Премини към съдържанието
sokoban

Link: BitComet Acceleration Patch v4.3.8.0

Препоръчан отговор

BitComet Acceleration Patch

bcap_boxshot.jpg

BitComet Acceleration Patch is an effective plug-in for BitComet P2P. The program includes most modern technology that is used to increase speed of BitComet downloads. Also the number of your download sources will be improved – you can have more seeds available than normally revealed by your BitComet. Interface is beautiful and easy to use. Application is FREE and there are NO Ads, NO Adware, NO Spyware, NO Trojans bundled! A must-have utility for all BitComet users!
Features

• Finished and wrong files are cleaned automatically;

• Finds more sources at user-specified intervals;

• Interface is easy to use and good-looking;

• Interface is easy operable by a system tray icon;

• Automatically resumes paused downloads;

• Configuration from last run is saved and auto loads on start-up;

• Clean and free, without any adware or spyware.

Download

Best regards sokoban

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Download линка:

The page you tried to access does not exist on this server. This page may not exist due to the following reasons:

1. You are the owner of this web site and you have not uploaded (or incorrectly uploaded) your web site. For information on uploading your web site using FTP client software or web design software, click here for FTP Upload Information.

2. The URL that you have entered in your browser is incorrect. Please re-enter the URL and try again.

3. The Link that you clicked on incorrectly points to this page. Please contact the owner of this web site to inform them of this situation.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Sokoban !Тъкмо търсех някакво лекарство за това чудо biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да питам, това чудо върши ли работа. Вапроса ми е: Дали наистина ти вдига скоростта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да питам, това чудо върши ли работа. Вапроса ми е: Дали наистина ти вдига скоростта?

При мен нямаше ефект...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при мен няма никаква разлика angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази версия иска ли съм нея допълнително инсталиране на някоя програма, защото този който си сложих искаше да инсталирам Microsoft XML parser 3.0,което инсталирах, ама той продължи да ми ги иска.sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да обясни защо дри едни действа и връзката от 50 КБ скача на 130 КБ, а при други например като мен където връзката е пак 50КБ няма промяна след като я задействам тази програма. Има ли нещо по особено преди по-време или след инсталирането на BitComet Acceleration Patch, за което трябва да знаем и което ше доведе до видимо увеличение на връзката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли някой да обясни защо дри едни действа и връзката от 50 КБ скача на 130 КБ, а при други например като мен където връзката е пак 50КБ няма промяна след като я задействам тази програма. Има ли нещо по особено преди по-време или след инсталирането на BitComet Acceleration Patch, за което трябва да знаем и което ше доведе до видимо увеличение на връзката.

Току що пробвах програмката и наистина се увеличи скоростта! Свалях с 10-20к при 1 или 2-ма сийдъри, а след това почнах с 30-35К при положение, че скоростта ми е ограничена от доставчика на 40К. Може би ако има достатъчно сийдъри няма да има как да се увеличи скоростта, щото си смъквам нормално с BitComet с 35-40К При положение, че не съм включил DownloadMaster или някоя друга програма за Download. Все пак каква ти е максималната скорост на Download? А може и торента да не е достатъчно добре сийдван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максималната скорост ми е 52КБ може и от торента да е ще пробвам и ще пиша пак ако има нужда. Благодаря за съвета.

може ли да се използва при условие че ползвам уторрент?

За Уторент не съм срещал, но за акселераторите по принцип може да прочетеш повече на следният адрес : http://www.download-boosters.com/ Sokoban го е дал същият адрес в предишен пост на предната страница

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.