Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте

Имам голям проблем.

От известно време PC-то ми стана много бавен.

Когато се опитам да отворя примерно google yahoo или някои бг сайт чакам по половин минута понякога или ми изписва not responding и иконката на антивирусната ми програма спира да се върти.

И когато отварям или затварям някои Документ на Word се получава същата работа.

А бе изнервящо е.

Това вече сам го направил но не помага

start >> accessories >> system tools >> disk clean up

start >> control panel >> network and internet connections >> internet options тука ми отваря

internet properties >> general >> temporary internet files >> delete cookies и след това delete temporary internet files

и пак няма подобрение

Със HI SPEED СПЕЕД Интернет сам. Замерих скоростта при download 998Kb/sec

Като отворя task manager >> process да видя кои процесс толкова ме товари нищо няма

System idle process 98%

taskmgr.exe 2%

task manager >> Performance Phisical

Memory Total 515372

Available 180000

System Cache 292000

PC-to mi e HP XP Media Center Edition

Pentium ® 4 CPU 2.93 MHz, 504 MB RAM

Имах Norton вграден които махнах след като му изтече едногодишния мандат.

След това си инсталирах Avast и Malwarebytes Anti-Malware с които сканирам един пат седмично.

При сканирането не откриват нищо.

Казвайте какви други данни да постна и къде да ги намеря защото на сам много на ти с PC-то.

Предполагам че е нещо от настройките.

Къде според вас е проблема и как да го оправия.

Или кои настройки да пипна.

Благодаря предварително на тя които ще ми отговорят.

Сега се сетих нещо Може би имат някаква връзка с моя проблем. Прави ми впечатление че когато отворя Task Manager-a да видя кое е причината за това забавяне и изведнаж забавянетo се оправия и страницата или wеbсаита се отварят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип PC-то си е слабичко и като се позадръсти малко Уиндоуса и се усеща. Като отвориш Performance в таск менажера виждаш колко рам ти гълта без натоварване. Обикновено 300-350 Mb. Аваста също лапка. В заключение иска си рамчица. Поне още толкова, а най добре 2 Gb общо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

blgdr

Добре де че е слаб вече слаб е. Купен е 2005 година.

Но как до преди 2-3 месеца нямаше проблем ?

И би ли ми казал как да го оправия това задръстване на Уиндоусa.

Къде още да почистя

Има и нещо друго

когато сканирам с avast накрая при рапорт ми дава че не може да провери някъде към 1000 и нещо файла.

Може би там между тях се е скрил някакв вирус които ми причинява това забавяне.

Дай някаква идея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много вероятно е харда да прави проблеми , поразгледай тук:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=34723

, как да го провериш за лоши сектори .

Успех :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай на колегите информация за това: наколко годинки ти е този Windows, чистил ли си Registry-то, дефрагментирал ли си хард диска

blgdria na vsi4ki za otdelenoto vreme

Със Уиндоус ХП 2000 сам от декември 2005

дефрагментирал сам диска преди седмица.

Не сам чистил Регистри-то защото не знам как трябва да се направи.

Как да го почистя това Registry и откъде за вляза.

И как да освободя повече място в този Рам 512

Значи след съвета на колегата v2.0 по горе отворих препоръчаната страница и инсталирах и другата версия на Malwarebytes' Anti-Malware ако това е имал в предвид и сканирах

Отне ми някъде около час

дава ми Сканирането завърши успeшно Не бяха открити заплахи

eto i rezultatite ot skaniraneto

Malwarebytes' Anti-Malware 1.38

Версия на базата от данни: 2297

Windows 5.1.2600 Service Pack 3

17/06/2009 2:19:34 PM

mbam-log-2009-06-17 (14-19-34).txt

Тип сканиране: Пълно сканиране (C:\|D:\|)

Сканирани обекти: 286291

Изминало време: 1 hour(s), 8 minute(s), 35 second(s)

Заразени процеси в паметта: 0

Заразени модули в паметта: 0

Заразени ключове в регистратурата: 0

Заразени стойности в регистратурата: 0

Заразени информационни обекти в регистратурата: 0

Заразени папки: 0

Заразени файлове: 0

Заразени процеси в паметта:

(Не бяха открити заплахи)

Заразени модули в паметта:

Заразени ключове в регистратурата:

Заразени стойности в регистратурата:

Заразени информационни обекти в регистратурата:

Заразени папки:

Заразени файлове:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
blgdria na vsi4ki za otdelenoto vreme

Обърни внимание на съвета на thejoro, сканирането го остави за после като се забърза машинката :angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква антивирусна и с какъв торент клиент си? Пробвай дали има забавяне без да си включил торент клиента. Свали си Process explorer и дай шотове от него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
PC-to mi e HP XP Media Center Edition

Pentium ® 4 CPU 2.93 MHz, 504 MB RAM

Pentium ® 4 CPU 2.93 MHz е добре, но доста бавен за 504 MB RAM на PC-to! Може да сложи примерно 2x512 MB или горе 1 GB или какво пожела за 2 GB до 4 GB за RAM. Най-горе за 1 GB e бърз.

Успех! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4е трябва да увели4иш рамта -трябва ; ето няколко съвета:

1- инсталирай ccleaner безплатна програмка за про4истване на регистрите -изтегли я от калдата;рестартирай след по4истване;

2- ако нещо не е наред превклю4и на safe mode от biosa - като натисне6 f8 - преди да се зареди windows -a;

3- то4ка на възстов. (restore point) - да върне6 windows -a назад - когато е рабо

тел по-добре - той помни вси4ко какшото си правил - вкл./изкл и т.н;

4- да не слага6 тия умрели и по 2-3 наведнъж антивирусни - сложи една антивирусна и една защитна стена или направо едно интернет секюрити - като пример -trend micro ; kaspersky; eset smart sec.;защото ако сложи6 2-3 еднакви антивир,- те се бъркат и сбозват компьтъра - колкото и рам да има6 и процесор;ако има6 рутер на зиксел или д-линк - вкл. му на него защитната стена;

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблема в малкото РАМ, а сигурно имаш прекалено много неща в стартъп. Натисни старт бутона, Run и напиши msconfig. В секцията "Startup", премахни излишното или дай скрийншот тук, да ти кажа на кое да махнеш кльомбата.

И едно друго предположение, да не би случайно в свойствата на "С" да си сложил отметка на "Compress drive to save disk space", тоест да си компресирал дяла и от там да ти бави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички които ми отговориха за закъснението но докато разбера как се правият скрuuн шотове.

За колегaтa bat miro Eto link http://img199.imageshack.us/gal.php?g=screenshotbst.jpg

post-222661-1245345479_thumb.jpg

post-222661-1245345526_thumb.jpg

post-222661-1245345551_thumb.jpg

post-222661-1245345581_thumb.jpg

направих го на 4 ckрuuн шота защото не ми позвиляваше да увелича екрана.

Ами да премахна излишното от старт aп но кое е то?

Ще ти бъда благодарен ако ми кажеш.

Макар че не ми се вярва да е от старт aп защото като се помъча да отворя някоя страница и екрана замръзва

нито мишката се плазgа по него нито ми позволява да сменя и да избера друг уеб адрес замръзва и това е и така 40-50сек.

U как да разбера дали сам сложил тази отметка да ми компресира дяла в момента не е сложана като че ли но може преди това да е била сложена

Ето шотове от C дяла http://img10.imageshack.us/img10/4835/77638311.jpg

post-222661-1245345310_thumb.jpg

за колегата cybervaim cканирах и със ccleaner както ме посъветва по горе.

ето анализа от сканирането кое да изтрия и кое да не пипам

http://img10.imageshack.us/img10/1364/ccleaners.jpg

post-222661-1245345381_thumb.jpg

не видях къде са регистрuте които трябва да почистя

И как да почистя регистру то

Ето шотове и от task managera

http://img205.imageshack.us/img205/777/taskmanager.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/5080/ta...performance.jpg

post-222661-1245345630_thumb.jpg

post-222661-1245345672_thumb.jpg

какви други шотове направя и от къде за да ви улесня

искам само да добавя че по време на това забавяне при отваряне на уеб сайтове не работят нито SKYPE нито бит торенти нито други програми koito moje da sa prichina za tova zabaviane

и ПЦ то ми не издава никакъв звук в смисъл нито ръмжи нито фучи като прахосмукачка както когато е натоварен

Ще се опитам да ги сложа всичките шотове в една галерия за по лесно разглеждане.

ето ги всичките заедно

http://img205.imageshack.us/gal.php?g=task...erformanceu.jpg

моля ви разгледайте и дайте съвети и идеи

и още нещо вчера по съвета на един колега пуснах run chkdsk на C дяла

там шотове не можах да направя но ми изписа това

checking file system on C

the type of the file system is NTFS

volume label is HP_PAVILION

A disk check has been scheduled

windows will now check the disk

CHKDSK is verifying files(stage 1 of 5).....

file verification completed

CHKDSK is verifying indexes(stage 2 of 5).....

indexes verification completed

CHKDSK is verifying security description(stage 3 of 5).....

security description verification completed

CHKDSK is verifying Usn Journal

Usn Journal verification completed

CHKDSK is verifying File Data(stage 4 of 5).....

File Data verification completed

CHKDSK is verifying Free Space(stage 5 of 5).....

и като стана 100% това последното 5 оф 5 се появиха едни други надписи които се смениха със други та даже не можах да прочета за каква става на въпрос и windows-a ми започна да зарежда

Всичко нормално ли e било след това чекдиск след като не ми е дало някаkaв рапорт или предyпреждение или да го пускам пак за да прочета какво е изписано с точност

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай важните теми в раздела. (спри indexing-а на дяловете, дефрагментирай, изключи ненужните услуги и ефекти)

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=22755

Най-лесно ще се отървеш от излишните стартиращи програми с това:

http://www.malwarebytes.org/StartUpLite.exe

Друга лесна за ползване програма е тази: (само натискаш Care ! бутона в средата и чакаш).

http://www.kaldata.com/comments.php?id=446...ight=systemcare

За хардуера виж пост №3 и №4 от линка който ти е дал the_joro.

Изпълни стъпките от тази тема и публикувай лог от HijackThis в нея:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=102469

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
направих го на 4 ckрuuн шота защото не ми позвиляваше да увелича екрана.

Ами да премахна излишното от старт aп но кое е то?

Толкова много мърша се е намърдала по компа ти че е направо за преинсталация, не губи време за чистене и настройки. Не е необходимо да си експерт за да махнеш тая коледна елха, неро чека, мсн ъпдейтър, всичките там уочъри и какви ли не буклуци. Направи си един формат и чиста инсталация и после поразгледай хардуера, сега е пълно мазило :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яснооо, много излишни неща имаш в стартъпа и компа ти се задъхва от недостиг на РАМ. Най-вероятно, някой от тези процеси или сервиз свързан с него, които се стартират при зареждането на уина, ти изпива процесорното време в началото. Имаш две възможности: Най-лесно и безпроблемно е да преинсталираш, така ще решиш проблемите по сталинистки. Плюс това, не се знае колко неща си инсталирал и махал от 2005 насам, така че и регистрите сигурно бъкат от боклук. Като се има в предвид, че даже и хора, които са по на "ТИ" с нещата, не удържат по четири години без преинсталация - прави сметка. Втората възможност, е да повикаш някой познат разбирач /в добрия смисъл на думата/ и да започнете неравна борба. Да спрете ненужните процеси в стартъпа /kmvasilev ги е обобщил/. Да инсталирате програма от типа на TuneUp Utilities /която горещо препоръчвам на всеки/ и да почистите и дефрагментирате регистъра, темп файлове и т.н. Лично моят съвет е да преинсталираш, сложи си уин ХР със сервиз пак 3, а след някое време, директно ще минеш на Windows7. Качи и TuneUp Utilities - доволен ще останеш. Добре е да имаш и едно Hiren's_BootCD под ръка, с което след като качиш всички програми, да направиш един бекъп на дял "С" с Acronis, така винаги като се обърка нещо тотално, ще можеш да върнеш "снимката" и няма да има нужда от преинсталации и качване на всички програми наново.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейme

Значи какво изпълних до тука

от линка които ми беше предложен

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=22755

за Оптимизация на Windows XP

1 turn off na system restore на всички дялове

2.от visial effects сам си оставил само 2 отметки

3.дисабле еррор репортинг

4.disable indexing services to idex.....

5. махнах MSN ехплорер

6. махнах оutlok expres

7.дисабле на хибернатион

8. Дефрагнент на C

9. Skan с ccleaner но никои не ми кажа от шотa които сам постнал кое точно да изтрия от намереното на ccleaner

10. делете temporary files

11. Делете cookies

12. instalirah StartUp Lite inapravih tova koeto programata mi predloji

post-222661-1245418815_thumb.jpg

post-222661-1245418890_thumb.jpg

post-222661-1245418934_thumb.jpg

13. instalirah Advanced SystemCare Personal

propusnah da naprava shot sas namerenite greshki

tova e shot sled kato mi iztri greshkite

post-222661-1245418983_thumb.jpg

14.от task managera изтрих 3-4 процеса и сега нерото ми не иска да записва Откъде мога пак да го възстановя това на което му дадох енд процес Съпругата ми и страшно ядосана

Моля обяснете ми как и кое по точно да махна от процесс на таск манагера

Абе не виждате ли че сам много зле със ПЦ то Досега не сам бърникал нищо само газ и ляв мигач образно казано

и спрях до тук защото не мога да кликна с десен бутон на му computer не ми излиза нищо само леко примигва и това е.

при тия двете ситуации my compu и all progrаms нищо не излижа от десен бутон а когато искам да копирам примерно нещо или да пеиствам трябва да давам десен бутон по 7-8 пати докато се покажат опциите примигва само. това на какво може да се дължи.

И като дам десен бутон на нещо от all programs пак същата работа как да го оправия това

за преинсталиране на Windo не смея и да сипомисля защото не знам как става и ме е страх да не объркам нещо

ако някои ми обясни по подробно или ми даде някакв линк откъдето мога взема някакво упътване

и не е ли рисковано това преинсталиране не носи ли някакъв риск

и още нещо при поредното сканиране на malwarebytes или avast вече не помня в рапорта накрая ми даде че имам вируси червеи троянци във сустемз2 и други Места и ми предложи да ги изтрия и аз ги изтрих

Дане би при това изтриване да сам осакатил нещо системата и заради това да имам тея проблеми

i eventualno ako sam iztril neshto vajno kak da go vazstanovia

Kam b-boy i kmvasilev Обърнax внимание на съвета на thejoro no koe po tocho e tova 3 i 4 ot linka koito the joro e dal

instalirah Hijack

po sredata na skaniraneto mi izliza pitane

an unexpected error has occured at procedure mod registry_IniGetString(sFile=system.ini,sSection=boot, sValue=Shell) Error#5 -Invalid procedure call argument

pisha go tova zashtoto mi izchezna paint ot accesories i ne moga da napravia shot

kak da varna obratno paint i kak se e mahnal ottam

eto i kakvo mi dade nakraia hijack

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2

Scan saved at 10:35:11 AM, on 19/06/2009

Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP3 (6.00.2900.5512)

Boot mode: Normal

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe

C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe

C:\Program Files\Yahoo!\Search Protection\SearchProtection.exe

C:\WINDOWS\vVX3000.exe

C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe

C:\WINDOWS\system32\igfxpers.exe

C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\ehome\ehtray.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe

C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exe

C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

C:\WINDOWS\eHome\ehRecvr.exe

C:\WINDOWS\eHome\ehSched.exe

C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe

C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7DEBUG\MDM.EXE

C:\Program Files\Microsoft LifeCam\MSCamS32.exe

C:\Program Files\Canon\CAL\CALMAIN.exe

C:\HP\KBD\KBD.EXE

C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE

C:\WINDOWS\ALCMTR.EXE

C:\WINDOWS\ALCWZRD.EXE

c:\windows\system\hpsysdrv.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe

C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe

C:\WINDOWS\system32\dllhost.exe

C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqSTE08.exe

C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqbam08.exe

C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqgpc01.exe

C:\WINDOWS\eHome\ehmsas.exe

C:\Program Files\Java\jre1.5.0\bin\jusched.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe

C:\Program Files\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_clipbook.exe

C:\Documents and Settings\HP_Administrator\Desktop\izkormva4a.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://ie.redirect.hp.com/svs/rdr?TYPE=3&a...arm1=seconduser

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://ca.yahoo.com/

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://ca.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...earch.yahoo.com

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://us.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...rch/search.html

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://ca.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...earch.yahoo.com

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://ca.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...earch.yahoo.com

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Connection Wizard,ShellNext = http://ie.redirect.hp.com/svs/rdr?TYPE=3&a...arm1=seconduser

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyOverride = localhost;*.local

R3 - URLSearchHook: Yahoo! ¤u?a¦C - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn5\yt.dll

R3 - URLSearchHook: (no name) - {7c5c0f58-e061-457d-9033-77307f5ed00c} - (no file)

O2 - BHO: &Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn5\yt.dll

O2 - BHO: HP Print Enhancer - {0347C33E-8762-4905-BF09-768834316C61} - C:\Program Files\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_printenhancer.dll

O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll

O2 - BHO: Skype add-on (mastermind) - {22BF413B-C6D2-4d91-82A9-A0F997BA588C} - C:\Program Files\Skype\Toolbars\Internet Explorer\SkypeIEPlugin.dll

O2 - BHO: Yahoo! IE Services Button - {5BAB4B5B-68BC-4B02-94D6-2FC0DE4A7897} - C:\Program Files\Yahoo!\Common\yiesrvc.dll

O2 - BHO: NCO 2.0 IE BHO - {602ADB0E-4AFF-4217-8AA1-95DAC4DFA408} - (no file)

O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_02\bin\ssv.dll

O2 - BHO: FoxyTunes Toolbar Helper - {784D8FBC-4165-4D88-90FB-62907ACDD045} - C:\Program Files\FoxyTunes\ForInternetExplorer\components\IE\FoxyTunesForIE.dll

O2 - BHO: (no name) - {7c5c0f58-e061-457d-9033-77307f5ed00c} - (no file)

O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll

O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.0.926.3450\swg.dll

O2 - BHO: free-downloads.net Toolbar - {ecdee021-0d17-467f-a1ff-c7a115230949} - C:\Program Files\free-downloads.net\tbfre0.dll

O2 - BHO: HP Smart BHO Class - {FFFFFFFF-CF4E-4F2B-BDC2-0E72E116A856} - C:\Program Files\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_BHO.dll

O3 - Toolbar: Yahoo! ¤u?a¦C - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn5\yt.dll

O3 - Toolbar: (no name) - {7FEBEFE3-6B19-4349-98D2-FFB09D4B49CA} - (no file)

O3 - Toolbar: FoxyTunes Toolbar - {1D1901C3-F72A-46f3-9DBB-0AAA0DEEF6DF} - C:\Program Files\FoxyTunes\ForInternetExplorer\components\IE\FoxyTunesForIE.dll

O3 - Toolbar: free-downloads.net Toolbar - {ecdee021-0d17-467f-a1ff-c7a115230949} - C:\Program Files\free-downloads.net\tbfre0.dll

O3 - Toolbar: (no name) - {7c5c0f58-e061-457d-9033-77307f5ed00c} - (no file)

O3 - Toolbar: &Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll

O4 - HKLM\..\Run: [avast!] C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe

O4 - HKLM\..\Run: [YSearchProtection] "C:\Program Files\Yahoo!\Search Protection\SearchProtection.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [VX3000] C:\WINDOWS\vVX3000.exe

O4 - HKLM\..\Run: [My Web Search Bar] rundll32 C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\1.bin\MWSBAR.DLL,S

O4 - HKLM\..\Run: [LifeCam] "C:\Program Files\Microsoft LifeCam\LifeExp.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [iTunesHelper] "C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [igfxpers] C:\WINDOWS\system32\igfxpers.exe

O4 - HKLM\..\Run: [igfxhkcmd] C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe

O4 - HKLM\..\Run: [hpqSRMon] C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqSRMon.exe

O4 - HKLM\..\Run: [HPHUPD08] "c:\Program Files\HP\Digital Imaging\{33D6CC28-9F75-4d1b-A11D-98895B3A3729}\hphupd08.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [HPBootOp] "C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Boot Optimizer\HPBootOp.exe" /run

O4 - HKLM\..\Run: [High Definition Audio Property Page Shortcut] HDAShCut.exe

O4 - HKLM\..\Run: [ehTray] C:\WINDOWS\ehome\ehtray.exe

O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Photo Downloader] "C:\Program Files\Adobe\Photoshop Album Starter Edition\3.2\Apps\apdproxy.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"

O4 - HKCU\..\Run: [search Protection] C:\Program Files\Yahoo!\Search Protection\SearchProtection.exe

O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe (User 'SYSTEM')

O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe (User 'Default user')

O4 - Global Startup: F-Secure 2006.lnk = C:\Program Files\F-Secure Internet Security\backweb\4476822\Program\fspex.exe

O4 - Global Startup: HP Digital Imaging Monitor.lnk = C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe

O4 - Global Startup: Microsoft Office OneNote 2003 Quick Launch.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\ONENOTEM.EXE

O4 - Global Startup: Updates from HP.lnk = C:\Program Files\Updates from HP\9972322\Program\Updates from HP.exe

O8 - Extra context menu item: &ICQ Toolbar Search - res://C:\Program Files\ICQToolbar\toolbaru.dll/SEARCH.HTML

O8 - Extra context menu item: &Yahoo! Search - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycsrch.htm

O8 - Extra context menu item: Add to AMV Converter... - C:\Program Files\MP3 Player Utilities 4.15\AMVConverter\grab.html

O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MI1933~1\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000

O8 - Extra context menu item: MediaManager tool grab multimedia file - C:\Program Files\MP3 Player Utilities 4.15\MediaManager\grab.html

O8 - Extra context menu item: Yahoo! &Dictionary - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycdict.htm

O8 - Extra context menu item: Yahoo! &Maps - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycmap.htm

O8 - Extra context menu item: Yahoo! &SMS - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycsms.htm

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_02\bin\ssv.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_02\bin\ssv.dll

O9 - Extra button: Yahoo! Services - {5BAB4B5B-68BC-4B02-94D6-2FC0DE4A7897} - C:\Program Files\Yahoo!\Common\yiesrvc.dll

O9 - Extra button: Skype - {77BF5300-1474-4EC7-9980-D32B190E9B07} - C:\Program Files\Skype\Toolbars\Internet Explorer\SkypeIEPlugin.dll

O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MI1933~1\OFFICE11\REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: Encarta Search Bar - {B205A35E-1FC4-4CE3-818B-899DBBB3388C} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Encarta Search Bar\ENCSBAR.DLL

O9 - Extra button: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe (file missing)

O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe (file missing)

O9 - Extra button: HP Smart Select - {DDE87865-83C5-48c4-8357-2F5B1AA84522} - C:\Program Files\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_BHO.dll

O9 - Extra button: Connection Help - {E2D4D26B-0180-43a4-B05F-462D6D54C789} - C:\WINDOWS\PCHEALTH\HELPCTR\Vendors\CN=Hewlett-Packard,L=Cupertino,S=Ca,C=US\IEButton\support.htm

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Connection Help - {E2D4D26B-0180-43a4-B05F-462D6D54C789} - C:\WINDOWS\PCHEALTH\HELPCTR\Vendors\CN=Hewlett-Packard,L=Cupertino,S=Ca,C=US\IEButton\support.htm

O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe

O9 - Extra button: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6\ICQ.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6\ICQ.exe

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O12 - Plugin for .spop: C:\Program Files\Internet Explorer\Plugins\NPDocBox.dll

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{7E6EC826-7475-4F1E-8CE9-388D20BDB0F5}: NameServer = 192.168.2.1

O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL

O23 - Service: Apple Mobile Device - Apple, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exe

O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe

O23 - Service: avast! Antivirus - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe

O23 - Service: avast! Mail Scanner - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe

O23 - Service: avast! Web Scanner - ALWIL Software - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe

O23 - Service: ##Id_String1.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762## (Bonjour Service) - Apple Computer, Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe

O23 - Service: Canon Camera Access Library 8 (CCALib8) - Canon Inc. - C:\Program Files\Canon\CAL\CALMAIN.exe

O23 - Service: FLEXnet Licensing Service - Macrovision Europe Ltd. - C:\Program Files\Common Files\Macrovision Shared\FLEXnet Publisher\FNPLicensingService.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe

O23 - Service: iPod Service - Apple Inc. - C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe

O23 - Service: LightScribeService Direct Disc Labeling Service (LightScribeService) - Hewlett-Packard Company - C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe

O23 - Service: Wyyo Service - Unknown owner - C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Wyyo\wyyo123.exe

O24 - Desktop Component 0: (no name) - http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/us/pim...dc31ae941_1.gif

--

End of file - 13277 bytes

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Отвори Malwarebytes' Anti-malware и намери колонката LOGS. Отвори лог файла от последната проверка и копирай съдържанието му в следващия си пост.

2. Съветвам те да деинсталираш Nero от Add/Remove Programs от Control Panel-a и да почистиш след него с това:

ftp://ftp6.nero.com/tools/General-CleanTool.zip

След това инсталирай негова безплатна алтернатива като:

http://www.kaldata.com/comments.php?id=460...light=burnaware

3. За възстановяване на paint виж тази тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...08&hl=paint

4. Отвори HijackThis и избери "Do a system scan only"

Маркирай следните редове и избери "Fix Checked"

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://ie.redirect.hp.com/svs/rdr?TYPE=3&a...arm1=seconduser

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://ca.yahoo.com/

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://ca.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...earch.yahoo.com

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://us.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...rch/search.html

R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://ca.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...earch.yahoo.com

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://ca.rd.yahoo.com/customize/ie/defaul...earch.yahoo.com

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Connection Wizard,ShellNext = http://ie.redirect.hp.com/svs/rdr?TYPE=3&a...arm1=seconduser

R3 - URLSearchHook: Yahoo! ¤u?a¦C - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn5\yt.dll

R3 - URLSearchHook: (no name) - {7c5c0f58-e061-457d-9033-77307f5ed00c} - (no file)

O2 - BHO: &Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn5\yt.dll

O2 - BHO: NCO 2.0 IE BHO - {602ADB0E-4AFF-4217-8AA1-95DAC4DFA408} - (no file)

O2 - BHO: (no name) - {7c5c0f58-e061-457d-9033-77307f5ed00c} - (no file)

O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll

O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.0.926.3450\swg.dll

O2 - BHO: free-downloads.net Toolbar - {ecdee021-0d17-467f-a1ff-c7a115230949} - C:\Program Files\free-downloads.net\tbfre0.dll

O3 - Toolbar: Yahoo! ¤u?a¦C - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\PROGRA~1\Yahoo!\Companion\Installs\cpn5\yt.dll

O3 - Toolbar: FoxyTunes Toolbar - {1D1901C3-F72A-46f3-9DBB-0AAA0DEEF6DF} - C:\Program Files\FoxyTunes\ForInternetExplorer\components\IE\FoxyTunesForIE.dll

O3 - Toolbar: free-downloads.net Toolbar - {ecdee021-0d17-467f-a1ff-c7a115230949} - C:\Program Files\free-downloads.net\tbfre0.dll

O3 - Toolbar: (no name) - {7c5c0f58-e061-457d-9033-77307f5ed00c} - (no file)

O3 - Toolbar: &Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll

O4 - HKLM\..\Run: [My Web Search Bar] rundll32 C:\PROGRA~1\MYWEBS~1\bar\1.bin\MWSBAR.DLL,S

O4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"

O8 - Extra context menu item: &ICQ Toolbar Search - res://C:\Program Files\ICQToolbar\toolbaru.dll/SEARCH.HTML

O8 - Extra context menu item: &Yahoo! Search - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycsrch.htm

O8 - Extra context menu item: Yahoo! &Dictionary - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycdict.htm

O8 - Extra context menu item: Yahoo! &Maps - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycmap.htm

O8 - Extra context menu item: Yahoo! &SMS - file:///C:\Program Files\Yahoo!\Common/ycsms.htm

O9 - Extra button: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe (file missing)

O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe (file missing)

O23 - Service: Wyyo Service - Unknown owner - C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Wyyo\wyyo123.exe

O24 - Desktop Component 0: (no name) - http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/us/pim...dc31ae941_1.gif

5. Деинсталирай всички тулбари и една от двете антивирусну програми - F-Secure или avast!

6. Изтегли и стартирай SDLop.exe

Публикувай лог файла в следващия си пост.

7. Изтегли JavaRa за да почистиш остарялата версия на Java.

7.1 СтартирайтJavaRa.exe

7.2 От падащото меню избери English и натисни Select.

7.3 Натисни YES, при появата на диалогов прозорец.

7.4 Избери Remove Older Versions.

7.5 Сега отвори Additional Tasks и направи настройки като на снимката:

aobvhblny6j0lxbzh7g0q8hq530699k6p698vdsp.jpg

7.6 Натисни Go.

8. Деинсталирай следните програми и инсталирайте по-новите им версии:

* Adobe Reader => инсталирай Foxit Reader 3.0 Build 1817

* Java™ 6 => Java SE Runtime Environment 6 Update 14

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-назад са ти го казали, но и аз да повторя колегите... Най-добре преинсталирай. Неопитен или не, това е най-бързия и лесен начин. Компа ти е пълен с всякакви боклуци, тулбарове, месинджъри, бутончета, екстри всякакви и т.н. Лога ти от HijackThis е няколко пъти (4-5 пъти) по-голям от моя, например, което трябва да ти говори колко излишни неща са инсталирани и стартирани. Най-добре ще е след преинсталацията да направиш един бекъп, както ти предложиха, преди да почнеш да го качуриш с програми. Когато инсталираш ти препоръчвам да внимаваш какво и как инсталираш за да избегнеш екстра бутони и всички "екстра" неща. Преинсталирането не носи никакви рискове и отнема около 1/2 час +- зависи... За да не загубиш документи и т.н. се слагат на друг дял или се записват на някакъв носител, флашка и т.н. Ако диска не е разделен на дялове, ти препоръчвам да го направиш. Има много писано в интернет за всичко това. За анализ на лога - http://www.hijackthis.de/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение

Редактирано от kokomil (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Как така копи на Windows? Бекъп ли си правил? За преинсталиране на Windows си трябва един диск. Ако нямаш, търсиш по разни места и сваляш iso файл, но после трябва да го запишеш на диск, а диска трябва да е бутващ, за да не се изненадаш неприятно. Добре би било да си подсигуриш всички драйвери - на дъното, видео и т.н. Степ бай степ има сигурно много, просто потърси. Персонален компютър може да се ползва от много потребители, но един трябва да качва програми и т.н. (който разбира повече). В този смисъл, решете с жена ти кой от двамата ще има тези права, защото иначе става мешавица. Не преинсталирай без нея, защото може да и унищожиш някой ценен за нея файл.

И последно, ако не си преинсталирал до сега, все някога ще трябва да се научиш, ако не искаш да викаш постоянно някой и евентуално - да му плащаш. Преинсталацията нито е нещо страшно, нито вредно, но си запиши важни документи, снимки и подобни на CD, DVD или флашка. Подсигури се с драйвери за дъното (чипсет, лан, звук) и видеото. Ако нямаш диск с драйверите, свали ги предварително (трябва да знаеш модела на дъното). Софтуера е най-лесното нещо и за него не бери грижи. Едва ли ползваш някакъв специализиран софтуер, а обикновенно има много добри алтернативи на платените програми. По-горе B-boy[styLe] ти е дал две-три подобни. Ако те е страх да преинсталираш и мислиш, че няма да се справиш, следвай стъпка по стъпка съветите на B-boy[styLe]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Za kolegata b boy koito me pita6e za poslednia log na malwarebyte veche sam go postnal niakolko mnenia po nazad

Всъщност си дал лог в който MBAM не е намерила и изтрила нищо...а после казваш, че като си сканирал отново с нея ти е намерила троянци и си ги изтрил.

Исках лога за да видя дали не са били фалшиви тревоги и ако са били да знаем поне какво да възстановяваме. Засега те си стоят в колонката Quarantine (най-вероятно).

Но като чета постовете ти мисля, че ще е най-добре да извикаш някой който да ти оправи бъркотията на място. Ако имаш желание и търпение ще го борим.

Дано да имаш и инсталационен диск, че може да се наложи да влезне в употреба.

PS: Тук се пише на кирилица. :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но като чета постовете ти мисля, че ще е най-добре да извикаш някой който да ти оправи бъркотията на място. Ако имаш желание и търпение ще го борим.

PS: Тук се пише на кирилица.

Поздрави на всички които са обърнали внимание на моя въпрос и най вече на тuя които все още ме подкрепят в неравната както каза един колега по-горе борба.

Първо приемам забележката за кирилицата

Понеже не знам как да си пусна кирилицата на ПЦ-то съставям текста след това го прекарвам през 62.hit.bg след това го редактирам за грешки и за думи които трябва да са латиница та затова пиша на латиница.

За б-бой вирусите които изтрих бяха от предното сканиране и бяха в карантината както казваш но аз ги изтрих и от там понеже се усъмних че те ми мътят водата.

Ако има някакъв друг начи да разбера и къде да погледна ще ги постна. Всъщност намерих ги във постарите логове..

и преди да почнете отегчителната проверка на логовете да ви помоля за съвет

Понеже съпругата ми не иска и да чуе за преинсталирване реших да си взема един лаптоп cамо че този пат само аз ще го ползвам.

Много колеги споменаха че ПЦ-то което в момента имам вече е слабичко

Kакъв да си взема сега така че да не ми се появяват същите тuя проблеми

Та със какви данни да търся

Рам kolko

ХАРД kolko

марка процесор

скорост kakva

сега ми предлагат един след малко ще му напиша данните дами кажете става ли

Заразени папки:

C:\WINDOWS\system32\2052 (Malware.Trace) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\RelevantKnowledge (Spyware.Marketscore) -> Delete on reboot.

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\RelevantKnowledge (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

Заразени файлове:

c:\system volume information\_restore{d7bd54b8-c977-4903-8ce7-9415b851ec71}\RP61\A0008684.exe (Adware.Wyyo) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\RelevantKnowledge\rlls.dll (Spyware.Marketscore) -> Delete on reboot.

C:\Program Files\RelevantKnowledge\rloci.bin (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\RelevantKnowledge\rlph.dll (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\RelevantKnowledge\rlservice.exe (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\RelevantKnowledge\rlvknlg.exe (Spyware.Marketscore) -> Delete on reboot.

C:\Program Files\RelevantKnowledge\rlxf.dll (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\RelevantKnowledge\About RelevantKnowledge.lnk (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\RelevantKnowledge\Privacy Policy and User License Agreement.lnk (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\RelevantKnowledge\Support.lnk (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\RelevantKnowledge\Uninstall Instructions.lnk (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

Заразени процеси в паметта:

C:\program files\relevantknowledge\rlvknlg.exe (Spyware.Marketscore) -> Unloaded process successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\free-downloads.net toolbar (Adware.Trace) -> Quarantined and deleted successfully

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify\relevantknowledge (Spyware.Marketscore) -> Quarantined and deleted successfully.

A Това тук е от първото сканиране на малваре от януари 2009

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.datacontrol (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{c8cecde3-1ae1-4c4a-ad82-6d5b00212144} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{17de5e5e-bfe3-4e83-8e1f-8755795359ec} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{1f52a5fa-a705-4415-b975-88503b291728} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{25560540-9571-4d7b-9389-0f166788785a} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\{25560540-9571-4d7b-9389-0f166788785a} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.datacontrol.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.historykillerscheduler (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{8ca01f0e-987c-49c3-b852-2f1ac4a7094c} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{1093995a-ba37-41d2-836e-091067c4ad17} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{120927bf-1700-43bc-810f-fab92549b390} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{247a115f-06c2-4fb3-967d-2d62d3cf4f0a} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{3e53e2cb-86db-4a4a-8bd9-ffeb7a64df82} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{90449521-d834-4703-bb4e-d3aa44042ff8} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{991aac62-b100-47ce-8b75-253965244f69} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{bbabdc90-f3d5-4801-863a-ee6ae529862d} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{d6ff3684-ad3b-48eb-bbb4-b9e6c5a355c1} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{eb9e5c1c-b1f9-4c2b-be8a-27d6446fdaf8} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{0f8ecf4f-3646-4c3a-8881-8e138ffcaf70} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{b813095c-81c0-4e40-aa14-67520372b987} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{c9d7be3e-141a-4c85-8cd6-32461f3df2c7} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{cff4ce82-3aa2-451f-9b77-7165605fb835} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.historykillerscheduler.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.historyswattercontrolbar (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.historyswattercontrolbar.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.htmlmenu (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{e47caee0-deea-464a-9326-3f2801535a4d} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{3e1656ed-f60e-4597-b6aa-b6a58e171495} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{741de825-a6f0-4497-9aa6-8023cf9b0fff} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{3dc201fb-e9c9-499c-a11f-23c360d7c3f8} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{3dc201fb-e9c9-499c-a11f-23c360d7c3f8} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\{3dc201fb-e9c9-499c-a11f-23c360d7c3f8} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{98d9753d-d73b-42d5-8c85-4469cda897ab} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\{98d9753d-d73b-42d5-8c85-4469cda897ab} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.htmlmenu.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.htmlmenu.2 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.iecookiesmanager (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.iecookiesmanager.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.killerobjmanager (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.killerobjmanager.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.popswatterbarbutton (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{8e6f1830-9607-4440-8530-13be7c4b1d14} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{63d0ed2b-b45b-4458-8b3b-60c69bbbd83c} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{63d0ed2d-b45b-4458-8b3b-60c69bbbd83c} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{63d0ed2c-b45b-4458-8b3b-60c69bbbd83c} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\{63d0ed2c-b45b-4458-8b3b-60c69bbbd83c} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{8e6f1832-9607-4440-8530-13be7c4b1d14} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{a9571378-68a1-443d-b082-284f960c6d17} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.popswatterbarbutton.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.popswattersettingscontrol (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.popswattersettingscontrol.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.shellviewcontrol (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{621feacd-8857-43a6-ae26-451d670d5370} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{2763e333-b168-41a0-a112-d35f96f410c0} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{2eff3cf7-99c1-4c29-bc2b-68e057e22340} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\funwebproducts.shellviewcontrol.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearch.htmlpanel (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearch.htmlpanel.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearch.outlookaddin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{adb01e81-3c79-4272-a0f1-7b2be7a782dc} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearch.outlookaddin.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearch.pseudotransparentplugin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{7473d290-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{7473d291-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{7473d293-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{7473d295-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{7473d297-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{7473d292-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{7473d294-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{7473d296-b7bb-4f24-ae82-7e2ce94bb6a9} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearch.pseudotransparentplugin.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearchtoolbar.settingsplugin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearchtoolbar.settingsplugin.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearchtoolbar.toolbarplugin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\mywebsearchtoolbar.toolbarplugin.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\popcaploader.popcaploaderctrl2 (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\popcaploader.popcaploaderctrl2.1 (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\screensavercontrol.screensaverinstaller (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{29d67d3c-509a-4544-903f-c8c1b8236554} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{2e3537fc-cf2f-4f56-af54-5a6a3dd375cc} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{2e9937fc-cf2f-4f56-af54-5a6a3dd375cc} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{938aa51a-996c-4884-98ce-80dd16a5c9da} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{9ff05104-b030-46fc-94b8-81276e4e27df} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{9ff05104-b030-46fc-94b8-81276e4e27df} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\{9ff05104-b030-46fc-94b8-81276e4e27df} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\screensavercontrol.screensaverinstaller.1 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.hbax (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.hbax.1 (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.hbinfoband (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.hbinfoband.1 (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.iebutton (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.iebutton.1 (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.iebuttona (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.iebuttona.1 (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.rprtctrl (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\shoppingreport.rprtctrl.1 (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{07b18eaa-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{07b18eac-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{3e720451-b472-4954-b7aa-33069eb53906} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{3e720453-b472-4954-b7aa-33069eb53906} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{6e74766c-4d93-4cc0-96d1-47b8e07ff9ca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{8ad9ad05-36be-4e40-ba62-5422eb0d02fb} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{aebf09e2-0c15-43c8-99bf-928c645d98a0} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{d8560ac2-21b5-4c1a-bdd4-bd12bc83b082} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{de38c398-b328-4f4c-a3ad-1b5e4ed93477} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{e342af55-b78a-4cd0-a2bb-da7f52d9d25e} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{e342af55-b78a-4cd0-a2bb-da7f52d9d25f} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{e4e3e0f8-cd30-4380-8ce9-b96904bdefca} (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Interface\{fe8a736f-4124-4d9c-b4b1-3b12381efabe} (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{00a6faf1-072e-44cf-8957-5838f569a31d} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{00a6faf1-072e-44cf-8957-5838f569a31d} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{00a6faf1-072e-44cf-8957-5838f569a31d} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{00a6faf6-072e-44cf-8957-5838f569a31d} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{df780f87-ff2b-4df8-92d0-73db16a1543a} (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{c9ccbb35-d123-4a31-affc-9b2933132116} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{a7cddcdc-beeb-4685-a062-978f5e07ceee} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{a16ad1e9-f69a-45af-9462-b1c286708842} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{20ea9658-6bc3-4599-a87d-6371fe9295fc} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{100eb1fd-d03e-47fd-81f3-ee91287f9465} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{07b18ea9-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{07b18ea1-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{07b18eab-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{147a976f-eee1-4377-8ea7-4716e4cdd239} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{1E0DE227-5CE4-4ea3-AB0C-8B03E1AA76BC} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{3e720452-b472-4954-b7aa-33069eb53906} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{53ced2d0-5e9a-4761-9005-648404e6f7e5} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{84da4fdf-a1cf-4195-8688-3e961f505983} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{a4730ebe-43a6-443e-9776-36915d323ad3} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{d9fffb27-d62a-4d64-8cec-1ff006528805} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Typelib\{c9c5deaf-0a1f-4660-8279-9edfad6fefe1} (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Typelib\{07b18ea0-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Typelib\{0d26bc71-a633-4e71-ad31-eadc3a1b6a3a} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Typelib\{3e720450-b472-4954-b7aa-33069eb53906} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CLASSES_ROOT\Typelib\{f42228fb-e84e-479e-b922-fbbd096e792c} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{df780f87-ff2b-4df8-92d0-73db16a1543a} (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{42f2c9ba-614f-47c0-b3e3-ecfd34eed658} (Adware.ISTBar) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{4b18dd50-c996-44fc-ac52-0fecff82ed58} (Spyware.Hotbar) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{90b5a95a-afd5-4d11-b9bd-a69d53d22226} (Adware.Hotbar) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{b64f4a7c-97c9-11da-8bde-f66bad1e3f3a} (Rogue.WinAntivirus) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{2d2bee6e-3c9a-4d58-b9ec-458edb28d0f6} (Rogue.DriveCleaner) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{54a3f8b7-228e-4ed8-895b-de832b2c3959} (Adware.Zango) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{07b18ea9-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{07b18ea1-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{07b18eab-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{1d4db7d2-6ec9-47a3-bd87-1e41684e07bb} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{6fd31ed6-7c94-4bbc-8e95-f927f4d3a949} (Adware.180Solutions) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{f31a5d11-bf0b-4a4e-90af-274f2090aaa6} (Adware.180Solutions) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{56256a51-b582-467e-b8d4-7786eda79ae0} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Code Store Database\Distribution Units\{df780f87-ff2b-4df8-92d0-73db16a1543a} (Adware.PopCap) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Code Store Database\Distribution Units\{1d4db7d2-6ec9-47a3-bd87-1e41684e07bb} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{07b18ea1-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\{07b18eab-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\PreApproved\{3e720452-b472-4954-b7aa-33069eb53906} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Explorer Bars\{a7cddcdc-beeb-4685-a062-978f5e07ceee} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Extensions\{c5428486-50a0-4a02-9d20-520b59a9f9b2} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Extensions\{c5428486-50a0-4a02-9d20-520b59a9f9b3} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MyWebSearch (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Multimedia\WMPlayer\Schemes\f3pss (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\MyWebSearch bar Uninstall (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\Outlook\Addins\MyWebSearch.OutlookAddin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\Word\Addins\MyWebSearch.OutlookAddin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\FunWebProducts (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Fun Web Products (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\MyWebSearch (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\FocusInteractive (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Fun Web Products (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

Заразени стойности в регистратурата:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\{07b18ea9-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\URLSearchHooks\{00a6faf6-072e-44cf-8957-5838f569a31d} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\ShellBrowser\{07aa283a-43d7-4cbe-a064-32a21112d94d} (Adware.Zango) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar\ShellBrowser\{07b18ea9-a523-4961-b6bb-170de4475cca} (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Extensions\CmdMapping\{c5428486-50a0-4a02-9d20-520b59a9f9b2} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Extensions\CmdMapping\{c5428486-50a0-4a02-9d20-520b59a9f9b3} (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\MyWebSearch Email Plugin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\windows service help (Trojan.Agent) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\MenuExt\&Search\ (Adware.Hotbar) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Media\WMSDK\Sources\f3PopularScreensavers (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\User Agent\Post Platform\FunWebProducts (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

Заразени информационни обекти в регистратурата:

(Нямаше открити заплахи)

Заразени папки:

C:\Program Files\ShoppingReport (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ShoppingReport\Bin (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ShoppingReport\Bin\2.0.24 (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ShoppingReport\cs (Adware.Shopping.Report) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Game (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\History (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Settings (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\SrchAstt (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\SrchAstt\1.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\ScreenSaver (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\ScreenSaver\Images (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared\Cache (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Log (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Registry Backups (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\Advantage (Adware.Advantage) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\Advantage\{A89AED22-9133-424c-88E7-C8235C5FF302} (Adware.Advantage) -> Quarantined and deleted successfully.

Заразени файлове:

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3DTACTL.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3HISTSW.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3HTMLMU.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3POPSWT.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3SHLLVW.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\M3OUTLCN.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\M3SKIN.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3SCRCTR.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\SrchAstt\1.bin\MWSSRCAS.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3CJPEG.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\MWSOEPLG.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\WINDOWS\system32\f3PSSavr.scr (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3BKGERR.JPG (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3PSSAVR.SCR (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3REPROX.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3RESTUB.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3SCHMON.EXE (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3SPACER.WMV (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3WALLPP.DAT (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\F3WPHOOK.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\M3FFXTBR.JAR (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\M3FFXTBR.MANIFEST (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\M3NTSTBR.JAR (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\M3PLUGIN.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\M3SKPLAY.EXE (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\1.bin\MWSOESTB.DLL (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\0001F066 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00046CFE (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00049631 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\000497B8 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\001D5547 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\001D6247.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\001D66EA.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\001D6890.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\001D6AE2.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00247C45 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\0065ED52.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\0065EEBA.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\0065EF94.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00CD7C10 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00D0AA07.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00D0AEBA.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00D0AFD4.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\00D0B3AC.bin (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\01234CFF (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Cache\files.ini (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Game\CHECKERS.F3S (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Game\CHESS.F3S (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Game\REVERSI.F3S (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\History\search2 (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Settings\prevcfg2.htm (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Settings\setting2.htm (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Settings\settings.dat (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\MyWebSearch\bar\Settings\s_pid.dat (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\ScreenSaver\Images\001D598C.urr (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared\Cache\CursorManiaBtn.html (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared\Cache\FunBuddyIconBtn.html (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared\Cache\MailStampBtn.html (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared\Cache\MyFunCardsIMBtn.html (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared\Cache\MyStationeryBtn.html (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\FunWebProducts\Shared\Cache\SmileyCentralBtn.html (Adware.MyWebSearch) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\ErrorKiller.exe (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Errors.stg (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Results.stg (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Log\log_2006_11_19_10_17_51.eklog (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Log\log_2006_11_19_10_23_47.eklog (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Registry Backups\2006-11-19_10-23-39.reg (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Registry Backups\2006-11-19_10-24-59.reg (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Registry Backups\Errors.stg (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\ErrorKiller\Registry Backups\Results.stg (Rogue.ErrorKiller) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\Advantage\{A89AED22-9133-424c-88E7-C8235C5FF302}\chrome.manifest (Adware.Advantage) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\Advantage\{A89AED22-9133-424c-88E7-C8235C5FF302}\install.js (Adware.Advantage) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\Advantage\{A89AED22-9133-424c-88E7-C8235C5FF302}\install.rdf (Adware.Advantage) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Program Files\Advantage\{A89AED22-9133-424c-88E7-C8235C5FF302}\vssver2.scc (Adware.Advantage) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Documents and Settings\HP_Administrator\Local Settings\Temp\dat60.tmp (Trojan.Agent) -> Quarantined and deleted successfully.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PS: Тук се пише на кирилица.

Поздрави на всички които са обърнали внимание на моя въпрос и най вече на тuя които все още ме подкрепят в неравната както каза един колега по-горе борба.

Първо приемам забележката за кирилицата

Понеже не знам как да си пусна кирилицата на ПЦ-то съставям текста след това го прекарвам през 62.hit.bg след това го редактирам за грешки и за думи които трябва да са латиница та затова пиша на латиница.

За б-бой вирусите които изтрих бяха от предното сканиране и бяха в карантината както казваш но аз ги изтрих и от там понеже се усъмних че те ми мътят водата.

Ако има някакъв друг начи да разбера и къде да погледна ще ги постна. Всъщност намерих ги във постарите логове..

и преди да почнете отегчителната проверка на логовете да ви помоля за съвет

Понеже съпругата ми не иска и да чуе за преинсталирване реших да си взема един лаптоп cамо че този пат само аз ще го ползвам.

Много колеги споменаха че ПЦ-то което в момента имам вече е слабичко

Kакъв да си взема сега така че да не ми се появяват същите тuя проблеми

Та със какви данни да търся

Рам kolko

ХАРД kolko

марка процесор

скорост kakva

сега ми предлагат един след малко ще му напиша данните дами кажете става ли

Първия и най-важен въпрос е на колко инчов лаптоп си се спрял. Съответно резолюция. Т.е. няколко са най-важните неща - колко пари можеш да отделиш можем да го прескочим, защото е твоя случай всичко над 1000-1200 лв е абсолютно безсмислено и то говорим за години напред. Остава въпроса за какво ще се ползва и от там да си дадеш сметка каква резолюция искаш. Например, за мен е безсмислено да взимам повече от 9" при наличието на няколко съвременни компютъра в къщи на които само аз работя и затова избора който съм направил е eeePC 901. Аз търся мобилност и поне 5-6 часа работа с едно зареждане. При теб, последното на което трябва да обръщаш внимание е рам паметта, защото тя се сменя най-лесно, изключително е евтина и т.н. Харда също за мен е на последно място, но повтарям, за мен... Аз не искам да има и CD/DVD моя лаптоп, но ти няма да можеш да си качиш операционна с-ма без CD/DVD. Интел процесор, заради много причини. Влез на този сайт - http://mobility.bg/, прочети малко, после в този - http://hardwarebg.com/forum/index.php, почети и т.н. За окончателен избор по твоите критерии - http://laptop.bg/. Като марка, аз бих се спрял на следните по азбучен ред - Acer, Asus, Toshiba, Lenovo, Fujitsu, а и спрямо парите, които ще дадеш. Помисли дали да е с лицензиран Windows или без, но във втория случай ще дадеш пари на някой да ти го инсталира. Аз бих взел 100 лв. за услугата за всичко (с програми, драйвери, настройки и т.н.), но може и с едно черпене на приятел да минеш. Проблемите в общия случай не са от това, колко мощен компютър ползваш, а от ЗКУ (ъъъ... това не е "Завод за Каучукови Уплътнители")

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Зравеи

Значи laptop-a ще ми трябва главно да

1. сърфирам из uнтернет сайтовете

2. да си пусна един филм преди лягане

3. да си вкарам рецептите cu вътре защото аз сам готвач по професия

и 4. евентуално след 2-3 бири да поиграя на някоя игра от тuя с много срелба

ЗКУ ("Заводa за Каучукови Уплътнители") засега се опитва да използва пц-то интелигентно но съпругата ми дayнлоудва постоянно разни филми от ZAMUNDA.com всякакви програми които нейните приятелки са и препоръчали и събота неделя Skype работи на мaх та ето откъде идват вирусите и задръстването

та ето какво ми се предлага в момента

RAM от 2 3 и 4Gb

ХАРД 250 -320 гигабайта

Процесорu

Athlon X2 QL-64

Intel Core 2Duo T6400

Intel Pentium T3400

Intel Pentium T4200

Intel Pentium SU2700

кои от тях nроцесорute ще свърши работата

И коя видео карта да избера ATI Radeon 3200 uлu Nvidia gforce 7200 8200 uлu нещо на Intel

или ако това ще ти е по лесно ако имаш време хвърли един поглед на линковете по долу

ще сам ти много благодарен ако ми препоръчаш нещо

от 14 инча нагоре до към 700 $

http://www.futureshop.ca/catalog/class.asp...&catid=1002 da

http://www.bestbuy.ca/catalog/dept.asp?log...amp;catid=20352

http://store.en.dumoulin.com/ ottam избираш Computer & Perpherial след това laptops след това отиваш na notebooks

ще чакам с нетърпение някои да ми отговори защото без компютър сам като.....

благодаря за предложението за (с програми, драйвери, настройки и т.н.) но няма как да се възползвам от услугите ти по простата причина че в момента не сам в България.

а иначе за почерпката няма проблеми

Редактирано от borislav slavev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

Няма да гледам линковете, защото нямам претенциите да разбирам чак толкова от лаптопи, но някой колега сигурно ще даде по-компетентно мнение.

Ето две статии, където отговарят на повечето ти въпроси:

Какво да купя: летни размисли

Какво да купя: Процесори около 2 GHz

Успех с покупката ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване