Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Няма защо да се извиняваш. Важното е, че разбра къде беше проблемът и го разреши :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 133
  • Създадено
  • Последен отговор

Но има още нещо. Защо не ми показва реалния списък с мнения в профила?

Публикувано изображение

тук наистина ти се виждат така, но, като кликнеш отстрани на "виж мненията", се вижа така:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук наистина ти се виждат така, но, като кликнеш отстрани на "виж мненията", се вижа така:

Публикувано изображение

Да, това го знам че е наред. Но забелязах, че на другите потребители като че ли им обновява Мнения-та..
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ми излизат повечето лични снимки (включително моята) и доста аватари. влизам от Германия. някакъв проблем ли има? п.п. сега виждам, че всички аватари се губят, а само личната снимка на Aquaris се вижда (пак връзки, ейч пи) IE8 без IE Pro и други блокъри, XP x64 Pro

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

редакция: беше вдигнато по default нивото на сигурност на браузъра, сега го коригирах и всичко е наред след преинстал съм и след пресен SP2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен от известно време не работи лентата за бързо добавяне на тагове :

Публикувано изображение

Натискам на тях и нищо не става. Та каквото има там снимки, линкове и прочие ги пиша на ръка и не ми беше особен проблем, но сега се опитах да вляза в чата и там бутона "Добави" е на същото положение - напълно неактивен. От своя страна пък "Настройки" след него работи, като видях там че може да се направи "Enter" да бъде заместител на "Добави" но дори и така, пак няма публикуване. Явно е само при мен, защото гледам че другите пишат. С Firefox 3.5.3 съм без софтуер за блокиране на спам, java приложения и прочие по web страниците. Ако има някакво решение - казвайте. Ако не - здраве да е О.0

Поздрави, FEarBG...

Имам същия проблем. Този панел ми е изцяло неактивен. Вдясно - никакви емотикони. Браузъра ми е ИЕ8 и никъде другаде нямам тези проблеми, освен тук. Съвети???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем. Този панел ми е изцяло неактивен. Вдясно - никакви емотикони. Браузъра ми е ИЕ8 и никъде другаде нямам тези проблеми, освен тук. Съвети???

давам ти моя начин:

като начало - вкарай kaldata.com в trusted sites. става от tools > internet options > security > trusted sites

Публикувано изображение

после, пак от това меню, търсиш долу това и го цъкваш

Публикувано изображение

рестартирай браузъра и си готов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправете си сайта , аман от грешки Не забелязвате ли липсата на нови теми Дори не мога да разлистя началната страница ако продължава така се отказвам и като гледам не съм само аз , а и други кат се регистрират и сайта не работи - бягат, правите грешка , а сте направили нещо принципно добро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Всичко си работи нормално а нови теми има постоянно ето една от преди минута: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=138692 Явно имате проблеми с кеша на браузъра. Ако нещо наистина не работеше със сайта тази тема щеше да е вече 100 страници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно както казва Кал е проблема защото лично аз опитах всички идеи от по горе но продължавах да не виждам емотиконите и проблема с неактивните менюта .. след изтриване на кеша проблема изчезна .. Благодаря Kal :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори да искам да се вклюяа в чата ми дава бяло поле , а за темите е кът

Да се отказвЗАм ли , баси трудно ми е щот сте ми на сърце, но ......

Явно това е начина да изгоните някои потребители

хххххххм хахаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно това е начина да изгоните някои потребители

хххххххм хахаха

java

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за кеша или за браузера И аз работя с клиенти и клиентът винаги има право , при вас така ли е вие кво правите --абе мъжки Опра иси кеша на брау-сера Така не става Като правиш нещо , го правищ на 100 Клиентът не трябва да поправя твоя грешка Трябва да ти взема 5 лв за тоз урок

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за кеша или за браузера

И аз работя с клиенти

и клиентът винаги има право , при вас така ли е

вие кво правите --абе мъжки Опра иси кеша на брау-сера

Така не става

Като правиш нещо , го правищ на 100

Клиентът не трябва да поправя твоя грешка

Трябва да ти взема 5 лв за тоз урок

Здравейте, не можем и нямаме нужния ресурс да разрешаваме личните ви проблеми с компютрите ви. Всички бъгове след обновяването на форума са изчистени няколко дни след пускането му а това беше преди близо два месеца. От тогава всичко работи нормално и никои от останалите потребители няма никакви проблеми само вие се оплаквате. Нали не очаквате да ви посети в къщи наш специалист който да ви оправи компютъра. А на всичкото отгоре услугата, която предлагаме не е задължителна, а е по желание и спокойно можете да не ползвате ако не ви допада или имате проблем с нея.

След като имате проблема с кеша на браузъра си и не искате да го изчистите спокойно можете да не ползвате нашите услуги, а не да ни обяснявате кое как се прави. Мисля, че имаме достатъчно опит за толкова години да знаем кое как се прави.

Поздрави и спокойна вечер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не исках да ви засегна , просто сайта дава грешки след обновленията , това е нормално и е нормално да го приемете Ненормално е , когато потребители питат за нещо във връзка с новия вариант , давам пример за себе си с иконките, да се отговори изчерпателно и коректно , което почти ми се случи, но подигравателното отношение е под моето ниво Все едно да ви се подигравам , че не говорите свободно италиански

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Критики приемате, ако прегледате темата от началото ще разберете, че на всеки е отговорено и всички бъгове са изчистени. Така отговорихме и на вас да си изчистите кеша на браузъра, който явно е запазил скрипрове и данни от предишната версия на форума, но вие вместо да го направите започнахте на ни учите кое и как се прави с клиенти и т.н. И само да уточня, че не сте клиент а потребител разликата е огромна. Клиент може би ще станете, ако сте вип потребител тогава сте си платили за една услуга и можете да претендирате за качеството, толкова по тоя въпрос... Относно изчистването на кеша на браузъра сигурен съм, че google ще ви покаже много информация по този въпрос за всеки отделен браузър. За firefox е най - лесно: зареждате проблемната страница и натискате клавишите Ctrl и до като го държите натиснат, натискате и F5 .. това е. За другите браузъри потърсете информация в google. Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехх...един билет до София, покриване на всички други разходи и още един билет за връщане до Търново и направо идвам да ти изчистя кеша :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми бачкат бутоните (за удебеляване, наклоняване, подчертаване... за емотиконите, за вмъкване на линк/снимка/мултимедия и всички останали) бутона Цитирай работи Скин : Ip.Board.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Система за Репутация

Под всеки ваш пост има възможност потребителите да гласуват за него положително или отрицателно като общата ви репутация се показва във вашия профил и в момента тя е със следните зададени стойности:

Ужасна - 80

Много лоша - 50

Лоша - 20

Неутрална 0

Добра 50

Много добра 200

Отлична 300

Просто супер 500

Значи да се оплача :biggrin:

Как може да има за добра репутация 50, 200, 300 и 500 зададени стойности, а за лошата да е само до -80. Ами тези, които са с -200 не заслужават ли и те нещо, за усърдният труд ? :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за информация на тези ,които имат същия проблем Бях с мозила ,чистих,чистих кеша на браузъра , но никакъв ефект :cool: Минах на експлорър и сега всичко си работи :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не е нужно да сменяте браузъра си за да решите проблема. Явно не сте изчистили напълно кеша на браузъра си. Използвайте програмата CCleaner - http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=431 - след нейното почистване съм сигурен че няма да имате проблем с firefox. Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване