Премини към съдържанието
momcheto

RQ: Nokia 3650 Software

Препоръчан отговор

Пичовете,...чух че за този модел Nokia имало програма(софтуер) или нещо подобно,незнам.Извинявам се,че не съм точен в въпроса си,но наистина незнам по какъв начин трябва да се зададе.Но,все пак ето:

Тази Nokia не поддържа mp3 формат,но ми казаха,че има начин да се качват mp3 формат в нея.Чрез програма(софтуер) ли незнам,или нещо подобно.Някакво меню се вграждало ли?Незнам.Моля ви ако някой знае как да стане и го е правил да сподели.

Благодаря на всички ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичовете,...чух че за този модел Nokia имало програма(софтуер) или нещо подобно,незнам.Извинявам се,че не съм точен в въпроса си,но наистина незнам по какъв начин трябва да се зададе.Но,все пак ето:

Тази Nokia не поддържа mp3 формат,но ми казаха,че има начин да се качват mp3 формат в нея.Чрез програма(софтуер) ли незнам,или нещо подобно.Някакво меню се вграждало ли?Незнам.Моля ви ако някой знае как да стане и го е правил да сподели.

Благодаря на всички ви предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

виж ТУКА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.