Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eni4ka

Най - тъжната песен, която сте слушали

Препоръчан отговор

Ето моите: Yngwie Malmsteen- Dreaming (88г) Yngwie Malmsteen- Save our love (90г) Rainbow-Stargazer (76г) Europe - Carrie

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eminem - Like toy Soldiers

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много песни, които ме натъжават и в момента се сещам за две много силни:

Емил Димитров - Писмо до мама

"Каква невеста си била ти, мамо, мила мамо,

как светнал, светнал младоженческият двор,

когато те извели на хармана, мила мамо,

за твойто първо сватбено хоро.

Какви коси, едничка ли девойка,

въздишала на моминският праг,

да метне като житена ръкойка

таквиз коси до момъка си драг,

а те преливали се буйно или плахо.

Години, мамо, има от тогаз

и три деца с косите ти играха,

с тях играх в люлката и аз.

В такива дни, аз плахото селяче,

поисках за гимназия пари,

а ти над нашата бедност да поплачеш,

зад кладенеца привечер се скри.

На заранта прегърбена и жалка

с отрязани коси, с подпухнали очи,

прегърна ме и каза: "Препечелих малко,

вземи, вземи парите, сине, и учи!".

Сега са други врема и друг просторът,

пораснах, учих, ето ме сега!

Здрависват ме с любов добрите хора

и ненавижда, мрази ме врагът.

Едва ли,ала ще успея, мамо,

как няма да успее твоя син,

пред който, като неплатен, огромен данък,

лежат продадените, майчини коси.

О, мила мамо! О, мамо, мила мамо! О, мила, мила мамо!"

А другата е на Babyface и Stevie Wonder - How Come, How Long. Публикувано изображение

Те повечето от нашите просто са преведени чужди песни и може би хората предпочитат оригинала :) За това не са виновни слушателите а "творците" :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Извинявай, но как можа да напишеш такова нещо? Каква част от всички български песни са преведени чужди песни?? :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли пристанища,но не и за нас Грее луната,но не и за нас Любо,бившето гадже на Румяна. Песента не е знам как се казва,имаче според моето скромно мнение,много тъжна балада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

"Streets of Philadelphia" на Брус Спрингстиин.

"I was bruised and battered and I couldn’t tell

What I felt

I was unrecognizable to myself

I saw my reflection in a window I didn’t know

My own face

Oh brother are you gonna leave me

Wastin´away

On the streets of philadelphia

I walked the avenue till my legs felt like stone

I heard the voices of friends vanished and gone

At night I could hear the blood in my veins

Black and whispering as the rain

On the streets of philadelphia

Ain’t no angel gonna greet me

It’s just you and I my friend

My clothes don’t fit me no more

I walked a thousand miles

Just to slip the skin

The night has fallen, I’m lyin’awake

I can feel myself fading away

So receive me brother with your faithless kiss

Or will we leave each other alone like this

On the streets of philadelphia"

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли пристанища,но не и за нас

Грее луната,но не и за нас

Любо,бившето гадже на Румяна.

Песента не е знам как се казва,имаче според моето скромно мнение,много тъжна балада.

<{POST_SNAPBACK}>

Любо-Търся те нощем

наистина една много тъжна балада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като заговорихме за тъжни песни ви предлагам да се обърнем и към фолклора, той изобилствува от такива в по-горен пост беше споменато " Заблеяло ми агънце", аз ви предлагам " Лале ли си, зюмблюл ли си, гюл ли си "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко тъжни песнички... Rednex - Wish you were here :) Wish you were here Me, oh my countryman Wish you were here Wish you were here Don't you know the stove is getting colder And I miss you like Hell And I'm feeling blue Wish you were here Me, oh my countryman Wish you were here Wish you were here Don't you know the stove is getting colder And I miss you like Hell And I'm feeling blue I got feelings for you, babe Do you still feel the same From the first time I laid my eyes on you I felt joy of living, I saw Heaven in your eyes In your eyes Wish you were here Me, oh my countryman Wish you were here (I wish you were here) Wish you were here Don't you know the stove is getting colder And I miss you like Hell And I'm feeling blue I miss your laugh, I miss your smile I miss everything about you Every second's like a minute Every minute's like a day When you're far away Wish you were here The stove is getting colder, baby I wish you were here Wish you were here A battlefield of love and fear And I wish you were here I got feelings for you, baby From the first time I laid my eyes on you Wish you were here Me, oh my countryman Wish you were here (I wish you were here) Wish you were here Don't you know the stove is getting colder And I miss you like Hell And I'm feeling blue Sylver - Lonely X-mas :wors: When the nights are getting longer In a time that everybody dreams When the lonely heart it hunger To be together where the love light cleans When the Christmas Carol's echo Joyous voices, angels sweet and clear When the Earth drops to its clouds I can only wish that you were here It's a lonely Christmas 'Cause you're not here with me It's a lonely Christmas If only I could be In your gentle arms tonight My whole world could shadow So lonely, without you by my side When the snow is on the meadow Till the stars sweep across the sky When the moon casts its shadow I can feel that loneliness inside When the Christmas Carol's echo Joyous voices, angels sweet and clear When the Earth drops to its clouds I can only wish that you were here It's a lonely Christmas 'Cause you're not here with me It's a lonely Christmas If only I could be In your gentle arms tonight My whole world could shadow So lonely, without you by my side. И една българска песничка - Dj Десо и Ники Урумов - Остани :clap: Има и други, но за тях някой друг път ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има много тъvни песни но аз имам лично две които наистина могат да ме разчувстват Enrique Iglesias-Hero и DHT-Someone Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hero Enrique Iglesias Let me be your hero Would you dance if I asked you to dance? Would you run and never look back? Would you cry if you saw me cryin'? And would you save my soul tonight? Would you tremble if I touched your lips? Would you laugh? Oh please tell me this Now would you die for the one you loved? Hold me in your arms tonight I can be your hero, baby I can kiss away the pain I will stand by you forever You can take my breath away Would you swear that you'll always be mine? Or would you lie? Would you run and hide? Am I in too deep? Have I lost my mind? I don't care, you're here tonight I can be your hero, baby I can kiss away the pain I will stand by you forever You can take my breath away Oh, I just want to hold you I just want to hold you, oh yeah Am I in too deep? Have I lost my mind? Well, I don't care, you're here tonight I can be your hero, baby I can kiss away the pain I will stand by you forever You can take my breath away I can be your hero, baby I can kiss away the pain And I will stand by you forever You can take my breath away You can take my breath away I can be your hero

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wish I Had A River от саундтрака на Али Макбийл в изпълнение на Робърт Дауни младши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко песнички: Linkin Park - Numb, Easier tu run, Breaking the habit Crematory - Farewell Letter; Rewolution Lacuna Coil'01 - When A Dead Man Walks Nightwish - Nightwish Не ги видях споменати до сега...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен много ме натъжава песента -Dimitris Basis- H Zoi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми мойте песнички са Roxete-listen to your hurt,3 doors down-when i'm gone,3 doors down-here without you,eminem-when i'm gone Eми тва са песните:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Монолог" на Ахат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авеню-Бягство Evanescense-my immortal toni braxton-unbreak my heart daniel bedingfield-if you're not the one the eagles-hotel california

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

My Favorite`s Enigma & Deep Forest & Youssou N'Dour & Neneh Chery - Undecied Zamfir - The Lonely Shepherd Bryan Ferry - Slave to Love Лили Иванова - Осъдени души

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделете песен, която ви натъжава

А ето и моята -  Omega - The Girl With The Pearl's Hair

http://mp3.bol.bg/search/?d=CHECKED&f=CHECKED&INSTR=omega

<{POST_SNAPBACK}>

Същото и за мене .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...