Премини към съдържанието
alienware

Въпрос за бюджетен графичен ускорител ...

Препоръчан отговор

:bye: Първо искам да поздравя всички потребители на сайта! Нов съм тук и вече намирам отговори на много хардуерни и софтуерни въпроси, за което благодаря! :clap: Занимавам се с информационни технологии като специалността ми е уеб дизайн, така че може да очаквате компетентни мнения от моя страна.

В момента сред не чак толкова запалените български геймъри се води дебат, затова, кой графичен ускорител е същевременно достатъчно задоволителен и достъпен от парична гледна точка. Надявам се да дадете своите мнения от личен и професионален опит.

п.с. Става въпрос за AGP базиран графичен ускорител в ниския и среден ценови клас! :sobbing::sobbing:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, най-доброто съотношение цена-производителност, в момента на БГ пазара, е Galaxy 6600GT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нисък клас:Ati 9550- около 60-70$

Среден клас:nVidia 6600 GT-около 200$

И за мен най-добра цена/производителност има чистото 6600(с малко клок си е супер) цена: около 100-120$(някъде тук се намества и Ati X700Pro- 140-160$)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, които дадохте, но в интерес на истината AGP интерфейсът вече тотално остаря затова мисля, че не трябва да се дават повече от "стотина-стотина и нещо" долара за нов ускорител, а потребителите да се ориентират към PCI-E базиран интерфейс. И все пак нисък/среден клас според мен трябва да заемат :

нисък клас : GeGube Radeon 9550 Gamers Edition + фабричен клок

среден клас : Axle 6600 GT

среден към висок клас : Asus 6600 GT ( заради по-добрата архитектура на самата платка )

п.с. Благодаря още веднъж

Редактирано от alienware (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.