Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eni4ka

Най - тъжната песен, която сте слушали

Препоръчан отговор

"Who Wants To Live Forever" R.I.P. Freddie........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Def Leppard - Goodbye Def Leppard - Love Bites Def Leppard - Miss You in a Heartbeat Def Leppard - Let Me Be the One Backstreet Boys - Incomplete Bon Jovi - Always Europe - Carrie Deep Purple - Love Conquers All Nickelback - Far Away Nazareth - Love Hurts Steelheart - She`s Gone Guns N` Roses - Don`t Cry Motorhead & Black Sabbath - I Ain't No Nice Guy Cinderella - Don't Know What You Got Green Day - Wake Me Up When September Ends Axel Rudi Pell - Come Back to Me Axel Rudi Pell - Silent Angel Europe - Tomorrow Guns N' Roses - November Rain HammerFall - Never Ever HammerFall - Always Will Be Helloween - A Tale, That Wasnt Right Accept - Amamos La Vida Accept - Mistreated Iron Maiden - Wasting Love А сега и някои от тъжните песнички на любимата ми група: :P Scorpions - Always Somewhere Scorpions - Believe in Love Scorpions - She Said Scorpions - Still Loving You Scorpions - You And I Scorpions - The Future Never Dies Scorpions - When You Came Into My Life Scorpions - Lonely Nights Scorpions - Send Me An Angel Scorpions - Holiday Scorpions - Under The Same Sun и разбира се Scorpions - Wind of Change

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щурците-клетва Стефка Съботинова-притури са планината хубава си моя горо Oт филма "Meet Joe Black"Whisper of a thrill Dimmu Borgir-fear and wonder на руската"червена армия"-свещеная война" gregorian-moment of peace loona-hijo de la luna Scorpions - A Moment In A Million Years The Crown And The Ring hoist the colours-карибски пирати fort battle-last of the mohicans hary gregson-to aslans camp от "хрониките на Нарния" Gladiator-The Battle От Царя Лъв песничката която е в началото още От Мулен Руж почти няма песен,която да не мим влияе най-вече правят една интрепретация на "Show must go on"невероятно! Няма път,няма момент,който като чуя някоя от тези песни да не се почувствам гадно,адски тъжна музика,но същевременно те кара да се изправиш на крака и да се бориш да продължиш на пред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Replacements - Here Comes a Regular Better Than Ezra - Overcome Strays Don't Sleep - For Blue Skies Mathew Ryan - Return To Me Rainbow - Rainbow Eyes Pink Floyd - Time (не ме питайте защо, но за мен е тъжна) Pink Floyd - Wish You Were Here Pooh - Uomini Soli Thalia - Un Alma Sentenciada, No Me Esenaste и Olvidame Deep Purple - Wasted Sunsets Evanescence - Hello и Lithium... Laura Pausini - La Soledad Sonata Arctica - Letter to Dana Staind - It's Been A While Dave Grahan - Stay Dream Evil - Losing You Alice Cooper - Hell Is Living Without You Placebo - Running up that hill ...и още много, ще допълвам списъка :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

адд-вам Shape of my heart

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Amedeo Minghi - "Mio Nemico" Ishtar - "Horchat Hai Caliptus" Faith Hill - "There you'll be" Celine Dion - "My heart will go on" Румяна - "Без теб"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искахте българска песен?! Ето ви една, която я има в два варианта /на български език се казва "Каква любов", а на английски - "New religion"/, в изпълнение на Мариана Попова.

Песента е уникална, а ако гледате и клипа към нея http://vbox7.com/play:cda21380 , и най-безчувственият тип ще трепне!

За съжаление не откривам текста й никъде. Затова се опитах да си го сваля сама. На едно-две места не съм сигурна в точността на думата, която Мариана пее, защото всяка една, която ми се струва, че се произнася не променя много смисъла. Не претендирам за пълна истинност, както на текста, така и на превода. Мога само да заявя, че аз го усещам така. Както и да е! Тук и сега ще поставя английският текст, защото все пак сме българи и всеки един от нас може и сам да разбере какво се пее в бг версията :clap:

New religion /Нова религия/

One look, one smile, one sens to got my mind /Един поглед, една усмивка, един усет/едно усещане/, за да разбера

One night with you and my dreams are coming through /Една нощ прекарана с теб и мечтите ми ме връхлитат

I feel it comes to me, I feel the same like you /Усещам, че се поражда в мен, усещам същото, което и ти

This magic happens to be true /Тази магия се превръща в реалност

Припев:

This Love is everything that I have /Тази Любов е всичко, което имам

Love became a range of vision /or "begin" or "within"/ Любовта ме обгръща / поне за мен такова е схващането/

Love with every breath that I take /Усещам Любов, при всяко вдишване

Love is my new religion /Любовта е моята нова религия

One sun, one breathe /Едно слънце, един дъх

New dove /или dawn/ eve up to sky /Нов гълъб?! /или зора/ се издига в небето

One night left me hot /high/ /Една нощ ме остави без дъх /тук превода не е дословен/

gives me rising light /и ми подари изгряващ лъч /светлина/

I have to tell you our story has begun /Трябва да ви каза, че нашата история започна /се случи/

I have to tell you all was true /И трябва да ви кажа, че всичко това бе истина

Приятно слушане и четене!

Само ще напиша едно име - Емил Димитров! Ако прочетете текста /дори и без да знаете песента/, ще разберете, че няма по-красива и истинска от тази песен!!!!!!!!!

Ако си дал

Ако си дал на гладния

дори трошица хляб от своя хляб.

Ако си дал на скитника

дори искрица огън от своя огън.

Ако си дал на милата

от своето сърце.

Ако си дал на чуждите

живот от себе си.

Ако си дал, ако си дал,

ако си дал от себе си,

не си живял, не си живял напразно.

Припев: Никой не може да ти отнеме

обичта, обичта на хората.

Никой не може да ти я вземе

любовта, любовта към хората.

И никой, и нищо не ще ти отнемат

вярата в тях, вярата в тях, вярата в тях.

Ти закъсняваш понякога, истино,

но винаги идваш, идваш при нас!

Ако си взел от славата на някой друг

дори една частица.

Ако си чул от клюката

и я повториш

дори една секунда.

Ако си враг на подлия,

но го послушаш

дори един единствен път.

Ако си ял от залъка на свой приятел

и го забравиш

Дали е трябвало/х3

изобщо да се раждаш

Припев:

Никой не може да ти отнеме

обичта, обичта на хората.

Никой не може да ти я вземе

любовта, любовта към хората.

И никой и нищо не ще ти отнемат

вярата в тях, вярата в тях, вярата в тях.

Ти закъсняваш понякога, истино,

но винаги идваш, идваш при нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Celine Dion - Pour que tu m'aimes encore

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Celine Dion - Goodbye`s The Saddest Word :clap::):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Haddaway - I Miss You

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Celine Dion - Pour Que Tu M'aimes Encore :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кристали - Съдба

Celine Dion - My heart will go on

Thalia - No me ensenaste

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sinead O Connor - Nothing Compares

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мatt Pokora - Pas Sans Toi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Scorpions -

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

No Doubt-"Don't speak" Guns'N Roses-"November rain" The cranberries-"Zombi" The eagles-"Hotel California" Scorpions-"Whie dove" The connells-'74 '75 Plumb -"In my arms" Metallica-"Nothing else matters" Bon Jovi-"Always"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Disturbed-Darkness :[

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моите са Vitaa- A fleur de toi, Toni Braxton -Suddenly,Lita Ford feat. Ozzy Osburne- Close your eyes, Силвия Кацарова и Васил Найденов- Моля се, Васил Найденов- Сбогом, моя любов и Мания- Не искам, не мога :angry::wors::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване