Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 3

Препоръчан отговор

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Сложих 7-мицата, разгледах я и я изтрих Прекалено грозна и натруфена ми се стори и докато не спрат съпорта на XP, няма да го трия

Кодеци??? Какво беше това? .. ааа да, ония пакети дето счупват всичко и не са нужни под 7.

Не ти препоръчвам

Публикувани изображения

Значи този да тегля така ли?

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам инсталиран Windows 7 RTM Build 7600 local and language pack x86. Мога ли и как става, ако може да го ъпгрейдна до финалната версия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато пусна някоя игра пр-Farm Frenzy Pizza по средата на зареждането ми излиза синия екран за грешка и ми се рестартира компа .. sad.gif Някой друг има ли същия проблем и дали има някакъв начин да го реша

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам инсталиран Windows 7 RTM Build 7600 local and language pack x86. Мога ли и как става, ако може да го ъпгрейдна до финалната версия?

В какъв смисъл да го ъпгреиднеш?

1.Да го вградиш в инсталционния диск?

Може, с използване на "Windows Automated Installation Kit for Windows 7 and Windows Server 2008 R2 (x86, x64, ia64) - DVD (English)" или с използване на метод описан от колега в друг форум , описанието и всички инструкции са в този архив

2.Да си инсталираш допълнителен език на компютъра?

Може на Ultimate или Proffesional - поставяш ДВД с езиковите пакети, от контролен панел, езикови настройки, избираш добавяне на интерфейсен език, избираш търсене в компютъра и посочваш двд-то с езиците, избираш си желания от тях и го инсталираш.

3.Да ъпгрейднеш Windows 7 до финална версия?

Ами ако се е инсталирал българския за 7600 вероятно си с финална версия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска забелязах че имам следния проблем. Значи преди няколко седмици си шервах разни неща от едното PC на другото, и 2-те са с Win7 и нямаше проблем, сега ми потрябва пак да шерна нещо обаче от другото PC не мога да се отворя, а като погледна настройките за шерване се оказа че без аз да ги питам са се променили така че шерването е забранено, промених ги така че да е разрешено обаче се оказа че те магически се връщат пак на забранено шерване?!?! не искат да се запазят както аз ги сложа, някакви идеи? Ето за тия настройки говоря

c66f0e121e042211.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам,ако някой знае-как може да се направи отварянето на прозорците в W7 да става бавно,от средата и да изпълни целия екран или нещо подобно.Може да не съм много точен,но съм го виждал,като визуална настройкаПредварително благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

aero

ако картата е с достатъчно добри характеристики и избраната версия на 7 го позволява

десен на компютър>properties>advanced system settings>опциите за performance натискаме settings>най-вече втората трябва да е маркирана, но най-добре adjust for best appereance

разбира се преди това трябва да има активирана аеро тема десен по десктопа>personalize>и и збираш 1 от дадените aero themes....ако имаш (можеш) - ако не...чушки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи компютър на NEC модел WI1520. Произведен е края на 2008 г. Въпросът ми е следния - това че компютъра е марков и БИОС-а му е фирмен на NEC означава ли задължително че в него вече е вградена SLIC-2.1 таблицата и как мога да проверя ако има SLIC-таблица коя версия е. Ако има тази SLIC-таблица това означава ли че ако си намеря случайно от някъде сертификат на NEC то въпроса с активацията на Седем точно на коя компютър е решен ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.

Може ли да накарам по някакав начин примерно Winamp-a да свири през Front колоните и в същото време през някаква друга програма като JetAudio да пусна друг жанр музика примерно през Rear или някой друг от каналите. С Realtek HD Audio съм с версия на чипа ALC888 (7.1). Та ако има някаква възможност да стане моля кажете. Благодаря предварително cool.gif

П.П.: С уиндолс седем съм!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така.. сложих си аз Ултимейта проблеми с драйвери за сега не съм имал, което доста ме зарадва - останах много очарован от Уиндоуса, но още в 1вите 30минути се появи син екран 3 пъти и то толкова бързо, че даже не мога да прочета какво пише и директно се рестартира.. мислех си, че това е от звуковата ми карта, понеже когато се излизаше тоя bluescreen слушах музика.. и затова я изкарах и в момента съм на вградената в дъното звукова, но преди час пак така стана с тоя екран (до сега над 10 пъти съм го виждал за няма и 30 часа). Давайте идея от какво става така..

първото изречение само знам, че със сигорност :"A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer." надолу нямам време да го прочета.. конфигурацията ми е Athlon 64 (s.754) 2800+ от 1,8 клокнат на 2,34гхц, ram 1x512mb dd400 (в момента 425) и 1х1024 ддр400 (в момента 425), видеокарта ати радион 9600 про 128мб, хард самсунг 160гб.. бтв: на ХР не съм имал проблеми с овърклока..

компютъра не е биван натоварван когато се появява тоя син екран.. даже последния път просто си вървяха песните - аз даже не бях на компютъра..

също много често ми се поява този проблем.. post-136604-1249748974_thumb.jpg и ми се спира аерото, оправя се само като рестартирам..

Редактирано от PaFKaTaSs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

билд номер+източник?

спри си рестарта на синия екран и виж какво пише (в гугъл си пише как се спира рестарта)

улти ти е силничко, отсега да знаеш....или му махай аерото или слагай нещо по-лего

nahi вие работа през лятото нямате ли си? или си смучете идеите от пръстите на краката?

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
nahi вие работа през лятото нямате ли си? или си смучете идеите от пръстите на краката?

biggrin.gif Ми нямам работа за съжаление sad.gif иначе ми е интересно дали може да се направи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7600.16385 oт замундата... Windows 7 Build 7600 16385 OEM x86 AllSKU BG (На Български)

ето как се спира за другите които не знаят..

Disable Automatic Restart on BSOD (Blue Screen of Death)

In Windows XP and Windows Vista, you can stop Windows from automatically restarting when the dreaded Blue Screen of Death happens, giving you time to analyze or write down the error, so you can later find a possible solution.

1. Right-click on Computer, select Properties.

2. Click Advanced System Settings.

3. On the Advanced tab, under “Startup and Recovery”, click “settings”.

4. Under “System Failure”, uncheck the box next to “automatic restart”.

disable_restart_bsod.jpg

Редактирано от PaFKaTaSs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване