsa зарежда, зареди се и после на синъото поле заби и седи и не може се влези в системата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега няма начин как да отида..То си работеше перфектно докато не пипнах Spyware scan :cool:

За да можем да помогнем можете ли да снимате и сложите в ледващия си пост този екран (синия)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да можем да помогнем можете ли да снимате и сложите в ледващия си пост този екран (синия)?

Става въпрос за това поле Публикувано изображениеСамо надписа Microsoft windows xp ми се появява и не мога да вляза в системата.Тази снимка е от google. Редактирано от Vesela Ganeva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за това поле Моят сайт.Само надписа Microsoft windows xp ми се появява и не мога да вляза в системата.Тази снимка е от google.

оправете линка

П.П. и опитайте какво става след два пъти бързо CTRL+ALT+DEL

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и Turn off надписа го няма само синъо поле и надписа на ХП Edit:Нищо не става...

Редактирано от Vesela Ganeva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и Turn off надписа го няма само синъо поле и надписа на ХП

Затрил ти се е акаунта и се нуждае от преинсталация, рипеъра не е сигурен в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и Turn off надписа го няма само синъо поле и надписа на ХП

Edit:Нищо не става...

Опитвали ли сте да стартирате в safe режим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как става това?

Рестартираш, преди да почне да зарежда натискаш "F8", и от менюто, което се появява, избираш "Safe Mode".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става..Много гаден проблем.Мерси все пак..Ще трябва преинстал явно.. Дано не ми се истрият нещата..

Редактирано от Vesela Ganeva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го на човек, който наистина разбира, и мисля, че няма опасност от загуба на информация. Освен това да ти сложи свястна антивирусна защита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става..Много гаден проблем.Мерси все пак..Ще трябва преинстал явно..

Дано не ми се истрият нещата..

За да не ти се изтрият нещата ти трябва програма от рода на ERD Commander, т.е. лайф CD диск, през който да си преточиш нещата от С:\ и после всичко на чисто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става..Много гаден проблем.Мерси все пак..Ще трябва преинстал явно..

Дано не ми се истрият нещата..

Където е инсталиран Windows © не съхранявайте нищо там.

Програмите, които са инсталирани по подразбиране в © можете пак да си ги инсталирате на чисто.

Опитайте се да преинсталирате през флашка удобно и бързо.

И това XP морално остаря гони 10г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не ти се изтрият нещата ти трябва програма от рода на ERD Commander, т.е. лайф CD диск, през който да си преточиш нещата от С:\ и после всичко на чисто.

Не разбирам аз, техниците ще помагат :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,малък проблем защо Windows не може да си изтегли липсващите или повредени файлове,във start run въведох командата sfc /scannow поиска ми диска поставих го(ползвам външно устройство)във мой компютър показва че дискът е разпознат а не иска да тегли файловете от седмица се мъча с този проблем,пробвах и от бйоса да го настроя да зареди дискът да бутва но не се получава и от там,знам че можеше вместо нова инсталация се задава ®и започва поправка на файловете ето някой снимки ако някои знае решение

Редактирано от marinlp (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това са ми настройките във биос но ако оставя само маркирано CD/DVD/CD-RW да е за бутващо се получава черният екранПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,малък проблем защо Windows не може да си изтегли липсващите или повредени файлове,във start run въведох командата

sfc /scannow поиска ми диска поставих го(ползвам външно устройство)във мой компютър показва че дискът е разпознат а не иска да тегли файловете

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=137543&view=findpost&p=1525847

Сложете инсталационния диск на Windows XP в оптичното устройство.

Копирайте папката i386 на дял C:\

Отворете notepad и с сopy/paste въведете следната информация:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Setup]
"Installation Sources"=hex(7):43,00,3a,00,5c,00,49,00,33,00,38,00,36,00,00,00,\
00,00
"SourcePath"="C:"
"ServicePackSourcePath"="C:"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion]
"SourcePath"="C:\\I386"

Запазете файла с име fix.reg и го стартирайте.

Рестартирайте компютъра.

След това отворете до болка познатия ви Task Manager => File => Net Task (run...) и въведете следната команда:

sfc /scannow => натиснете ОК.

Рестартирайте машината отново и кажете дали вече имате десктоп за да продължим с почистването

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Направих както ми каза поставих диска и копирах папкатастартирах файла fix.reg рестартирах отворих Task Manager => File => Net Task (run...)въведох командата sfc /scannow започна да сканира през цялото време имаше само един прозорец не поиска нищо рестартирах но мисля че не е изтеглил липсващи или повредени файлове защото проблема все още е налице във браузъра ЙЕ8(имам и опера и лисицата но те не са проблема)а ЙЕ8,няма лого,във инструменти =>опции за Интернет не е активно,и онова със хикса,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във биоса маркирах всички устройства защо не иска да зареди диска рестартирах и натискам веднага ентър преди мисля така ставаше и зареждаше а сега не иска.Какво неправия както трябва. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май няма решение на моя проблем от толкова умни никой ли не се сеща за решение на проблема как да подкарам Windows да изтегли липсващите му или повредени файлове от диска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало настрой биоса си като постави на първо място CD Rom, а не както ти е в момента, за да може да буутваш от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...