Премини към съдържанието
Hanibal_Lektar

Grand Theft Auto IV - Официална тема /Част ІІ/

Препоръчан отговор

Искам да питам как да си сменям оръжията пробвах всички копчета и не става, а имам оръжия и само с ръка гога да се бия?!?! И в настройките гледах, но незнам!?! И защо играта ми забива за 1 секунда през 20-30 секуди-много е дразнещо-първо го направих да напарви графиката автоматично, но така забиваше през 10-20 секунди-намалих го на най-лошата графика и пак същото- Процесора ми е двуядрен 3GHz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пияна камера и ПЛС не ми казвайте отвори 5 страници назад проверих няма адекватен отговор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хората с пияната камера опитайте това: 1. Отивате в инсталационната папка на играта (C:\Program Files\Grand Theft Auto IV или нещо от сорта) 2. Намирате файла GTAIVGDF.dll (правите му ЗАДЪЛЖИТЕЛНО едно копие, че ако се бъгне да си го имате пак) 3. Изтривате GTAIVGDF.dll от инсталационната папка. 4. Стартирайте играта от LaunchGTAIV.ехе Дано съм помогнал :wors: А сега до моя въпрос.Печката ми е 2GB Ram ; Видео Ati Radeon hd3450 512Mb ; Intel Dual Core 2.00GHz,2.06ГХз и играта ми насича.Има ли някакъв пач за махане на насичането.Гледам че на някой хора с по слаби характеристики не им сече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем сега.. мога ли да играя мултиплейър с пиратската версия..? И ако може да обясните с 2 думи какво да направя и т.н. Намерих някакъв пач за мултиплейъра от 100кб.. леко ме съмнява този пач... Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем сега.. мога ли да играя мултиплейър с пиратската версия..? И ако може да обясните с 2 думи какво да направя и т.н. Намерих някакъв пач за мултиплейъра от 100кб.. леко ме съмнява този пач... Някакви идеи?

Я прегледай тази тема: Цък [forums.gta-bg]

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я прегледай тази тема: Цък [forums.gta-bg]

Успех!

ем вижда са че не може да се играе.. освен лан.. мерси все пак ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един проблем наскоро исках да си слагам нови коли в играта и без да искам натиснах "rebuild" в Spark IV и от тогава започна да издава някакъв странен звук.Не мога да определя точно какъв е звука сякаш радиото е изгубило сигнал и пръщи и, когато набера номер остава за пищи телефона. Когато ми се обаждат вдигам и веднага затваря без да съм натиснал нищо. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Преинсталирах играта, но пак същата работа. Ако може някой да помогне как да го оправя това нещо ще съм му много благодарен. С пач 1.0.6.0 съм ако има значение. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитам да инсталирам ГТА 4 ми излиза 1 проблем. http://prikachi.com/images/366/2609366h.jpg вище снимката за какво става въпрос :) Когато натисна и 2 квадратчета нищо не ми отваря. Преди я имах но ми излезе проблем и аз я преинсталирах но когато се опитах да я инсталирам пак ми излезе проблема :) Ако някой може да ми помогне да пише тук. Или в скайп - pff.m3.pff :) Извинявам се за правописни грешки ако има :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.c...tion=boardrules

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста добра игрица. Като бях по-малък съках само GTA Vice City и ми беше много кеф. Iv-ката също е много добра, но доста хора имаха проблеми с инсталирането и щом излезе. Сваляйте, играйте и се наслаждавайте :rolleyes: няма да съжелявате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с играта - инсталирах, копирах крак всичко, но не мога да влезна в играта... Вчера като я инсталирах веднага влезнах в играта и тогава ме пусна и играх малко, днеска пробвам да влезна и не става??? Как мога да го оправя? Ето снимки - НА ПЪРВАТА СНИМКА ПЪРВО ВКЛЮЧВАМ Рокстар... после влизам в играта от десктопа и ми излиза това прозорче, зарежда малко и нито влиза в играта нито нищо. ДРУГИТЕ СНИМКИ - давам Плей там долу от Рокстар... и ми изписва тези глупости???

post-218146-0-12839900-1290844235_thumb.

post-218146-0-14440400-1290844240_thumb.

post-218146-0-90852600-1290844244_thumb.

Редактирано от nbs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с играта - инсталирах, копирах крак всичко, но не мога да влезна в играта... Вчера като я инсталирах веднага влезнах в играта и тогава ме пусна и играх малко, днеска пробвам да влезна и не става???

Как мога да го оправя?

Ето снимки -

НА ПЪРВАТА СНИМКА ПЪРВО ВКЛЮЧВАМ Рокстар... после влизам в играта от десктопа и ми излиза това прозорче, зарежда малко и нито влиза в играта нито нищо.

ДРУГИТЕ СНИМКИ - давам Плей там долу от Рокстар... и ми изписва тези глупости???

А тези точки изпълни ли ги ?

5. Стартирайте играта, когато ви поиска да се логнете в Rockstar Social Club натиснете Skip.

6. Когато ви поиска, изтеглете и инсталирайте Xlive update-а.

7. Стартирайте играта.

8. Натиснете Home бутона и създайте нов Xlive Offline Account.

9. Играйте!

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми иска никакви x-live update??? Давам скип и си остава това Рокстар социал.... Давам плей и... снимките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с тази игра! незнам дали има решение не съм имал време да претърсвам . въпросът ми е: Защо винаги като пусна GTA IV слагам всичко на медиум и ми сече жестоко? Пише че се използва 389/512 mb??! Конфигурацията ми е следната: Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz Ati Radeon HD 4600 series 1gb Ram:2 GB DDRII Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 32-bit CPU Speed 2.51 GHz В Can You Run It? ми пише че мога да я подкарам на медиум а при мен дори на минимум ми сече с 4-тия пач съм.... Ще съм благодарен да помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата ти май е слаба кои windows си :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,незнам дали го има писано до сега и ако го има извинявам се.Значи на Виста съм и правя всичко както трябва.Преди ми вървеше без проблем но сега когато се опитам да я пусна и GTA спря да работи.Може ли да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,незнам дали го има писано до сега и ако го има извинявам се.Значи на Виста съм и правя всичко както трябва.Преди ми вървеше без проблем но сега когато се опитам да я пусна и GTA спря да работи.Може ли да ми помогнете.

Нещо да ти изписва - грешка или нещо друго? Бобът у дома свърши и не мога да хвърлям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр. на вс. и аз имам проблем с GTA 4. проблемите са ; 1) като почна да играя ми насича мн. даже не мога да се движа 2) тъй като не вс. път ми засича и от мн. рестартирвания става по някаква случайност и не засича известно време и по едно време ме изхвърля и ми пише това на СНИМКАТА Operating System: Windows 7 Ultimate (x64) (build 7600) Install Language: Български (България) Processor: 2.80 gigahertz AMD Athlon II X4 630 512 kilobyte primary memory cache 2048 kilobyte secondary memory cache 64-bit ready Multi-core (4 total) Not hyper-threaded Memory: 4GB (2x2048MB) RAM Main Circuit Board: Board: ASRock M3A785GMH/128M Bus Clock: 200 megahertz Display: NVIDIA GeForce GTS 250 [Display adapter]

post-290575-0-72965900-1294752654_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр. на вс. и аз имам проблем с GTA 4. проблемите са ; 1) като почна да играя ми насича мн. даже не мога да се движа 2) тъй като не вс. път ми засича и от мн. рестартирвания става по някаква случайност и не засича известно време и по едно време ме изхвърля и ми пише това на СНИМКАТА

Operating System:

Windows 7 Ultimate (x64) (build 7600)

Install Language: Български (България)

Processor:

2.80 gigahertz AMD Athlon II X4 630

512 kilobyte primary memory cache

2048 kilobyte secondary memory cache

64-bit ready

Multi-core (4 total)

Not hyper-threaded

Memory: 4GB (2x2048MB) RAM

Main Circuit Board:

Board: ASRock M3A785GMH/128M

Bus Clock: 200 megahertz

Display:

NVIDIA GeForce GTS 250 [Display adapter]

Айде прочети си грешката пак и ще откриеш, че там пише какво да направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос: Как да си наглася играта да я играя оп добре понеже не съм доволен как работи ? Частите ми са процесор клокнат на 2Х3300 атлон, рамта е 2GB, видеото днес го купих Нвидиа GTS 250 с новите драйвари от сайта ако някой знае някоя тънкост моле да каже. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако някой е купил EFLC и е на ясно как се игра кооперативен мултиплейър да пише и да си каже ника за да му изправя покана в LIVE.

Редактирано от drago321 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как си сложа други коли в играта?Доста изчетох,намерих си файловете на колите но не мога да разбера къде и как да ги сложа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да си настроя камерата когато съм в кола да не се мести от мишката :rolleyes: на лаптоп е тегавичко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви моля някои човек да ми каже толкова ли ми е "слаба" машината,че ми насича от време на време с ФПС около 25. На Graphics капацитета в мегабаити ми е 495мб просто незнам каква машина трябва за 1000мб и нагоре за пълна графика , а ето я и моята машина : QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3,4 MHz ,ASRock 870 Extreme3 DDR3 ,NVIDIA GeForce 9800 GT 512mb 256 bit ,2x2GB DDR3 1600 HYPER X KINGSTON , 1TB Caviar Blue 7200rpm 32MB, CM EXTREME 500W !!! Много ви моля някои да се включи и да ми обясни какво иска тази игра (Майка си и баща си).Просто съм потресен от изискаванията !!! (извинявам се че отварям тази изтъркана тема, но преди 5 дена си го взех този комп и направо ............)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви моля някои човек да ми каже толкова ли ми е "слаба" машината,че ми насича от време на време с ФПС около 25. На Graphics капацитета в мегабаити ми е 495мб просто незнам каква машина трябва за 1000мб и нагоре за пълна графика , а ето я и моята машина :

QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3,4 MHz ,ASRock 870 Extreme3 DDR3 ,NVIDIA GeForce 9800 GT 512mb 256 bit ,2x2GB DDR3 1600 HYPER X KINGSTON , 1TB Caviar Blue 7200rpm 32MB, CM EXTREME 500W !!!

Много ви моля някои да се включи и да ми обясни какво иска тази игра (Майка си и баща си).Просто съм потресен от изискаванията !!! (извинявам се че отварям тази изтъркана тема, но преди 5 дена си го взех този комп и направо ............)

Ти май не си чувал израза: "Поразгледай за решението си!". На всеки е ясно, че GTA IV не е оптимизирана, но сложи най-новия пач от сайта на Rockstar Games (ако си с оригинална, при наличие на пиратска - търси за крак в Интернет). Това ще оправи проблема ти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.