Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Най-добрата/подходяща комбинация за защита под Windows OS

Препоръчан отговор

Моля ви, кажете ми откъде да си изтегля f- secure? Теглих от дата- та но всичките които изтеглих не стават. Моля ви защото съм почти без анти вирус в момента (изтрих си нортъна) Благодаря ви предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 383
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

С риск да бъда обстрелян с огромно количество минуси, това, което си написал е ГОЛЯМА ГЛУПОСТ!!!

Недостатъчно е - доста скрити процеси си остават скрити - заради това не използвам метода и за мен той е безсмислена загуба на време. При защитните стени са възможни съвместявания - не е като при анти

Прав си. Privatefirewall 6.1 Free и Mamutu 2.0 определено са подходящи за всички категории потребители.Защитната стена е с максимални настройки на сигурност - функционира автоматично и рядко пита. На

Публикувани изображения

Моля ви, кажете ми откъде да си изтегля f- secure? Теглих от дата- та но всичките които изтеглих не стават. Моля ви защото съм почти без анти вирус в момента (изтрих си нортъна) Благодаря ви предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

http://kaldata.com/comments.php?id=9996&ca...hlight=F-secure

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имах впредвид да не е пробна версия sad.gif Иначе мерси за отговора :)

<{POST_SNAPBACK}>

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Windows XP SP2 Integrated full updated

Zone Alarm Security Suite /Firewall, Antivirus, Antispyware/

Абсолютно напълно достатъчно лично за мен. Уиндоуса е на около година и нещо инсталация и не е мръднал. Влизам си абсолютно навсякъде без ограничения с IE 6.0 във вид на Avant Browser последна версия.

<{POST_SNAPBACK}>

Същото при мен, само че за нет- Опера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен най-добрата защита,която изплзвам от много време насам и работи безотказно,а също и с минимални ресурси е следната:

за браузър използвам: Mozilla Firefox

за антивирусна: NOD 32 Antivirus

за защитна стена: Kerio Personal Firewall

периодичен скан с Ad-Aware Se Pro и SpyBot Search and Destroy

и Windows XP е задължително със ServicePack 2

лесно и безупречно:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен най-добрата защита,която изплзвам от много време насам и работи безотказно,а също и с минимални ресурси е следната:

за браузър използвам: Mozilla Firefox

за антивирусна: NOD 32 Antivirus

за защитна стена: Kerio Personal Firewall

периодичен скан с Ad-Aware

лесно и безупречно:)

И за мен тази е най-добрата защита. laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

антивирустна: Avast 4.6 Pro аз лично ползвам и ClamWin защото съм дарител!

защитна стена: аваста си има!

анти спай: Spybot S&D

браузър: преди бях с Firefox,но новата версия е супер бъгава и я заменик с K-Meleon

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джам+сп2+всички ъпдейти.

Стена: ZoneAlarm Security Suite.

Антивирус: Bitdefender.

Анти-шпионин: ZoneAlarm Security Suite и Hijackthis.

Браузър: Firefox.

Не е много лека комбинацията, но пък е достатъчно надеждна:).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и моята комбинация:

Антивирус: Kaspersky Personal Pro 5.0.390

Стена: Kaspersky Anti Haker

Браузър: Mozila

Антиспай: Spybot S&D и Spy Emergency 2005

За търсене и сваляне на серийни номера и лекарства: CrackDownloader Plus 2.0

Преди бях с Nod32, но ми омръзнаха проблемите с ъпдейта - пароли, имена и т.н. Не бих се наел да твърдя коя антивирусна програма в комбинация със стена е най добра. Тази която ползвам в момента ме предпазва , което е най важно за мен. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersky Anti-Virus 6 + XP SP2 + SpyBot Search & Destroy + Sygate Personal Firewall Pro

Редактирано от TE_BG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

ОС - Windows XP Pro SP2

Браузър - Firefox, Opera

Aнтиврирусна - F-secure 6.01 с инсталирани модули Virus and spy Protection, Automatic Updates Agent, Email scanning и Internet Shield

Стена - вградената в F-Secure 6.01

Резидентен Спай и ад Скенер - Acronis privacy expert :)

Доста доволно работи за сега :clap::baby: :love_puter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

ОС- Windows XP Pro SP2

Защитна стена- Вградената в Windows

Антивирус-NOD32

АнтиСпай-trend Micro Anti-SpyWare

Браузър-Opera9 preview 2

Поздрави, rainov!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При XP SP 2 арсеналът ми съдържа: Kaspersky Antivirus 5.0.391 Pro + Kaspersky AntiHacker 1.8.180.0 + Trend Micro Antispyware 3.12 (чрез ъпдейти вече е 3.19) + Ad-Aware 1.06 SE Pro + пасивен Spybot S&D 1.4.

Това е, не се оплаквам.

П.П. Ежеседмично онлайн сканиране в сайта на Панда - http://www.pandasoftware.com/products/ActiveScan.htm и сканиране за състоянието на портовете в сайта на Сигейт - http://scan.sygatetech.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

последната бета на Kaspersky Internet Security - супер програма всичко си има работи на пушка сега карам с нея от няколко седмци само добри неща мога да кажа за тази програма

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм със с това което казва KOLCHE за Кaspersky 6 обаче все още има бъгове.Аз съм с Kaspersky 5.0.391,Kaspersky Anti-Hacker и Ad-Aware само за сканиране.Нищо не ми се е лепвало повече от година.

PS.Mozila firefox за браузър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОС - Windows XP Pro CE SP2 + чат-пат почти всички ъпдейти

Браузър - Firefox 1.5

Aнтивирусна - AVG 7.1.375 Free edition

Стена - Zone Alarm Pro 5.0.590 +вградената в XP

Antispy soft: AdAware SE Personal, Spybot S&D,Spyware Doctor

Много съм доволен и от AVG 7 Pro+ Firewall. Бях я пуснал заедно с Zone Alarm Pro и се контролираха взаимно... :)

Един път месечно - онлайн скенер с Панда...

Засега бива. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционна система: Windows XP SP2 + AutoPatcherXP (винаги най-новия)

FW: Вградената в Windows

Антивирус: NOD32 2.50.25

Антиспай: май НОДа върши тая работа, защото вече месец дена имам интернет вкъщи а нямам атаки (hijacks, spyware, adware, malware). И преди ден-два сложих XoftSpySE чисто да видя дали има нещо ...чист е като сълза...браво НОД32!

Браузър: Firefox 1.5.0.1 + NoScript 1.1.3.9 (extension)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване