Премини към съдържанието
murko11

Клок на E2200..

Препоръчан отговор

Не че ми е наложително но и аз като ваз викам потпала кошарата.. laugh.gif

Та ето я и нея..

Процесор E2200 2.2GHz

Рам 1GB A-Data 800MHz

Дъно (сеа па ми се прецака латиницата :P ) пиша го на кирилица.. МСИ МС 7267

Захранването е 400Ватово (някакво си) малко в сравнение останалите..Иначе е хладен въздуха окоито излиза от перката..)

друго според мен не е важно е ако има нещо питате и допълвам..Та..

Клокнах го на 2.53 ГХз и пуснах ИнтелБърнТест понеже много го хвалят..Но аз лично не разбрах кога процесора е добре и кога не..Пуснах теста на максимум стрес за 5 врътки и чаках..След това теста като цяло свърши и ми казва че теста е завършил..Температурите по време на теста се колебаеха между 58-59градуса..Та въпроса ми е как ви се струва като цяло този клок ? Добре ли е или не..?

По биоса нищо несъм пипал само шината и тя беше 200МХз аз постепенно я вдигнах на 230МХз..Е ? И ако може някои да каже какво требве ми изкара програмата за да разбера че при този клок нещо не е наред..компа нито заби нито се рестартира..! Очаква бързи отговори понеже неми се играе на хазард да го оставям така за дълго понеже незнам със сигурност дали всичко е наре..

пп. Онзи ден по погрешка и без да изкам (незнам какво съм натиснал ко съм напраим ама давам дясно копче на моят компютър и гледам на 2.8ГХз викам "Аиде реко отиде отрепааме са!" Ама цял ден си баца така.. :д и като го видях влязох в биоса и върнах шината на 200МХз..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=121960

Чети от край до край cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми тъкмо преди малко я прочетох "от краи до краи" но така и не видях някои да да е написал как му се струват температурите ми 58-59градуса в фул лоад под ИнтелБърнТест :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не че ми е наложително но и аз като ваз викам потпала кошарата.. laugh.gif

Та ето я и нея..

Процесор E2200 2.2GHz

Рам 1GB A-Data 800MHz

Дъно (сеа па ми се прецака латиницата :P ) пиша го на кирилица.. МСИ МС 7267

Захранването е 400Ватово (някакво си) малко в сравнение останалите..Иначе е хладен въздуха окоито излиза от перката..)

друго според мен не е важно е ако има нещо питате и допълвам..Та..

Клокнах го на 2.53 ГХз и пуснах ИнтелБърнТест понеже много го хвалят..Но аз лично не разбрах кога процесора е добре и кога не..Пуснах теста на максимум стрес за 5 врътки и чаках..След това теста като цяло свърши и ми казва че теста е завършил..Температурите по време на теста се колебаеха между 58-59градуса..Та въпроса ми е как ви се струва като цяло този клок ? Добре ли е или не..?

По биоса нищо несъм пипал само шината и тя беше 200МХз аз постепенно я вдигнах на 230МХз..Е ? И ако може някои да каже какво требве ми изкара програмата за да разбера че при този клок нещо не е наред..компа нито заби нито се рестартира..! Очаква бързи отговори понеже неми се играе на хазард да го оставям така за дълго понеже незнам със сигурност дали всичко е наре..

пп. Онзи ден по погрешка и без да изкам (незнам какво съм натиснал ко съм напраим ама давам дясно копче на моят компютър и гледам на 2.8ГХз викам "Аиде реко отиде отрепааме са!" Ама цял ден си баца така.. :д и като го видях влязох в биоса и върнах шината на 200МХз..

Страхотен изказ братле направо се възрадвах - невероятен си! Така ли говорите там във вашия край или просто се гъбаркаш?!?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

"Гъбаркам се !" biggrin.gif Има места където говорят по този начин но са доста далеч от гр.Плевен :rolleyes:

Редактирано от murko11 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Температурата е горе долу нормална.Гледай да не минава 70 градуса.Мери я с Core Temp и Intel Thermal Analysis Tool.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.