Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Grand Theft Auto IV - Официална тема /Част ІІ/

Препоръчан отговор

Искам да попитам как се закача ремарке за камион и как се вдига на задна гума мотор?

На Xbox - LS назад, на PC мисля, че беше стрелката назад...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг проблем с мисията Dust off. Следвам хеликоптера убивам ги крада го, и когато го преземян точно отгоре върху мястото където трябва да се призими и нестава нищо, седи си така, не идват да го вземат, абе нищо... Като слезна от хеликоптера и ми пише да се върна обратно в него, а всъщонст тои е точно на мястото където трябва. Как подяволите да го оправя това играх я тая мисия около 20 пъти и все същото. Моля за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг проблем с мисията Dust off. Следвам хеликоптера убивам ги крада го, и когато го преземян точно отгоре върху мястото където трябва да се призими и нестава нищо, седи си така, не идват да го вземат, абе нищо... Като слезна от хеликоптера и ми пише да се върна обратно в него, а всъщонст тои е точно на мястото където трябва. Как подяволите да го оправя това играх я тая мисия около 20 пъти и все същото. Моля за помощ!

за цялата игра !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам проблем с инсталацията поне за сега е само той.Та иска ми да поставя MIcrosoft Visual C++2005 Redistributable обаче като го сложа не ми го приема цъкам на ОК и пише "Функцията, която се опитвате да използвате, е на CD-ROM или друг сменяем диск, който не е наличен".Та от какво идва проблема що ми казва че не е наличен.С Уиндоус Виста съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам проблем с инсталацията поне за сега е само той.Та иска ми да поставя MIcrosoft Visual C++2005 Redistributable обаче като го сложа не ми го приема цъкам на ОК и пише "Функцията, която се опитвате да използвате, е на CD-ROM или друг сменяем диск, който не е наличен".Та от какво идва проблема що ми казва че не е наличен.С Уиндоус Виста съм

Я пробвай тази версия

Grand Theft Auto IV

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми каже дали GTA IV ще ми тръгне и изобщо как ще ми върви на лаптопа ? И да ми кажете ако нещо трябва да инсталирам..!

Параметрите са: Lenovo G570

Processor: Intel core i3 Mobile 2310M

Video card: AMD Radeon HD 6370M 1 gb DDR3

RAM: 6 GB

Благодаря предварително! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може ли да ми каже дали GTA IV ще ми тръгне и изобщо как ще ми върви на лаптопа ? И да ми кажете ако нещо трябва да инсталирам..!

Параметрите са: Lenovo G570

Processor: Intel core i3 Mobile 2310M

Video card: AMD Radeon HD 6370M 1 gb DDR3

RAM: 6 GB

Благодаря предварително! :rolleyes:

Кога най-сетне ще разберете, че лаптопите не са за игри? Дори и да тръгне ще върви на слаби настройки с малко кадри и няма да можеш "да си направиш кефа" от играта. Другото, което е вероятността лаптопа ти да загрява повече от нормалното с тази игра е доста голяма. Играта си има написани изисквания и ако мислите, че ги покривате можете просто да я инсталирате и да видите как ще се представи. Аз лично не бих си правил подобни експерименти, ако държа да запазя лаптопа си дълко "жив".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е в това, че след инсталацията на оригиналната версия на играта на windows 7 след като отворя играта ми изписва грешка - GTA-IV спря да работи. Направих си акаунти в социал клуба и windows live, но пак не става. Главно проблема е в това че играта не тръгва каквото и да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук да не е бърза помощ? Пускаш две теми в рамките на 2-3 мин, изчакай докато някой ти отговори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради интернета ми се е побликувала два пъти. Не съм го направил нарочно

Редактирано от KOTAPAK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То по-добре си направи проверка на компютъра. При интернет, при който не знаеш колко пъти си публикувал темата нищо чудно да имаш проблем с игрите. Съвета ми е следния. Занеси си компютъра да му направят пълна профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто за момент ми спря интернета. Играл съм преди GTA IV но просто тази версия не иска да тръгва. Пробвах да сложа patch но пак не стана. Сложих един крак но и с него не стана, а и не знам дали трябва да е точно този крак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали колегите ще ти помогнат, понеже говориш за Crack и Patch. Това говори, че играта не е легално закупена, но ще те посъветвам следното. От там откъдето я сваляш(вероятно торент сайт) прочети коментарите и следвай стъпките при инсталация. Също така при инсталирана вече игра кажи на Windwos 7, как трябва да се зарежда и как да работи самата игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зададох в свойствата играта да върви под vista sp1 и играта тръгна и вървеше както трябва но когато се зареждаше първата мисия ми даде това: WTV190 WindowsTimerFunctionsValidator::Check( ) - ReadFromProtectedBuffer: QPC\tFAILED! - Either reboot or reinstall Game For Windows LIVE Питаше ме преди това дали искам да се впиша в Windows live акаунт и когато натиснах enter  нищо не стана за това натиснах esc. същото е и при режим на работа в windows 7 както и vista sp1имам и пиратска версия но тази е оригинална

Редактирано от KOTAPAK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да питам дали има някакав начин да играя GTA IV без интернет , защото тя иска да си направя някакъв акаунт а без интернет не мога :Д Искам да питам дали има някакав начин да играя GTA IV без интернет , защото тя иска да си направя някакъв акаунт а без интернет не мога :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви трябва регистрация, нито интернет. Натискайте "Skip" "x" или каквото там може на Rocstar Social Club. Акаунт единствено вътре в играта се прави и то offline. Като сваляте игрите нелегално поне четете обяснението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой случайно да знае как да подкарам ГТА 4 без да ми забива или без да ми изчезват сградите на моето рс? Ето и с какво разполагам: 1 ГБ рам, Н Видиа Джифорс 8500ГТ, АМД Атлон 64 2.21ГХ Х2 Дуал кор процесор 4200+, Уиндоус ХР Професионал Сервис пак 3

post-317445-0-38130700-1327163504_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е дали ще ми тръгне играта! Знам,че трябва сам да пробвам ма не ми се чака инсталацията,ето ги и характеристиките на компютъра ми Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz,version-x86 Family 6 Model 15 Stepping 13,speed-1995Mhz RAM-2GB Благодаря предварително за отговорите !! :) :) Забравих да спомена за видео картата-NVIDIA Ge Force 8400 GS memory size-512 mb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще тръгне, ама как ще върви, е отделен въпрос.

GTA 4 Minimum System Requirements

• Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz or equivalent AMD Athlon X2 64 2.4Ghz
  • Memory/RAM: 1GB for XP and 1.5GB for Vista
  • Video Card: 256MB NVIDIA 7900 or 256MB ATI X1900
  • Hard Disk Space: 16GB free
GTA 4 Recommended System Requirements

• Processor: Intel Core 2 Quad 2.4GHz or equivalent AMD Phenom X3 2.1GHz
  • Memory/RAM: 2.5 GB for XP or Vista
  • Video Card: 512MB NVIDIA 8600 or 512MB ATI 3870
  • Hard Disk Space: 18GB free
Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, но няма да става за игра... 7900 (256 битова карта с ддр3) и x1900 (256 битова карта с ддр3) са доста по бързи карти от 8400, което хем е 128 битово, хем с ддр2... гледал съм как върви на 8800 и не мисля че има смисъл да пробваш...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ше тръгне, ама графиката ще е на артефакти. Иначе ще върви горе долу гладко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не бих казал "гладко" на вървене с 10-14 кадъра макс...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...