Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-добрата/подходяща комбинация за защита под Windows OS

Препоръчан отговор

интересуваме мнението ви коя комбнация от антивирус, анти спай , файруол и попъп блокър би вървяла най бързо на моя компютър и би ми осигурила най добра защита. питам щото до скоро бях с нод и с файруол на уиндоуса само ама тука ми казаха да си сменя нода с битдефендър и xsoft spy и spy hunter и enigma pop up stop ама май ми идва малко в повечко

имам

амд 2300 и 196 рам/256 ама нали видето ми тегли от общия/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 383
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

С риск да бъда обстрелян с огромно количество минуси, това, което си написал е ГОЛЯМА ГЛУПОСТ!!!

Недостатъчно е - доста скрити процеси си остават скрити - заради това не използвам метода и за мен той е безсмислена загуба на време. При защитните стени са възможни съвместявания - не е като при анти

Прав си. Privatefirewall 6.1 Free и Mamutu 2.0 определено са подходящи за всички категории потребители.Защитната стена е с максимални настройки на сигурност - функционира автоматично и рядко пита. На

Публикувани изображения

AntiVirus:AVG Free 7.1

Firewall:Windows SP2

Spyware:Ad-awere SE Pro/ Spybot-S&D

Браузър:Firefox 1.0.7

Редактирано от nicsan88 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, това е моята cool.gif

А тя е:

AntiVirus: AVG 7.1 Free

Firewall: Outpost Firewall Pro моята е ver. 2.7.491

Spyware: Ad-Awere SE Pro 1.06r1

pop-up blocker: ползвам този във FireFox 1.5

Малко култура на ползване не е излишна :) .

Аз съм с малко по-слаб- AMD на 1.53GHz и 256MB RAM

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да попитам коя комбнация от антивирус, анти спай , файруол и попъп блокър би вървяла най бързо на моя компютър РІІ 450МНz, Windows ME. Доскоро бях с NOD32 2.50.44 за Windows 95/98/ME , Ad-Awere SE Pro 1.06, XoftSpy 4.19.130 без файруол. Но махнах NOD32, защото много трудно се намира работещ сер. номер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли и аз да попитам коя комбнация от антивирус, анти спай , файруол и попъп блокър би вървяла най бързо на моя компютър РІІ 450МНz, Windows ME. Доскоро бях с NOD32 2.50.44 за Windows 95/98/ME , Ad-Awere SE Pro 1.06, XoftSpy 4.19.130 без файруол. Но махнах NOD32, защото много трудно се намира работещ сер. номер.

<{POST_SNAPBACK}>

DURON 700mhz

512RAM

Antivirus:Kaspersky честно не знам коя версия е ама е новичка

Adware

firewall:Zone alarm :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AV: NO

Firewall: Built-In

Anti-ala/bala: NO

Browser: FireFoX 1.0.7

CPU: AMD AthlonXP [email protected]+

RAM: 2x512 Dual Channel

Вече 2 месеца без гадинки, без излишно хабене на ресурси, без ъпдейти за някви смотани антивирусни.

EDIT: btw в последно време станаха много теми относно антивирусни и ала бала. Не разбрахте ли, че в повечео случаи антивирусните могат да вредят. Съвсем лесно ще ви разпознае някой "Clean/safe file" като зловреден и евентуално ви го затрият. Най-добрата комбинация (според мене) е %My Favorite OS% + Mozilla Firefox и малко по-ориентирано браузване в интернет. Не на последно място ако обичате даНЕ давате пари - вместо да се гмуркате при вирусчетата (Carckzz sites) си изтеглете някаква програмка за търсене на кракове/сериали и ви уверявам няма да имате проблеми!

Редактирано от DiGital (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурация:

Celeron D 2.66 Ghz

RAM : 256 Mb

AntiVirus:GDATA AntiVirusKit 2006

Firewall: Zone Alarm Pro

Ad-Aware SE Professional

XoftSpy

FireFox(за браузване в нета).

Windows Xp SP 2 + all updates

Тази комбинация "според мене" е много сполучлива.Вярно е че малко ми товари компа но все пак знам че е добре защитен. :clap:

Редактирано от Hawk_Eye (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС : Win XP SP1 / Suse Linux

CPU : 2 GHz

RAM : 512

AV : Kaspersky AV 5.0.388 ( за Уин )

Firewall : Zone Alarm ( за Уин )

Browser : Mozilla FF / Opera

Adware : ---

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

450 мегахерца,256 Рам и 4мб видео(гледам всички филми).Уиндоус XP SP2 с последни ъпдейти и неговия файрлол.Върви на пушка след някои корекции от моя страна.Аваст 4.6 про с последни ъпдейти ми е антивирусната.Различни програми против spyware и др. които можете да видите ТУК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да ги изброиш, не да ти ровим из старт менюто!!!

<{POST_SNAPBACK}>

"тао" За това има бутон "ДОКЛАДВАЙ"

"dragozow" малко си прекалил с анти-шпионските програмки но всеки си решава :clap:ПОЗДРАВИ

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

866 MHz, 384 RAM - McAfee 8.0i, Kerio Personal, XoftSpy, NoAdware.

От последната бях много приятно изненадан.

Редактирано от nixon (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам защитата : Panda Platinum Internet Security 2006 , добавена с BlackICE , AdAware , SpybotSD & Firefox ! :hush: Това ми стига ! Понякога и SuSE 10.1 Alpha 3 и си сърфирам спокойно ! cool.gif .... освен всичко изброено по-горе добавям и Hide IP Platinum - така не могат хлапетата от мрежата да ме открият , когато си играят на сканиране !

Редактирано от maicky (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята комбинация:

антивир - NOD32;

стена - Kerio Personal;

анти спай - Ad-aware 1.06;

браузър - Opera 8.51

Това определено ми върши работа и съм доволен!!! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят вариант до скоро беше : Panda , AdAware , SpybotSD & Firefox. Но Пандата ме нерви, тъй като много ми бави компа (за съжаление старичък). Сега и аз експирементирам с по-леки и най-ми допадат AVG i NOD32. Вярно е,

че "по-леките" не са толкова задълбочени, но идеален вариант няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Firefox - за да няма спайуеър

Spybot S&D - ако случайно се промъкне спайуеър

NOD32 - антивирус

Agnitum Outpost Pro - за отблъскване на разни варждебни пакети (Файруол)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

Ето моята комбинация:

AMD Duron 1000;128 Ram;40 GB HDD;Riva Tnt2 GeForce 64MB

OS:Windows XP(без никакви SP и ъпдейти-абсолютно чист)

FireWall:BlackIce

AV:NOD32

AntiSpy:XoftSpy (не е резидентен-сканирам по един път на седмица)

Brouser:Mozilla Firefox (специални благодарности на dragozow за това,че усилено ми го рекламира и ме убеди да го използвам)

Уверявам Ви,че така нямам проблеми с гледането на филми,връзка,скорост на приложения и тн.Малките генийчета от локалната мрежа се отказаха да ми досаждат вече и не се оплаквам(може би ми трябва нов комп,но това е друга тема)

Поздрави! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както е видно и от подписа ми,използвам NOD32 !

Един път седмично сканирам и с Spy Emergency 2005 !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване