Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Взех си Wi-Fi за Pc-то с нагласата да си дърпам нет от комшията.Инсталирам драйверите,които си вървят с Wi-Fi-то свързвам го-работи избирам си връзка,connect-вам се показва ми,че връзката е добра,но когато отворя Mozilla или Internet Explorer не иска да ми зарежда страници.Какво трябва да направя?

В интернета ли е проблема,в Wi-Fi-то или в мен :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
я виж дали ти работи скаипа или торент клиента

Нямам skype.Просто за първи път компютъра има връзка с интернет.Да не би да трябва да направя някакви настройки или нещо подобно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нямам skype.Просто за първи път компютъра има връзка с интернет.Да не би да трябва да направя някакви настройки или нещо подобно

нещо защитни стени и така нататак

неправилно конфигурирани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи ми го малко по-просто,или къде трябва да влезна и какво точно трябва да направя.

(Извинявай,че те занимавам,но просто не съм от най-разбиращите)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама ти сигурен ли си че тая мрежа има интернет

комшията ти знае ли или не защото ако знае тоест сте се разбрали може да ти каже дали и той има нет по тая мрежа или не а ако не знае нищо чудно мрежата да няма нет а да е просто домашна мрежа между компютри

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има интернет.Дава ми 5-6 мрежи(едната е на Глобул,другата на местен доставчик и т.н.)от всичките пробвах и ми дава,че има добра връзка,но когато пиша сайтовете не иска да зареди нито един

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има интернет.Дава ми 5-6 мрежи(едната е на Глобул,другата на местен доставчик и т.н.)от всичките пробвах и ми дава,че има добра връзка,но когато пиша сайтовете не иска да зареди нито един

сега не ви знам там местните мрежи ама понеже си гратисчия не ме учудва че няма нет

те хората които предлагат нет не ги мисли за тикви

приказваи с някои които има рутер в тях и ти предлага мрежата дали има нет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами нета на съседа ти е навярно по протокола pppoe

така му идва от доставчика хаха

изисква се потребителско име и паролка:tease:

нищо,че не е криптирана по wep или wap и не ти иска ключ

може да се филтрира по mac адрес и т.н.

ако ти се чете к'во съм написал там ок:)

http://brigante.sytes.net/wi-fi.aspx

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разпитах няколко приятели и единия ми каза,че трябва да оправя някакви насторйки от браузъра.Има ли такова нещо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж какво пич, проблемът може да е отвсякъде! Ти искаш да крадеш нет без да знаеш за какво става въпрос. Първо разбери какъв нет ползва комшията, как го ползва. Според мене безжичната мрежа е и защитена. С две думи има много неща които може да са пречка! Най-добре звънни на комшията и се разбери да му даваш някой лев и готово!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отвори списъка с възможни мрежи и там би трябвало да ти пише secured unsecured ако мрежата му е secured и нямаш интернет значи е по мак адрес (аз така съм направил , всички виждат мрежата ми , но по мак адрес никога...)

за да разбереш дали имаш интернет или компа те бъзика нещо ... просто отвори от start menu=>run=>cmd=>ping dir.bg / или друг сайт /

Сега се замислям как си написал по горния пост бе човек :?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно доставчика на жертвата ти има ограничение и колкото и да се опитваш да го окрадеш просто няма как да стане.

Другия вариант е неправилно конфигуриран днс, който пак няма как да разбереш.

С две думи просто се откажи от тия работи. Вече има доставчици с абонаменти от по 15-тина лв. Твойто е някаква висша форма на дребнавост.

Редактирано от Progres (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не...просто,аз сега пиша от вкъщи.Другия компютър ми е на село,където ходя 2-3 дена в месеца и нали не живея там и гледам да не прекарвам интернет,защото не го ползвам редовно.Все пак мерси за препоръките и съветите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване