Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Bogoizbrania

От 'А' до 'Я' за сериалите - тема за зарибени

Препоръчан отговор

Ако сте фен като мен на един от най-великите сериали friends, то продължението наречено Joey със сигурност ще ви хареса, току що дръпнах 5 серия, но няма субтитри, качеството е супер и обема е малък, така че давайте да теглим и ако може някой по-способен да пусне субтитри.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От както не е активен саита на TbG и не намирам новите епизоди знае ли някои къде ги има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

========================================================

Здравейте ! Искам да Ви запозная с много интересен сериал . Днес излезе 13-тата серия на 1-ви сезон . Сериала се казва :

Dirt / Мръсно (2007)

Публикувано изображение

IMDB

Световна премиера /телевизионна/ : 2 януари 2007

Жанр : Драма , Сериал

Режисьор : Matthew Carnahan

В главните роли : Courteney Cox /"Приятели"/ , Ian Hart , Josh Stewart , Laura Allen , Timothy Bottoms и много други .

..... Люси Спилер е редактор на две списания : "Now" - популярно , уважавано списание и "Dirt" - таблоид , ръководещ се на принципа "никакви слухове , само истината" . Редактора , съвместно работи над двете издания и жъне успехи . Всички завиждат на Люси - и знаменитости и неговите работници . Най-добрия му приятел и верен помощник е фотографа на "Dirt" - Дон Конки . Той може да направи всякъкви снимки и да изрови сензация от всичко . ... В същото време Дон Конки страда от шизофрения и излиза извън контрол . .. Тогава се появява Джули - журналистка , която не се спира пред нищо . Тя изнамира следващата сензация , но дали това ще се хареса на Редактора или той ще трябва да заплати голяма цена за това ?! .....

Сериала го има в по-големите и известни торент-тракери ! /Не знам дали го има в българските или .... каквото е останало от тях?!/

Приятно гледане ! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Преговорих си 3-ти сезон... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преговорих си 3-ти сезон... :rolleyes:

Хе-хе и аз бях на 3-ти сезон, но на друг сериал. Вчера успях да изгледам последните два епизода.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като мама, стояща вкъщи, гледам сериали. :lol6: Сега гледам, по-скоро слушам, поредната серия на Завръщане в Рая. Спомням си едно време си рецитирахме по повод тоя филм следното: "Не искам да играя Завръщане във Рая, защото леля Джили пуска крокодили ....." ;) Не помня нататък. :lol6:

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това е поредната продукция на abc с която си правя маратон Публикувано изображение с танцова стъпка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам си "Шепот от Отвъдното",стигнах до 8 серия на 1 сезон И на всяка серия плача-когато се прибират у Дома

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Американските ТВ мрежи обявиха програмите си за сезон 2008-2009.

Публикувано изображение

Ето кои сериали и реалити шоу програми ще продължат да бъдат излъчвани, кои ще бъдат спрени и кои нови ще ги заменят.

Продължават

NBC: Chuck, 30 Rock, The Apprentice, The Biggest Loser, Dateline NBC, Deal or No Deal, ER, Friday Night Lights, Heroes, Knight Rider, Law & Order, Law & Order: Special Victims Unit, Life, Lipstick Jungle, My Name is Earl, Medium, The Office, Sunday Night Football

ABC: Pushing Daisies, America's Funniest Home Videos, Boston Legal, Brothers & Sisters, Dancing with the Stars, Desperate Housewives, Dirty Sexy Money, Extreme Makeover: Home Edition, Grey's Anatomy, Lost, Private Practice, Samantha Who?, Supernanny, Ugly Betty, Wife Swap, Eli Stone, Scrubs, According to Jim, The Bachelor, Primetime: What Would You Do?

CBS: The Amazing Race, The Big Bang Theory, Cold Case, Criminal Minds, CSI: Crime Scene Investigation, CSI: Miami, CSI: NY, Ghost Whisperer, NCIS, NUMB3RS, Survivor, Two and a Half Men, Without a Trace, The New Adventures of Old Christine, The Unit, How I Met Your Mother, Rules of Engagement

The CW: Reaper, America's Next Top Model, Everybody Hates Chris, The Game, Gossip Girl, One Tree Hill, Smallville, Supernatural,

Fox: 24, American Idol, American Dad, Family Guy, Kitchen Nightmares, King of the Hill, Prison Break, The Simpsons, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, 'Til Death, Bones, Hell's Kitchen, House, Are You Smarter Than a Fifth Grader? Don't Forget the Lyrics!

Спират

NBC: 1 vs. 100, Amne$ia, Bionic Woman, Clash of the Choirs, Journeyman, Las Vegas, My Dad is Better Than Your Dad, Phenomenon, Quarterlife, The Singing Bee, Scrubs (moved to ABC)

ABC: Men in Trees, Big Shots, Carpoolers, Cavemen, October Road, Women's Murder Club, Cashmere Mafia, Miss Guided, Notes from the Underbelly, Oprah's Big Give, Here Come the Newlyweds, Dance War: Bruno vs. Carrie Ann

CBS: Moonlight, Shark, Jericho, Viva Laughlin, Welcome to the Captain, Secret Talents of the Stars, Kid Nation, Power of 10

The CW: Aliens in America, CW Now, Life is Wild, Online Nation, Beauty and the Geek, Crowned: The Mother of All Pageants, Pussycat Dolls Present: Girlicious

Fox: Back to You, New Amsterdam, Nashville, Canterbury's Law, K-Ville, The Return of Jezebel James, The Next Great American Band, Unhitched

Нови

NBC: America's Toughest Jobs, Chopping Block, Crusoe, Howie Do It, Kath & Kim, Kings, The Listener, Merlin, My Own Worst Enemy, The Philanthropist, Shark Taggers, Who Do You Think You Are? Momma's Boys, and The Untitled "Office" Spinoff

ABC: Life on Mars, Opportunity Knocks, The Goode Family, and an Untitled Ashton Kutcher/Tyra Banks Project

CBS: Worst Week, Project Gary, The Mentalist, Eleventh Hour, Harper's Island, The Ex List,

The CW: 90210, Stylista, Surviving the Filthy Rich

Fox: Dollhouse, Fringe, The Cleveland Show, Do Not Disturb, Sit Down, Shut Up, Secret Millionaire

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарибих се по "Американска наследница". Засега ми е доста интересен, има интрига. Най ми харесва начина, по който се дракат въпросната наследица и пилота на смолета, с който катастрофираха. Да, винаги такива двойки се влюбват и се събират, но определено ми се пълни душицата, докато гледам как пилотчето бъзика богаташката девойки, а тя как му се връзва Публикувано изображение Той пък, като се усмихне, ле-ле...мъж-мечта. Абе, този сериал ще го гледам не само заради сценария ;)

Оказа се много добър заместител на Съпругите :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Публикувано изображение

НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ! По телевизията пуснаха този сериал /"Кашмирена мафия"/, но едва ли са ви предупредили, че не е завършен. Независимо дали ви харесва или не, седмия последен епизод ще ви вбеси. Все едно да започнете интересна книга и да ви я вземат преди да сте я причели. Жалко, че abc са решили да дръпнат щепсала на тази продукция и още по-лошо е НоваТВ да ни я поднася в този вид... дразнейки ни. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джоуи се сбогува с времето, когато неговите приятели бяха неговото семейство и приветства шанса си да превърне членовете на семейството си в свои приятели.

Той се премества при сестра си Джина, едра и сексапилна фризьорка, и нейния 20-годишен син Майкъл, който е на практика ракетен инженер.

Непринуденото отношение на Джоуи към хората го прави най-добрия приятел, когото племенникът му може да поиска.

С участието на: Мат ЛеБланк, Пауло Констанцо, Дреа де Матео, Андреа Андерс и др.;

Сценарист: Шана Голдбърг-Михън, Скот Силвери и др.

Награди:Награда на публиката (2005) за любим комедиен сериал,Награда BMI (2005) за най-добра музика в телевизионен сериал

Номинации: Номинация за Златен Глобус (2005) за най-добра мъжка роля в телевизионен сериал /Мат ЛеБланк/

Сезон 1

Публикувано изображение

Download /+български субтитри/

Сезон 2

Публикувано изображение

Download /######/

Редактирано от iveta7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Търся си комедиен сериал, всякакви предложения приемам без: South Park, Two Man and a Half, Joey, Friends, How I Met Your Mother, War at Home ... за други не мога да се сетя :P мерси за предложенията !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си комедиен сериал, всякакви предложения приемам без: South Park, Two Man and a Half, Joey, Friends, How I Met Your Mother, War at Home ... за други не мога да се сетя :P мерси за предложенията !

Едно предложение за което не си се сетил/а: Samantha Who?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Някой знае ли коя е актрисата, на която Сам плати 5000 долара да се грижи за сина на неин клиент и тя го учеше как да сваля мацки? За 5 сезон на сериала Лас Вегас става дума, който върви в момента по телевизията, епизода който даваха вчера smile.gif Благодаря предварително

Редактирано от poisk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ! По телевизията пуснаха този сериал /"Кашмирена мафия"/, но едва ли са ви предупредили, че не е завършен. Независимо дали ви харесва или не, седмия последен епизод ще ви вбеси. Все едно да започнете интересна книга и да ви я вземат преди да сте я причели. Жалко, че abc са решили да дръпнат щепсала на тази продукция и още по-лошо е НоваТВ да ни я поднася в този вид... дразнейки ни. Публикувано изображение

Твърде късно видях този пост, а сериалчето наистина беше свежарско...

Сега тези, които гледам с особен интерес са:

Публикувано изображение

и

Публикувано изображение

За съжаление Нова наистина има маниера да излъчва на "час по лъжичка" и следващия понеделник излъчването на този сериал приключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой знае ли коя е актрисата, на която Сам плати 5000 долара да се грижи за сина на неин клиент и тя го учеше как да сваля мацки?

За 5 сезон на сериала Лас Вегас става дума, който върви в момента по телевизията, епизода който даваха вчера smile.gif

Благодаря предварително

Camille Guaty :rolleyes:IMDB

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Бевърли Хилс: 90210", звучи ли ви познато?

Публикувано изображениеvs. Публикувано изображение

На мен да, като малка гледах два-три сезона от този сериал. Е, минаха доста години и са решили да му направят продължение, наречено "90210: Следващото поколение". Реших да хвърля един поглед, да си спомня доброто старо време и установих следното: Вече не съм тийнейджър :) Аудиторията определено е за 13-19 и аз съвсем не се вписавам там. Изтеглих си излезлите 3 епизода, но едвам изтраях първия. За мен това е стара и позната история с изтъркани клишета за ученическия живот, но ако живота ви все още е свързан с школото - предполагам ще ви допадне.

Публикувано изображение

Второто ново заглавие което проверих е "Filthy Rich" т.е. то вече е друго и сериалът се подвизава под името "Privileged". Промяната е подходяща. Действието се развива в Палм Бийч и главната героиня, чиято мечта е да стане известна журналистка/писателка, се заема с "трудната" задача да превъзпитава/образова две богаташки внучки. На първо време тя трябва да им повиши успеха за да ги вкара в елитен университет. "Привилигировани" звучи малко повърхностно, в стил Парис Хилтън и Никол Ричи, но всъщност изглежда ще има за цел да разглежда сестринските взаимоотношения. За сега мнението ми е базирано на пилотния епизод и смятам за затвърдя впечатленията си със следващия. Ще му дам още един шанс на този сериал предназначен основно за млади момичета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След силното ми разочарование от предложенията на CW, насочих се към FOX...

Публикувано изображение

Fringe - това е зашеметяващо. От първата минута ми грабна вниманието и не го изгуби. Тъкмо започна да ми прилича повече на истински филм отколкото на сериал, времетраенето му е 1:20, и те завъртяха нещата. Очаквайте страхотен обрат в последните десет минути. Не обичам да преразказвам сюжети но ще ви дам един цитат от финалния диалог:

- От колко часа е мъртав?

- От 5.

- Разпитайте го.

Фантастика, екшън, FBI разследване, тайни експерименти... перфектна комбинация за успех. Определено ще следя с интерес развитието. J.J.Abrams е продуцент и на LOST затова не се изненадвайте на приликите, феновете ще имат още една ежеседмична наслада.

###### | mininova.org - перфектно качество, него си изтеглих

ПП1: Аз няма да имам нищо против Джошуа Джаксън да ме нарича "sweetheart" :)

ПП2: Имам въпрос към тези които прочетат поста ми и решат да гледат S01E01:

Харесват ли ви надписите които слагат за да означават местата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

yvost-не се смей, докато четеш това, но постъпи много гадно с мен, като уж "невинно" подхвърли, че филмът може да се гледа и поотделно, че всяка серия ще си е за себе си......Да,наистина е така- час и двадесет минути е, със самостоятелен сюжет.Има си загадки, екшън, леко черен хумор, в последните десет минути всичко се обръща с главата надолу.Така те грабва, че искаш още и още.....

Препоръчвам го на всички любители на загадките и на теориите за "световната конспирация".

а с yvsot-ще се разправям насаме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

yvost-не се смей, докато четеш това, но постъпи много гадно с мен, като уж "невинно" подхвърли, че филмът може да се гледа и поотделно, че всяка серия ще си е за себе си......Да,наистина е така- час и двадесет минути е, със самостоятелен сюжет.Има си загадки, екшън, леко черен хумор, в последните десет минути всичко се обръща с главата надолу.Така те грабва, че искаш още и още.....

Препоръчвам го на всички любители на загадките и на теориите за "световната конспирация".

а с yvsot-ще се разправям насаме

Ми сега ща-не ща,отивам да го свалям и да го гледам...Заинтригувахте ме... Публикувано изображение

Изгледах го. Става... :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fox: 24, American Idol, American Dad, Family Guy, Kitchen Nightmares, King of the Hill, Prison Break, The Simpsons, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, 'Til Death, Bones, Hell's Kitchen, House, Are You Smarter Than a Fifth Grader? Don't Forget the Lyrics!

Убедила съм се, че по Фокс винаги има какво да се гледа (и то качествено) :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убедила съм се, че по Фокс винаги има какво да се гледа (и то качествено) ;)

Това е списъчето със старите. От тях съм гледала единствено Д-р Хаус. Дори Сара Конър не съм, вероятно за изненада на Алекс ;)

Ми сега ща-не ща,отивам да го свалям и да го гледам...Заинтригувахте ме... Публикувано изображение

Изгледах го. Става... :)

А може би "ставаше", в началото?! Не знам за вас, предполагам още не сте гледали втората серия, но замисъла в нея беше прекалено изтъркан. Идеята за контролирането на растежа, неговото забавяне и ускоряване, не ми бе интересна. А частта със запечатаното в окото последно изображение е доста разпространена. Та около това се върти действието в тези 50 минути. | mininova.org

ПП: Габи, надявам се четеш това. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах и втората серия на Fringe. Общо взето съм доволен. Интересен сериал,макар и засега да не загатва за някакъв кой знае какъв потенциал. При всички случаи обаче ще продължа да го следя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линк към сериала Dirt (този, който го препоръча maicky).

В замунда има само няколко серии и то с много малко сийд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...