Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DVD Samsung проблем

Препоръчан отговор

Здравейте !

Онзи ден си купих от Техномаркета плазмен тв който върви заедно с DVD система за дом кино.

Всичко е много хубаво освен това, че когато свалих клип с HD качество от замундата ето и линка към филмчето http://######/details.php?id=130006&hit=1

DVD-то изхвърля диска !

Някой знае ли на какво се дължи това?

двд-то чете всякакви файлове дават го с фулл HD но на това клипче не иска да върви !

Някой знае ли дали трябва тези клипчета да се преработват за да го прочете двд -то ?

Или ако знаете сайтче за да свалям филми или малки клипчета с такова HD качество.

Ще съм Ви много благодарен ако ми отговорите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет !

Май Full HD - то го дават само зателевизора , пък с-мата за домашно кино поддържа само DVD формат .

Я дай малко инфо за плазмения тв и системата за дом. кино !

Изсхвърля диска , казваш . Аз на моето DVD , като сожа диск , записан на голяма скорост прави това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Онзи ден си купих от Техномаркета плазмен тв който върви заедно с DVD система за дом кино.

Всичко е много хубаво освен това, че когато свалих клип с HD качество от замундата ето и линка към филмчето http://######/details.php?id=130006&hit=1

DVD-то изхвърля диска !

Някой знае ли на какво се дължи това?

двд-то чете всякакви файлове дават го с фулл HD но на това клипче не иска да върви !

Някой знае ли дали трябва тези клипчета да се преработват за да го прочете двд -то ?

Или ако знаете сайтче за да свалям филми или малки клипчета с такова HD качество.

Ще съм Ви много благодарен ако ми отговорите

ДВД не може да подава фул НD сигнал. За този формат има друго устройство и се казва "блу рей" плеар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ахам а иначе на самото двд си ми пише full HD !

И отзад има букса за HD с което ми идва и следващият въпрос!

Примерно ако двд-то не поддържа HD формат за какво служи този HD букса ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На самия плейър трябва да пише HD DVD , но пък щом има цифров изход :) .....

Я дай линк към продукта от Техномаркет-а !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На самия плейър трябва да пише HD DVD , но пък щом има цифров изход :rolleyes: .....

Я дай линк към продукта от Техномаркет-а !

ето това е подобно със същите екстри е само дето онова е към 500лв

http://www.technomarket.bg/product_detail....uct_id=09027441

не можах да намеря точно същото като моето, това е подобно !

Ако можете Вие да го намерите то е на промоция купуваш плазма самсунг и получаваш и двд самсунг за около 1299лв нещо от тоя сорт е - яд ме е че хвърлих вестничето на него го има щях да го сканирам да Ви го покажа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако твоята с-ма е със същите параметри , то тя не поддържа HD

- ФОРМАТИ ;DVD-AUDIO/VIDEO;VCD;CD;MP3

WMA;DIVX;CD-R/RW;DVD-R/RW ( за SAMSUNG HT-THX25 )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако твоята с-ма е със същите параметри , то тя не поддържа HD

- ФОРМАТИ ;DVD-AUDIO/VIDEO;VCD;CD;MP3

WMA;DIVX;CD-R/RW;DVD-R/RW ( за SAMSUNG HT-THX25 )

утре ще направя снимка на самото двд(там си има лепенки и пише какво чете) също ще снимам и изхода който е отзад за който мисля, че е за HD и ще ги кача тук !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

имаш HDMI изход !

DVD-то изхвърля диска !

Ако само това е проблемът и ( имаш звук и ясна картина през HDMI до HDMI или само картина през HDMI до DVI ) то мисля ..... да не

умувам повече - прочети тук !!!

Успех!

П.П. Дано съм ти помогнал !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ето и снимките които напрвих!

Преди ти казах, че това устройство не може да излъчва Full HD сигнал /такъв сигнал засега излъчват само Blu-ray Disc™ плейър или PLAYSTATION®3/ този изход дето го има наистита е за HDMI но това устройство просто генерира и вмъква "измислени" пиксели до 1080 хоризонтални реда за да се вижда сравнително добре на телевизор с Full HD/когато пускаш някой филм във АВИ или ДВД формат/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди ти казах, че това устройство не може да излъчва Full HD сигнал /такъв сигнал засега излъчват само Blu-ray Disc™ плейър или PLAYSTATION®3/ този изход дето го има наистита е за HDMI но това устройство просто генерира и вмъква "измислени" пиксели до 1080 хоризонтални реда за да се вижда сравнително добре на телевизор с Full HD/когато пускаш някой филм във АВИ или ДВД формат/.

Значи да видим дали съм разбрал !

Купувам си HD кабел и картината ще е по чиста от колкото с обикновенният кабел така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи да видим дали съм разбрал !

Купувам си HD кабел и картината ще е по чиста от колкото с обикновенният кабел така ли?

Не съм виждал точно твоето ДВД за ти кажа категорично, но има два варианта:

- да има подобрител на картината и да генерира и вмъква пиксели и да ти подобри картината/прочети си подробно упътването за работа с устройството/;

- изхода да е монтиран само защото повечето нови телевизори имат HDMI вход и да не се промени нищо /единствения + ще ти е, че ще ползваш само един кабел вместо три/или малко ще се подобри защото тези кабели са по-качествени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси за отговорите които ми дадохте !

Искам да Ви попитам още нещо за екстрата картина в картината - за да я пусна трябва ли ми още 1 кабел!

Понеже удома сме и с булсат и с кабелна, опцията картина в картината не може да се пусне.

Та за това се чудех дали не трябва още 1 кабел, четох в опърването но пише само за екстрата картина в картината но не и как да се активира :P

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване